• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: no pojd mi! :]
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: něco jako IDDQD a IDKFA
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Vsak jsem si jenom delal prdel ;]
    Jakmile to jednou pouzijes, hra uplne ztraci kouzlo. Jednou jsem se v tom vrtal a je to docela sranda, ale kdyz to zacnes s temahle kverama a umelym levelem hrat, uplne to likviduje pozitek z uspechu a vubec radost z nalezeni poradneho lootu - jde to pak uplne dopice komplet..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Jo to je pěkný, ale bez toho abych to takhle rozšifroval. Spíš ve hře než v souborech v pc :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: nejlepsi zbrane se sbiraji ve willowtree ;]
    Borderlands - Modded Guns - Bastard Series - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iwKyxNt3QHE
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Je proto někdo si zaskotačit.. Třeba v underdome? max level... nebo někde nazbírat nějaký super zbraně?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    New BL2 Previews Today! - The Gearbox Software Forums
    http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=135367
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DR_K: nějak takhle jsem si myslel, že se situace má :/
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    skoda ze jste nehecli ten multak - aj bych si dal. Tak misto toho drenim Syndicate...
    DR_K
    DR_K --- ---
    PRAASHEK: windows prekvapive vic kurzoru umi - nedavno jsem si to zkousel pomoci programku glovePie. druha klavesnice softwarove myslim netreba, stacilo by si rozdelit layouty trebas kazdej pul klavesnice a hrat kazdej na sve klavesnici a na sve pulce. problem bude, ze prestoze Win jako takove vice kurzoru umi, hra na to podle mne nebude umet zareagovat, protoze s tim zkratka nikdo nepocita a nikoho to nezajima... :( ja trebas chtel podobnym zpusobem prenest do reality dva lightguny pomoci wiimote IR tracking. dva wiimote pripojis, na ruzne kurzory namapujes, ale house of the dead 3 ti na to stejnak zvysoka... nezajima ho to
    EZEE
    EZEE --- ---
    ted ne
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    takze nic?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Ja bych si dal, ovsem nevim kolik toho s vama stihnu odehrat. Dneska by to ale asi slo. Nicmene stejne bych asi radsi pokracoval nekde od prostred jak jsme skoncili posledne nez od zacatku, ale prizpusobim se..
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    EZEE: Arbeit..
    EZEE
    EZEE --- ---
    LOVE_DALI: za hodku cca
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    EZEE: V kolik?
    EZEE
    EZEE --- ---
    dneska zaciname hrat s kamosem, kdo se prida?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    N0NECZ: mam pocit, ze jsem te videl na steamu a mel jsem jednou i lechtani napsat jestli se k vam nevejdu, ale nakonec stejne nebylo moc casu, tak jsem to vzdal.. mozna jestli budete shanet nekoho do skvadry na to DLC, tak to tady zahlaste.. pripadne potrebny level..
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Tak Borderlands po dlouhé době opět dohrán - za týden po volných večerech, primárně ve dvou v coopu, i když kolem 20-30lvl se k nám občas přidali další. Fakt sranda a mám zas na nějaký pátek se základem vystaráno. DLC možná budou následovat.
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: oki uvidime
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam