• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    EZEE: Arbeit..
    EZEE
    EZEE --- ---
    LOVE_DALI: za hodku cca
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    EZEE: V kolik?
    EZEE
    EZEE --- ---
    dneska zaciname hrat s kamosem, kdo se prida?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    N0NECZ: mam pocit, ze jsem te videl na steamu a mel jsem jednou i lechtani napsat jestli se k vam nevejdu, ale nakonec stejne nebylo moc casu, tak jsem to vzdal.. mozna jestli budete shanet nekoho do skvadry na to DLC, tak to tady zahlaste.. pripadne potrebny level..
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Tak Borderlands po dlouhé době opět dohrán - za týden po volných večerech, primárně ve dvou v coopu, i když kolem 20-30lvl se k nám občas přidali další. Fakt sranda a mám zas na nějaký pátek se základem vystaráno. DLC možná budou následovat.
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: oki uvidime
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: dej vědět kdy a kde... icq skype nebo ts
    EZEE
    EZEE --- ---
    no ja bych proste hral za ty postavy kdyz se vzdycky sejdeme vsici
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: ja bych si aj dal, ale s tim casem je to nakokot mno :/ Muzem ale navazet kde jsme naposled skoncili..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: jasne jsem pro... mam nove pripojeni k netu takze by nas to melo spojit konecne... Ne jako minule s UPC
    EZEE
    EZEE --- ---
    nekdo BL natvrdo bez pretvarky? proste se kurva dohodneme a dohrajeme to ve 4rech? jedinej muj pozadavek neni to abychom hrali kazdy den, ale abychom se kurva domluvili na urcity cas a hrali spolu....at uz to trva pul roku....proste to dohrat spolu ve 4
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    jeden může na klávesnici druhý na game padu... akorad to nebude moc fer kdyz to bude Vs...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    abysme se z toho nepatentovali
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    kurva a hned s tim jdu na patentak!
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ajo vidis to :D Jsem si rikal, ze prece uz jsem videl dve mysi v kompu, tak ze je to ciste SW zalezitost a az ted mi doslo, ze by se to asi dost blbe rozlisovalo.. :]] Tak jedine nejakou jakoze simulaci gaypadu pres mys a klavesku - neco jako "alias gamepad USB mapping hub".. :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (a třeba už to existuje)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: tož můžem, ale tohle je spíš záležitost nějakého driveru, který vyhodnotí druhou klávesnici a druhou myš jako další ovládací zařízení a umožní ho přidělit na plajera No. 2 :) což považuju za průchozí věc
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: napisem jim? :}
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JAACOB: ale přitom by se to mohlo nějak vychytat aby šly dvě myši a dvě klávesnice :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PRAASHEK: asi jsem od dob cervu a Liera nepotkal zadnou gamesu na PC, ktera by se dala hrat splitscreen bez aspon jednoho gaypadu. (A napr. u Renegade ops je dokonce potreba dva - dmnce bud moje nebo vyvojaru)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam