• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    XYNDLL_2Q3F: No need a spoiler! Stačí jen Ano nebo ne :) Thx
    XYNDLL_2Q3F
    XYNDLL_2Q3F --- ---
    Zdravím, měl bych dotaz zda využiju ještě někde eridium po vykoupení earla z BM mně hrozně sere že mám 99 a dál nemůžu sbírat. Využiju to někde ve hře? (Ted jsem se octnul poprvé v eridium blight.)

    Btw není na to nějakej mod? (Třeba jednorukej bandita na eridium, tuning zbraní za fialový kvádříky či tak něco...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WinPC: WB5T3-JS3Z9-RJTTT-JJ333-FTXJX PS3: KB5BJ-WCRZ3-6S35J-HBK3T-XK9RH X360: KB5BJ-WCRW6-3R63R-CFJ3T-XK9TB
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    WT5BT-W6BSH-6BT3J-BJ3TT-TXZW3
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    5JKBB-RKTHZ-RTJBT-BT33J-WJRWW
    tak 2 hodiny ještě, spíš míň
    https://twitter.com/DuvalMagic
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Ja bych ti pichnul dal, ale ani s jednou postavou nejsem nikde blizko - to je trochu problem, ze je to prakticky pred koncem, ze jo? To asi vetsina lidi bud dorazila anebo tam jeste zdaleka neni.. :/
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Moc prosím o pomoc s BL2 questem! Naneštěstí (jako půl internetu) mám buglou možnost sebrat pátou část a dokončit tak jeden side quest. Jedná se o to, že páčka, která pustí elektřinu do hnízda nefachčí. Lze to prý vyřešit tak, že se napojíte k někomu, kdo má tento quest stále nerozjetý.

    Moc prosim o pozvání do hry k někomu, kdo tento úkol ještě nezačal! Děkuji předem, daruju nějakej dobrej předmět třebas :)

    Side mission: "GET TO KNOW JACK"

    viz. tento screen: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=102923349

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Captain Scarlett and her Pirate's Booty Trailer - Borderlands 2
    http://www.youtube.com/watch?v=PrQtO6mtmwQ
    LKNFYI
    LKNFYI --- ---
    Sháním spoluhráče na BL2, odpadl mi partner. Mám lvl cca 22, tak prosím o podobné úrovně. Klíďo si mě přidejte na Steam nebo mi pošlete pm, dohodneme se.

    Dík
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo akorát třeba na vodě nebo pod schody, ale ne pravidelně. a dycky to nakonec šlo sebrat, i když člověk musel přesně zaměřit ten předmět
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Stavalo se mi to, ale jenom jednou za cas na nejakem pitomem miste v mape...
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    tak sem zacal jinej charakter a tam ten problem nemam takze chyba nejspis v ulozene pozici hre a to pouze v jedne lokaci, ostatni vypadaji v pohode
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PRAASHEK: samozrejme i legal B2
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Z47TC: máš legal steam verzi?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    dotaz : momentalne se mi objevil jeden nepknej bug ... cokoliv zabiju a cokoliv z toho vypadne mi propdane do zeme....do jakehokoliv prostredku vlezu a rozjedu se s nim tak propadnu do zemne a padam a padam a musim vypnout hru

    restarty ani nic jineho nepomaha

    je na tom nekdo podobne???
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    REVANREDEEMED: Ja jsem se na vault huntera (uz to skoro nehraju) dostal k robotum a ty zase pro zmenu absolutne meltuju a sniper riflou jim davam nekdy IK, tak je to takovy ... zvlastni ... pac treba super badass brouka dueluju asi 2 minuty, zato robota vaporizuju za 0.1 sec :)
    Hlavni bylo legracni zabijet willhelma, jsem cekal co to nebude a umrel na 2 zasobniky z rocket launcheru.
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    ASACHI: jo, jsou schopný nasáknout extrémní množství kulek. A to ani nemluvě o těch útocích, co rozdávaj. Je to trošku přehnaný mi přijde.

    Já jsem to dohrál za melee ninju za asi 1:23h, tudíž pod 50 hodin s tím, že mi chyběly jen tři čtyři questy včetně obou arén, páč to mě moc neba.

    Nejvíc mě teda baví honit nový hlavy:-)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Spoiler alert! (sam jsem nasel jen slabsi polovinu veci)

    Borderlands 2 Has A Ridiculous Number Of Hidden Secrets. Here Are All The Ones We Know About. [Update: More Stuff!]
    http://kotaku.com/5945375/borderlands-2-has-a-ridiculous-amount-of-hidden-secrets-here-are-all-the-ones-we-know-about
    MAZAFKA
    MAZAFKA --- ---
    LOJZEE: Od toho je dobré hrát s kámošem(a) a nejlépe na TS/VT/SKYPE aby jste se domluvily, kdo co potřebuje :) to dává tomu co-op ještě lepší hratelnost :) (stejně jak u Portal 2, prostě není nad to si ho užít s kámošem a dělat mu naschvály.) :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jak tedkom hraju vault hunter obtiznost, tak me to zacalo neuveritelne sejrit.
    Jediny co se zmenilo je, ze se musim vracet na start kvuli nakupu munice a nepratele vydrzi asi tak 20x tolik co normalne ...

    Mate nekdo stejny zkusenosti? Aka ammunition problem?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    je to super, multak skvelej, ale trosku me mrzi stealin lootu, sem zvyklej ted z diabla a guidwars mit pokazdy svuj. ted je nekde vetsi bedna a ja pokud snipuju z dalky, nez k ni dojdu, tak ji meeleeci vyberou.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam