• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    LA_PIOVRA:
    za me urcite Season Pass a Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2
    Season Pass prida 11 levelu a 4 velky DLC z nichz jedno je podle me to nejlepsi co Borderlands2 maj.. dve sou dobry a jedno stoji zaprd.. ale pada tam super shield.)
    tusim ze jeste par blbosti tam je .. naka arena a tak
    jo a dalsi hratelny charaktery tusim.)
    Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 prida dalsich 11 klasickejch levelu a 8 OP levelu ktery dou ziskat v Digistruck Peak coz je dost HC zalezitost uz.)
    ja tomu dal pres 300 hodin a v single sem vic jak OP5 nedal.)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JVMLOK: po ostravsku do levelu 30-33 bez datacu pico, pribehovy datace te mozna posunou na 35. Je to jak Diablo 2, dohrajes a jedes znova obtizneji, a pak jeste jednou. A pak jeste jednou. Max level je 72 a je tam nejaka ta simulace kde si muzes urcit OP level 1 - 8 tusim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LA_PIOVRA: ma to z hlediska pribehu nejakej vyznam? Ja to ted rozehral taky a zajimalo by me do ktere urovne, kdyz budu hrat viceméně lineárně, mi vydrži SP kampaň (vim ze je to sandbox, ale jak rika ostravsko: neni cas pico)
    PIP
    PIP --- ---
    LA_PIOVRA: ultimate vault hunter mode
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dotaz neznalce:

    Hral jsem ted Borderlands 2, doplacal jsem se na 50 level, furt by me to bavilo, ale bez rostoucich XP je to na prd. Vim, ze jsou nejaky DLC, ktery cap zvedaj, mate nejake doporuceni?
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    no tak kdyby byla na PS4 tak si to dam taky klidne od zacatku.. ale bohuzel :)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    GANCARCIK: Spíš znovu rozehraju / dohraju jedničku a dvojku. 2 jsem ještě nedohrál.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    hraje nekdo handsome?:) potreboval bych trochu vyexpit :)
    CUBULA
    CUBULA --- ---
    no problemo :D btw, tedka se tam nic nedeje (mmoboost), ale zrejme po prazdninach doporucuju sledovat, maj tam bleskovky a sezenes tam hry i o dve tretiny levneji nez na steamu
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    CUBULA: hééééj děkuju moc! Máš u mě fialovou opakovačku. A nebo aspoň panáka, jestli se uvidíme.
    CUBULA
    CUBULA --- ---
    FIDO_LETI_DOMU: prubni např. tady, mám je prověřený a hlavně vyber správnou platbu, ať nemusíš čekat několik dní ;) http://www.mmoboost.cz/product/details/711/
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Lidi prosim vás, víte někdo o možnosti získat nějak do 10 euro Borderlands jedničku teď? Mám datadisky, ale nemůžu najít klíč na plnou hru, asi jsem ho někde zašantročil a žádný z účtu 2k, gearbox nebo ostatních mi nedovoluje login. No a Humble bundle z předminulého týdne jsem úspěšně prošvihnul.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    NJORL: mne prijde sequel dost nudnej :/ ty dlc co k tomu vydali to jen potvrdily
    NJORL
    NJORL --- ---
    pokud byste nekdo chtel hrat pre sequel, tak uz jsem tu hru docela cracknul ... muzu treba nalevlovat do lvl 35 cca za hodinku, nadupovat itemy a takovy masakry ... takze kdyby si nekdo chtel zahrat, tak posta.
    NJORL
    NJORL --- ---
    nehraje nahodou ted nekdo Presequel? Vcera jsem to zacal a nemam s kym hrat ...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    PEDROBEAR: "The Great Steamworks Migration continues. This time, it's Borderlands. The shoot-'n-loot FPS's co-op multiplayer has been unavailable since Gamespy's demise. Now it's back, thanks to the introduction of the Steamworks multiplayer infrastructure." 16. 9. 2014
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    PEDROBEAR: se známým se nám to rozjelo přes hamachi. Spy jsem nikdy neměl
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ERNEDAR: i kdyz bych si zahral, tak pokud vim BL 1 jelo pres spy, kterej je zrusenej ne?
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Zdravím, našel by se tu někdo na rozjetí postav v Borderlands 1? Mam GOTY edici a rád bych si zahrál s někým.
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    LOVE_DALI: Nelitalo. Zustal jsem celou dobu v tom vytahu na zacatku a dahl sniperkou strilel do motoru. popripade smejdy letadlama a laserem. a obcas pro kyslik do nejblizsi bubliny. Tech skakacich plosin jsem si vsim az po boji. Jinak byli jste v ty Super Mario urovni v Tycho Ribs?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam