• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    LA_PIOVRA: UVHM je tezkej hodne..
    pokud hrajes solo tak uz to chce mit vychytanej build a neustale se drzet nagearovanej na slusny urovni
    v tvim pripade je dobry ze si tam sel na lvlu 51 protoze v UVHM maj mobove tusim tvuj level+2 nebo tak nak.. tudis kdyz bys tam sel treba na lvlu 58 tak mas v nejlepsi 50 level gear a budes v prdeli o to vic.. to se stalo poprve me takze sem zakladal novou postavu pac to neslo.)

    mrkni na naky buildy na netu... pokud hrajes Kriega nebo Salvadora tak to bude s prstem v nose..
    pokud neco jinyho tak nedokazu rict
    neumim si predstavit treba takovyho Zero jak to dava..
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    IMPROVIZACE:
    SADAKO: tak jsem to poridil, zacal hral Ultimate Vault Hunter Mode a pak hopsnul do Dragon Keep DLC. Jenomze mam problem, jsem na lvl 51 tusim a obtiznost mi prijde az deliricka. Nemyslim, ze jsem totalni nesika, i myslim, ze nemam spatnej gear, ale fakt mi to prijde hardcore a to si vubebc neumim predstavit setkakni s necim hodne badass.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Já to mám rozehráno (a dohráno) s několika charaktery, dva na coop, pár na solo, nejvyšší level mám OP2 mechromancerku v coopu a furt baví. Z hlediska replayability zatím snad jediná hra, co mě takhle přikovala.
    Pre-sequel je z tohoto hlediska o fous horší, pořád dost baví. Zato jedničku jsem dohrála spíš jen ze zvědavosti a jednou teda stačilo.

    Ale abych odpověděla
    LA_PIOVRA: Učritě doporučuji tohle http://store.steampowered.com/app/218560/
    DLC Dragon Keep a Campaign of Carnage jsou ultimátně boží, Pirate Booty dobré, akorát Big Game Hunt se nepovedl + tam máš nějaké ty levely.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JVMLOK: hele krieg me bavil na tolik, ze rezat lidi tim kyjem mne bavilo i na op 5:)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    pak pujdes hrat Fallout 4 :) ale chapu ze kdyz jsou lidi co kokazou dvacetkrat dokola hrat Diablo, tak asi i v Borderlands se najdou podobni.
    DR_K
    DR_K --- ---
    a pak si chvilku das prasequel, zjistis, ze dvojka je nejlepsi a das si ji znova s jinym charakterem :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PEDROBEAR: puvodne mas dve obtiznosti
    normal a True Vault Hunter Mode
    tusim ze Season Pass prida treti obtiznost
    Ultimate Vault Hunter Mode
    no a kdyz koupis Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 a doprdelis se na level 72 tak muzes projit Digistruck Peak
    coz je misto ktery musis dat na jeden zatah... smrt = reset a des od zacatku
    je tam par bossu a je to tuhy
    kdyz to projdes tak si odemknes OP1 (overpowered) coz posili enemaky ale mas moznost dropu OP1 zbrani.. ktery sou silnejsi nez jejich level72 ekvivalent
    pak das Digistruck Peak na OP1 obtiznost a odemknes OP2 .. atd..
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    presne, tvuj level zustava stejnej, ale enemaci scalujou o 1 - 8 level dal
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OP je co? Overpowered? jako enemaci?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    PEDROBEAR: nn ani jednicka me nebavila opakovat. Dohraju tak akorat abych stihl F4 :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    LA_PIOVRA:
    za me urcite Season Pass a Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2
    Season Pass prida 11 levelu a 4 velky DLC z nichz jedno je podle me to nejlepsi co Borderlands2 maj.. dve sou dobry a jedno stoji zaprd.. ale pada tam super shield.)
    tusim ze jeste par blbosti tam je .. naka arena a tak
    jo a dalsi hratelny charaktery tusim.)
    Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 prida dalsich 11 klasickejch levelu a 8 OP levelu ktery dou ziskat v Digistruck Peak coz je dost HC zalezitost uz.)
    ja tomu dal pres 300 hodin a v single sem vic jak OP5 nedal.)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JVMLOK: po ostravsku do levelu 30-33 bez datacu pico, pribehovy datace te mozna posunou na 35. Je to jak Diablo 2, dohrajes a jedes znova obtizneji, a pak jeste jednou. A pak jeste jednou. Max level je 72 a je tam nejaka ta simulace kde si muzes urcit OP level 1 - 8 tusim
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LA_PIOVRA: ma to z hlediska pribehu nejakej vyznam? Ja to ted rozehral taky a zajimalo by me do ktere urovne, kdyz budu hrat viceméně lineárně, mi vydrži SP kampaň (vim ze je to sandbox, ale jak rika ostravsko: neni cas pico)
    PIP
    PIP --- ---
    LA_PIOVRA: ultimate vault hunter mode
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dotaz neznalce:

    Hral jsem ted Borderlands 2, doplacal jsem se na 50 level, furt by me to bavilo, ale bez rostoucich XP je to na prd. Vim, ze jsou nejaky DLC, ktery cap zvedaj, mate nejake doporuceni?
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    no tak kdyby byla na PS4 tak si to dam taky klidne od zacatku.. ale bohuzel :)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    GANCARCIK: Spíš znovu rozehraju / dohraju jedničku a dvojku. 2 jsem ještě nedohrál.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    hraje nekdo handsome?:) potreboval bych trochu vyexpit :)
    CUBULA
    CUBULA --- ---
    no problemo :D btw, tedka se tam nic nedeje (mmoboost), ale zrejme po prazdninach doporucuju sledovat, maj tam bleskovky a sezenes tam hry i o dve tretiny levneji nez na steamu
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    CUBULA: hééééj děkuju moc! Máš u mě fialovou opakovačku. A nebo aspoň panáka, jestli se uvidíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam