• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    KALTY
    KALTY --- ---
    hoj. Tak kupuju Borderlands The Handsome Edition na PS4. Mám tři ovladače a o víkendu chci dát pořádný fight s kámošema u flašky vodky. Do budoucna bych si to ale prošel doma sám pěkně od začátku. Hrál jsem jen BL1 na PC před mnoha lety a nedohrál.
    Nějaké tipy do začátků? Mám rád stealth přístup a sniperku ve většině her, ale četl jsem, že Zero není úplně easy.
    Přemýšlel jsem i nad Mayou. Kolik je vlastně těch postav v Handsome edition?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TYRAEL: ajo, tak ja si to zahraju :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    WOODMAKER: Doporučuju Tales of Borderlands koupit, nebo zkouknout někoho kdo to hraje, abys věděl proč ve trojce budou chybět nějaký postavy a kde se vzal Atlas Corp, když ve BL2 nebyl/resp. koupil ho Handsome Jack, aby se měl čím chlubit. Je možný, že v BL3 o tom někdo mluvit bude, ale nespoléhal bych na to, plus ten příběh je supr ;)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TYRAEL: jako abych se rozhodl, jestli si to koupit, nebo ne?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Tak jsem včera dohrál Tales from Borderlands a teda byl to pořádný emocionální kolotoč. Mimochodem velmi doporučuju všem fanouškům BL série, kterí to nehráli to buď koupit v nějaký jarní slevě, nebo minimálně kouknout na nějaký Let's Play. Chronologicky se to odehrává po BL2 a je tam několik důležitejch věcí pro budoucí BL3 (který už je slíbený a ve vývoji) mimo jiné se dozvíte - co se stalo se stanicí Helios, že v budoucnu se nejspíš Atlas jako korporace znovu vzchopí a který z našich oblíbených NPC (které známe a milujeme od prvního dílu) zaklepe bačkorama...
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Nechtel by dneska vecer se mnou nekdo probehnout op7 a 8? Nebo o vikendu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    na steamu mě můžete najít pod nickem moodloader
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    WOODMAKER: jo muzu
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    WOODMAKER: Overpower level. Po vymaxování na 72 lvl se otevře možnost jet na OP levely, kterých je 8.
    Více tady http://borderlands.wikia.com/wiki/Digistruct_Peak_Challenge

    Sóluje se to blbě (vsadila bych si leda na Gunzerkera), my to dali ve dvou na pětku ve složení právě Gunzerker a Siréna.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    IMPROVIZACE: co znamená OP5?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    IMPROVIZACE: takže už můžeš, jo?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Tak ja sem pripravenej. Budem hrat s mikrofonama?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ja bych dal taky ale jedu ted na 14 dni doprdele.. jinak mam gunzerkera tusim OP5 a nakej poter
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    super, tak vecer muzem dat. Predbezne kolem osmy?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Mám teď Gunzerkera na 28. a Mechomancera na 26. levelu.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    No proto se ptam:) Ja sem to koupil ted nedavno v akci i s vetsinou dlc a mam jednoho lvl 25 psycho a tri dalsi kolem lvl 10. S tim psychem si ale radsi pomalu soluju, vsechno prochazim a otviram kazdou bednu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Nezahrajeme si spolu?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PUNKREASS: ted malinko.. dvojku
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    PUNKREASS: Občas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam