• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    WOODMAKER: jo muzu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    IMPROVIZACE: takže už můžeš, jo?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Tak ja sem pripravenej. Budem hrat s mikrofonama?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ja bych dal taky ale jedu ted na 14 dni doprdele.. jinak mam gunzerkera tusim OP5 a nakej poter
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    super, tak vecer muzem dat. Predbezne kolem osmy?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Mám teď Gunzerkera na 28. a Mechomancera na 26. levelu.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    No proto se ptam:) Ja sem to koupil ted nedavno v akci i s vetsinou dlc a mam jednoho lvl 25 psycho a tri dalsi kolem lvl 10. S tim psychem si ale radsi pomalu soluju, vsechno prochazim a otviram kazdou bednu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Nezahrajeme si spolu?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PUNKREASS: ted malinko.. dvojku
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    PUNKREASS: Občas
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PUNKREASS: Já hraju
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Jeste tu nekdo hrajete?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ok :) to s těma dlcs trochu přehnali a seru jim na to
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    PRAASHEK: pokud si chces jen tak dohrat pribeh na normal obtiznost a projit si vsechny zasadni DLC tak GOTY je OK
    http://store.steampowered.com/sub/32848/

    pokud si chces uzit maximalni challange co ta hra muze nabidnout tak vem jeste Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2
    http://store.steampowered.com/app/224180/?snr=1_5_9__405

    pokud si chces uzit jeste mini pribehovy DLC tak vem Headhunter packy.. bral bych je az kdyz bych se nudil a chtel si projit neco novyho.. ovsem jejich kvalita nic moc a tusim ze v nich ani nepada zadnej best in slot item
    http://store.steampowered.com/app/245890/?snr=1_5_9__405
    http://store.steampowered.com/app/245910/?snr=1_5_9__405
    http://store.steampowered.com/app/245930/?snr=1_5_9__405
    http://store.steampowered.com/app/245950/?snr=1_5_9__405
    http://store.steampowered.com/app/245970/?snr=1_5_9__405

    pak uz je jenom asi 30 DLC se skinama..

    a season pass ale ten nekupuj protoze je soucasti GOTY
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    chápu to dobře, že GOTY edice Borderlands 2 neobsahuje všechny DLC? :) a je nějakej pack, kterej je všechny obsajuje? či se mýlím?
    DR_K
    DR_K --- ---
    IMPROVIZACE: hmmm, umiras v uvhm. sak taky jo, je to ultimate...kolik gamesek sis zopakoval po vsech obtiznostech az po ultra/hyper/brutal/hardcore/nightmare? :) je jen genialita borderlands, ze se tvari, jako kdyby to nebylo prepinani obtiznosti, ale normalni vyvoj postavy... tak jsme do toho vlitli a porad umirali. nesmyslne. nastesti kdyz se potkaj dva sobi, tak se borderlands zabavnost nasobi, takze jsme neutekli. no a dneska mi tvhm prijde vlastne krapet nuda ;) tak trebas par postrehu pomuze:

    1) porad slagovat. pokud te nebavi prohazovat zbrane (a nemas genialni slag skill jako sirena), porid z nepratel/automatu slag granat (mnou preferovane transfusion slag pro automaticke mireni a zdravicko, singularity slag, abys je krom slagu dostal od sebe na chvilku a ultimatni magic missile z tiny tina, ktery se sam naviguje a regeneruje granaty! ;)

    2) porad byt v pohybu a skakat jako camrda. no fakt. na nizsich urovnich jsem v zasade neuhybal a strilel, ja lemra a slo to. tady nejde ;)

    3) premyslej nad postavou, nad skilly, zkousej si to naklikat na bl2skills, zkousej vymyslet, jaky gear (a nikdo nemluvi o zlatych, fialova i dokonce modra obcas vitezi) se k tomu hodi a tak vubec (taky trebas, proti cemu jsou dani nepratele odolni a na co alergicti). kdyztak google/wiki je kamarad, nejsi jediny, kdo o tom premysli. ja si u toho vymysleni buildu prijdu dost podobne, jako sveho casu u guildwars a to je panecku poklona! :)

    4) hraj s nekym dalsim, pokecate, date na dalku panaka a zvednete se navzajem ;)

    5) kdyz bude porad krize, zkus harolda. da se sehnat u torgua v automatu a je to asi fakt nejvice pomahaci a univerzalni zbran. mimochodem, lide obvykle preferuji prefix double penetrating, ale osobne mam nejradeji intense. kdyz bude porad krize, zkus kombo norfleet+sham+logans gun. nojo, ale to je potreba vyfarmit. takze:

    6) kdyz prijde opravdu krize, tak klidne krapet podvadej. lidi se na to divaji z patra, ale co je komu po lidech. pocit zadostiucineni je samozrejme mnohem mensi, ale muze ti to pomoct preklenout blby usek. a pak zase zjistis, ze je zabavnejsi to ziskat po dobru. jmenuje se to gibbed borderlands save editor a zasadne to nedoporucuji. ehm

    jsem se nejak rozjel. nojo, mame nahrano cca 400 hodin (a pres padesat v prasequelu) a zdaleka jsme nezkusili vsechno. asi mam tu hru rad :)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    LA_PIOVRA: Najdes me na Steamu a pridas jako frienda (id dimosh3k) a pak te nekdy odchytnu jak hrajes:)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DIM_: diky, rad si necham neco nahazet, ja se to dela?:)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    NJORL: OP build zerkera spociva primarne na trech vecech...
    jak pises zbrani z automatu do kteryho se daj nafarmit credity v brawl arene (zaroven nejrychlejsi metoda leveleni)
    pak zbrane co %dmg te healuje a zaroven dava slag (3x dmg do slagnutyho na UVHM)
    jedna se da ziskat z nakyho questu ve stejnym DLC jako sou ty automaty tusim od moxxxi.. tahle zbran ma ovsem nahodnej element dmg takze je nutny obcas vracet save nez dostanes slag variantu
    druha (mnohem lepsi a always slag) je v posledni DLC (Tiny Tina) a je jako zbran kterou dostanes na quest a zese ti ji seberou kdyz ho vracis (takze trik je v tom quest nevratit)
    zerker ma mezi obema zbranema synergii takze obe zbrane te healujou... tudis jedna zbran je na delani dmg a diky druhy mas slag a heal
    treti vec je stit s Hammerlockova (tak nak se jmenuje) DLC .. je to stit co ma 0 stitu ale da tunu HP a zaroven nakou dmg redukci.. tudis se stane to ze kdyz zerker "zekruje" (coz je dobry vychytat aby zerkoval porad) tak se neustale healuje (na OP obtiznosti uz to v praxy vypada tak ze mu lita zdravi nahoru dolu v neustalim sledu i kdyz ma treba pres mega nebo kolik)
    stity sou mu k hovnu pac nema zadny poradny ability aby si stit udrzel
    pak to chce samozrejme i dalsi specifickej gear aby se dalo chodit na OP

    kazdopadne Salvador a Krieg (ten build kde jede melee a puziva firehawk shield) sou asi jediny postavy kde de o to co nejmin premejslet a co nejvic kropit... prestat kropit = smrt


    LA_PIOVRA: dokazu si predstavit ze zero muze snipovat a pouzivat tu svoji neviditelnost ale vim ze existuje par mist kde tohle urcite nejde...
    stejne tak existuje par mist kde melee Krieg to nema lehky


    DIM_: jina postava samozrejme pomuze.. na solo je vyber postavy kritickej.. v ty hre proste zadnej balanc neexistuje.)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Celej BL je o gearu. Lepsi zbran muze hru obratit o 180°

    LA_PIOVRA: Jina postava ti bohuzel nepomuze. Ja ti klidne nahazim naky kvalitnejsi veci. Kolem lvl 53 toho mam urcite hodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam