• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    nekdo na hru ted?
    DR_K
    DR_K --- ---
    PIP
    PIP --- ---
    Nenašel by se tu prosím někdo, kdo ještě nemá s některou ze svých postav splněný side quest "Doctor's Orders" v mapě Wildlife Exploitation Preserve? Potřeboval bych sejmout Jimmy J3NKN5e k získání "JEEEENKINSSSSSS!!! challenge a posledního achievementu co ještě nemám. Bohužel jsem to při vlastní hře promeškal a splněním toho questu si odepřel možnost díky save&quit ho najít.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No tak mám angínu a už druhý den pohoda v obýváku ve spacáku :) Jen ty palce trošku průser :D
    MINON
    MINON --- ---
    PRAASHEK: pravdu díš, za B2 je tam pouze Psycho Pack, Mechromancer Pack a Ultimate Valut Hunters Upgrade Pack 1 & 2.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    komplet to není, ke dvojce je tam jenom pár DLCs pre-sequel jenom základní hra
    MINON
    MINON --- ---
    Kdo ještě nemá, komplet sbírka Borderlands za 10USD
    Humble Endless RPG Lands Bundle (pay what you want and help charity)
    https://www.humblebundle.com/endless-rpg-lands-bundle
    DR_K
    DR_K --- ---
    hmm, s tim jsem se vzdycky hrozne mlatil do hlavy :) ale s firehawkem a grogem to byla taky sranda ;)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    hra me bavila dokud sem nehral za Psycho melee build. Pak sem tu hru doslova miloval a nebavil me zadnej jinej char. Skoda ze nebyl tak silnej op4+
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    SADAKO: Jo, nějakej vyšší lvl to je, ale dá se toho dosáhnout i dřív, než dohraješ příběh, pokud jedeš DLCčka.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    TYRAEL: Tina je hlavně pevně daná na počáteční lvl 30, ne?
    KALTY
    KALTY --- ---
    IMPROVIZACE: tak já to budu hrát dost po večerech na gauči s kámošema ve třech. Tohle si zatím prolítnu sám asi.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    KALTY: najdi si spoluhrace.. daleko vetsi zabava
    v multy je to zabavny hrat i po tricaty
    KALTY
    KALTY --- ---
    Díkec. No podle toho jak hraju poslední léta tak budu rád, když to dohraju v normalu. Mám celkem krizi herní v podstatě ve všem .(
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    KALTY:
    KALTY:
    na prvni playthrough je to uplne fuk co delas.. delej co te bavi..
    na normal nic nescaluje takze DLC co sou pro level 15 budou porad na levelu 15 i kdyz budes mit level 25..
    moje doporuceni je na normal projit zaklad .. vyzkousit si vsechny questy atd..
    na TVHM rychle prolitnout zakladni dejovou linku a pak se vrhnout na DLC ktery uz budou scalovat levely mobu
    tam se zastavit na lvlu 50 protoze dal uz scalovat nic nebude a vlitnout na UVHM
    do UVHM je dobry opravdu zacit na lvlu 50 protoze tam scaling zakladnich mobu je vzdy lvl hrace +2
    kdyz tam clovek vlitne na lvlu 55 tak ma maximalne 50 lvl zbrane a dostava tam strasne pres picu.)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KALTY: Pokud nehraješ Ulimate Vault Hunter Mode (tedy celou hru potřetí s tou samou postavou), tak modrý odměny neodkládej. DLC questy mají na wiki nějaký min-max lvly a často se škálují s tvým, pokud seš v tom rozmezí. Opět na první playthrough nemá smysl moc řešit/nechávat na později. Tiny Tina Dragon Keep bych nechal až po příběhu, protože je to chronologicky až po tom a vyspoiloval by sis věci.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak jsem se zkoušel portnout do míst do kterých jsem mohl ve Fast travelu. A objevil se mi vždy nějaké videjko + quest. Asi DLC co? Má cenu to na tom 15 a v některých případech 30lvlu dělat? Nebo něco je lepší vynechat a dělat později?
    A někde jsem četl něco o odkládání questů s modrou odměnou za quest. Že se pro to chodí až později. Platí to pořád, nebo si s tím nemám dělat hlavu?

    Já že jsem o tom chtěl hodně načíst (celkově o BL), ale řekl jsem si, že si to chci užít a prozkoumávat sám. Ale zase se nechci úplně spálit :D
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    KALTY: Toxic Cloud je neskutečně silný. V kombinaci se slagovacím Phaselockem z Mayi dělá neskutečnou mašinu na zabíjení ačlověk často v multiplayeru potká tým složený jenom ze Sirén, případn s jednou Anarchy Mechromancerkou.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak jsem level 11 s Mayou. Jako baví mě to. Akorát je to teda náročný. Těch druhů zbrání je milion a některé, které vypadají ne moc dobře, se mění v neskutečné bomby. Chce to vyzkoušet každou zbraň. Třeba na začátku (asi nějaké DLC) jsem měl granát co se scaluje s lvlem a dává velký radius. Vyměnil jsem to pak za granát z kterého lítá dalších 8. Takhle jsem schopen vymlátit celkem luxusní kvanta :)
    Akorát pořád nevím, jakou cestou se vydám. Mám jeden bod v tom healování po killu ve phaselocku. Pak jedu pravou větem pro cloud a uvidím jak se mi to bude líbit, když tak zresetuju a dám motion
    DR_K
    DR_K --- ---
    taky souhlasim s Mayou, od nuly az po op8 me porad bavi nejvic :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam