• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORDAiPad | iPadOS!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Super jsou stargazing appky. Nevím přesně, jak dobře fungují bez gps (pokud nemáš cellular verzi), ale řekl bych že snad bez problémů. Např.
    ‎Star Tracker Lite-Live Sky Map on the App Store
    https://apps.apple.com/us/app/star-tracker-lite-live-sky-map/id780172278
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CESKI: Garage band zkusím a na malování jsem objednal nějakou padelanou apple pencik, tak jsem zvedavy jak bude fungovat...
    CESKI
    CESKI --- ---
    HONCKA: Souhlas s garage band, malá skládá vlastní muziku. Pak ještě kreslí a upravuje v procreate
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUCATIMONSTER: pro děcka je dobrý třeba garage band. Her je fakt mraky, záleží, co preferuješ za styl.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONCKA: Dobrý hry , zajímavý aplikace... Jednou mi treba ukazoval kamarad nejakou rozsirenou realitu pro deti.
    TAP
    TAP --- ---
    HONCKA: Davinci stále funguje v tý ořezaný verzi, kde nejsou všechny taby na spodní liště a když je otevřeš fíglem s připojenou klávesnicí, překvapivě to při větší zátěži padá jak švestky? M1 iPad Pro, zkoušeno cca půl roku zpět.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUCATIMONSTER: co to je must have? Na m chipsety je třeba davinci resolve nebo logic, jenže pokud nestrihas nebo neděláš muziku, tak je ti to k ničemu. Z her třeba divinity2 jestli to nemáš dohrany na pc
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj , koupil jsem svůj prvni pořádný tablet air 2022. Predtim jsme meli jen ipad mini 2 16gb pro děti na YouTube. Jsou nějaké must have aplikace nebo hry? Něco , co se Vám fakt líbilo a neměl bych to minout ? Díky
    DUKED
    DUKED --- ---
    Kdyby nekdo shanel ipad mini posledni generace, tak je muj na prodej, space grey, 64gb, kdyztak posta
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUCATIMONSTER: v tom případě bych jí reklamoval
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HONCKA: Ano.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUCATIMONSTER: nabíjet přes redukci přímo kabelem zkoušela?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj , sestřenici na školním ipadu přestala nabijet apple pencil 1 . Tužku ma svojí - koupena letos a řekl bych , ze ma totálně vymlacenou baterii. Nesetkal se s tim někdo ? Jde to nějak fixnout , nebo spíš zkusit reklamaci?
    CESKI
    CESKI --- ---
    KAZATELL: díky moc za ušetřené peníze :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    CESKI: Nedá se obrátit dozadu, je to jen jako pevné řešení, pero je na vrchní straně jen na magnet
    CESKI
    CESKI --- ---
    používáte někdo Magickeyboard pro iPad Pro 11(4gen.) kde přijde pero??? a dá se používat nejen jako stojan, ale také klasicky obrátit dozadu??? Dcera jej občas používá na kreslení, tak přemýšlím o praktičnosti tohoto řešení. Děkuji
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PRAASHEK: odhadem podívej se na to co už nedostane podporu ios 17 a každý rok škrtni další generaci a dostaneš se imho na minimální číslo (nevím o tom, že by za rok přišly o podporu 2 generace)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ONDRA_99: no podle toho, co píšu, snad umíš posoudit, že tuhle radu mi dávat nemusíš.
    ---
    "Nikdo nemá takovéhle informace" - ano, ale někdo třeba má lepší vhled právě do možností šance dropu podpory pro konkrétní sady/modely cpus.

    ---
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    PRAASHEK: Nikdo nema takovehle informace (a jestli nekdo ma, tak ma podepsane NDA). Proste se koukni presne jake roky podpory jsou ted a tipni si.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ONDRA_99: nevím přesně, co máš na mysli, možná mi nerozumíš. Jde mi o to, že různé ipady měly v průběhu existence podporu aktuálního iPadOS 4 až 7 let /když nepočítám první iPad, který měl tu podporu aktuálního OS jenom dva a půl roku/. Navíc teď nastoupily o dost silnější cpu, tak si říkám, jestli tam nezkrouhnou tu podporu dřív třeba i kvůli tomuhle aspektu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam