• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOLive*Love*Zumba*
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: Nemá Erika nějaký svoje osobní stránky???
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    :DD
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHAMMANIC: Tílko myslíš? Toje Reebok, velikost XS, takže se co něj (sic!) dostanu, tak vyslíkat mě musí nějakej dobrovolník :D
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    BECKO: takovy mam taky, akorat nemam tak pekny tilko :) mam jenom takovy to bolerko, fotka pozdeji... kdes to koupila?
    BECKO
    BECKO --- ---
    MIMISEKU: Teď na zimu jsou dokonalý, jinak jim říkám sauna gatě. Ale miluju je.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    BECKO: na mě dělají ty gazellácký tepláky hodně teplý dojem, nepotíš se v nich víc než v jiných? jsou z dost silnýho materiálu - ty dlouhý, ty pod kolena mi přijdou tenčí.
    BECKO
    BECKO --- ---
    SHAMMANIC: Mám tepláky od gazella.eu, neuvěřitelně pohodlný. Jinak nosím zumba hadry nebo krátký sukně, podle nálady. Tenisky mám taneční.
    MIMISEKU: Levý lejtko. Po každé hodině. Nechápu. Občas bederní páteř, když hodně vystrkuju zadek při takovým tom negršejku.
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    me boli vsechno :D ale nechodim pravidelne, na tom musim zapracovat. a nosim tilko, leginy a na tom sukynku, protoze se pak sobe vic libim v tom obrim zrcadle :)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    MIMISEKU: je maskarni zumba jo? kecas!! tak to chci videt!! jinak me osobne neboli vubec nic, jen nekdy trisla, coz teda uprimne moc nechapu :)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    GABUSHKA: ono mě to bohužel bolí úplně pokaždý a dlouhodobě, jinak žádné jiné svaly..
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    MIMISEKU: Mě nic nebolí,ale řiká se nic se nemá přehánět:)možná je lepší třeba tři dny nejít.když tě něco bolí ne?:)
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    SHAMMANIC: klasický oblěčení na aerobic,ale plánuju si koupiti ty široké kalhoty:)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Bolí vás něco ze zumby?
    Já neměla nikdy z ní namožené svaly, ale fakt hrozně moc mě bolí bérce. Instruktorka říká, že jak začneme dělat novou choreografii, tak se tohle může objevit, a že to je z pohybu nártu, ale když jdu ty dny za sebou, tak ten 3. už blbě chodím a mažu to Ibuhepou.
    Znáte? Pomáhá něco?
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    SHAMMANIC: fotku určitě pak budu mít z maškarní zumby, to bude últ :D
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    SHAMMANIC: :) pohodlný dlouhý černý tepláky - tenčí, volnější, a nějaký ten barevný top - tílko, vše no name, jen do bot jsem ale investovala a koupila Nike na tanec, abych si nerakvila už nohy drsnejma běžeckejma neklouzavejma botama.
    Ježíšek údajně doveze nějaké Zumba triko a Neywer volný šusťáky ;)
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    Tak zmenime tema, co? i kdyby se jedna z vas (nas) rejpala po vecerech v pritelovym hovne, tak to ty druhy muze bejt uplne jedno.. takze FB neFB, serte na to :)


    Co teda nosite na sobe?? klidne fotky..
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MIMISEKU: OMFG, dost ot
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    _AMBRA_: to je nějakej tvuj názor na fb.....vůbec nevim proč to tady vytahuješ nikdo v týhle diskuzi neni na tvuj názor na fb zvědavej....
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    _AMBRA_: myslíš tím, že to, že se stýkám se vzdálenou rodinou prostřednictvím FB, ze mě dělá ovci?? Tos přehnala, nemyslíš?
    Jsem ráda, že sdílíme spolu fotky a zážitky, nehraju tam hry a obsah mám viditelný jen pro koho chci, ani mě nelze na FB vyhledat, a mezi přátele mám jen opravdové přátele a rodinu - na tomto nevidím nic špatného, k odsuzování.

    Ovce instruktorky - např. čekají na názor své velitelky, která řekne: tahle písnička je dobrá/špatná a ihned tento názor berou za svůj a hlásají ho dál, totéž ohledně poslední kolekce zumba oblečení, hodnocení nových instruktorek - čeká se na názor velitelky, pak loajálně ji lezou do zadku. Nevím proč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam