• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAGGIE3D PHOTOS
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    Zdravím, rád bych vás pozval na akci, kterou pořádáme v prostorách Technického muzea v Brně.

    CO: projekce pásma Írán 3D - jeskyně Tří naháčů
    KDY: čtvrtek 26.03 2015
    KDE: v prostorách Technického muzea v Brně
    OD KOLIKA: začátek v 18:30 (raději přijďte o 15 min dříve) (časová náročnost cca 1,5 hod.)
    VLEZNÉ: DOBROVOLNÉ

    POZNÁMAKA: přidejte si nás na ? Facebooku ? pro jednodušší sledování kde všude promítáme.

    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    PRO VELKÝ ÚSPĚCH PÁSMA POŘÁDÁME REPRÍZU 26.2 2015
    tímto se omlouváme všem, kteří se už do sálu nevešli

    CO: projekce 3D fotografií z Ukrajiny (Černobyl, Pripyat, Pervomajsk)
    KDY: čtvrtek 26.02 2015
    KDE: v prostorách Technického muzea v Brně
    OD KOLIKA: začátek v 18:30 (raději přijďte o 15 min dříve) (časová náročnost cca 1,5 hod.)
    VLEZNÉ: DOBROVOLNÉ

    POZNÁMAKA: přidejte si nás na ☛ Facebooku ☚ pro jednodušší sledování kde všude promítáme.
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    AZAZEL1MZ: mozna jsem se unahlil, ta kosmicka vypada celkem fajn, ze ji snad nekdo i sesazoval a povedlo se to, zbytek ale nesedi
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    FATBOZZ: doporucuji na vsechny fotky pouzit Stereo Photo Maker na sesazeni stereoskopicke dvojice. Ani jedna z fotek co tu ted pristaly neni sesazena. Muzes mi poslat zdroj a ukazu ti jaky je rozdil mezi tim co tu je a jak to vypada, kdyz se ta dvojice sesadi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    Zdravím, rád bych vás pozval na akci, kterou pořádáme v prostorách Technického muzea v Brně.

    CO: projekce 3D fotografií z Ukrajiny (Černobyl, Pripyat, Pervomajsk)
    KDY: čtvrtek 19.02 2015
    KDE: v prostorách Technického muzea v Brně
    OD KOLIKA: začátek v 18:30 (raději přijďte o 15 min dříve) (časová náročnost cca 1,5 hod.)
    VLEZNÉ: DOBROVOLNÉ

    POZNÁMAKA: přidejte si nás na ☛ Facebooku ☚ pro jednodušší sledování kde všude promítáme.
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    Rozjíždím projekt stereo kukátek. Zatím jsou k prodeji 4 sety fotografií z Ukrajiny z prosince 2014:

  • Černobyl - 70 stereo-snímků, 600 Kč
  • Černobyl 2 - 30 stereo-snímků, 300 Kč
  • Pripyat - 70 stereo-snímků, 600 Kč
  • Pervomajsk - 30 stereo-snímků, 300 Kč

  • Vše zabaleno v krabičce s potiskem, doplněno o mapy, komentáře k fotkám, kukátko a návod k použití.

    Detaily viz == ODKAZ ==.

    V případě zájmu mi nechte vzkaz v poště.
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    Zdravím, rád bych vás pozval na akci, kterou pořádáme v prostorách Technického muzea v Brně.

    CO: projekce 3D fotografií ze Srí Lanky
    KDY: středa 26.11 2014
    KDE: v prostorách Technického muzea v Brně
    OD KOLIKA: začátek v 18:30 (raději přijďte o 15min dříve) (časová náročnost cca 1,5 hod.)
    VLEZNÉ: DOBROVOLNÉ

    POZNÁMAKA: brýle na projekci budou každému zapůjčeny, detaily viz odkaz.
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    VERLIBA: No vidíš, dvě technické školy a stejně to vypadá tak jak to vypadá (tzn tak že to je špatně, proti prakticky všem pravidlům + nekoukatelné). A jestli hodláš mínusovat jen proto že se cítíš ublíženě ... no pak si na tvoje chování udělá názor každý sám. Já hodnotím na základě kvality. Podívej se do historie a uvidíš, že nejsi jediný komu jsem řekl, že to má blbě a bylo i dost takových, kteří chtěli vědět co na tom je špatně a podle toho se zařídili.


    GREGI: Tohle je taky ulítnuté a o dost. Nicméně dostali se mi do ruky View-Mastrové kolečka z mise Apollo a ... musím říci, že jsem byl zklamán. Všechny fotky z měsíce, po správném sesazení, jsou placaté (je to jedna a ta samá fotka pro levé i pro pravé oko).
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    AZAZEL1MZ: me ty fotky na cross view funguji bez potizi, tak verim, ze se najdou i jini na tom podobne. Jinak samozrejmne jsem si jedne-dvou vedom, ze tam je dost hloubka, coz by mohlo asi nekoho tahat za oci, ale kdyz hoto za ne tahat nebude, tak si to podle mne docela uzije.
    Nemusis me mentorovat, nejsem debil, ale clovek se dvema vysokyma skolama technickeho zamereni, z toho jedna v Parizi.. Tim chci naznacit, ze jsem schopen vlastniho rozhodovani. Ale diky ti za nazor, bude soucasti i meho budouciho rozhodovani, stejne jako pomer palcu u fotek a u tveho commentu.
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    VERLIBA: nechapu tvoje myslenkove pochody. Tak sam napises, ze to po technicke kvalite stoji za .... a stejne tady s tim tapetujes. Podle me tu neni ucel rvat za kazcou cenu neco. Vyjma paru fotek jsem tu za posledni rok videl jen spoustu blbe vyfocenych nebo blbe sesazenych tapet, ktere min po technicke strance staly za ... . Estetickou stranku si hodnotit netroufam, na to at si udela nazor kazdy sam.
    Ale technicka kvalita stereofotek se da posuzovat podle presne stanovenych pravidel. Takze pokud clovek umi alespon cist a skutecne ho to zajima .. tak si to najde a nastuduje. Zbytek tech lidi to jen przni.
    Jedina klika je ze se ty fotky nezobrazuji. Dalsi technicky paskvil uz by byl asi moc. Nauc se to fotit a sesazovat a pak sem neco postni. Vidim to jako lepsi pristup nez vecne tapetovat necim co za to nestoji.
    VERLIBA
    VERLIBA --- ---
    kdyz uz jsme u tech cross, tak potucek


    bodlak asi neni dobre sestaven, asi nebot je moc zblizka


    koreny


    strom


    voda


    kytka




    PS: nebot to mam na https, a certifikat jsem si podepsal sam, tak by to mohlo nekoho otravovat s vyjimkou, tak sorry, i za velikost
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    Tak trochu historie stereo fotografií. Zástupci 3 říše je zdařile používali k propagaci svých myšlenek, akcí a pod. Obrázky jsou formátovány ve stylu LRL (tzn. levá a prostřední fotka pro ty co umí paralel view, prostřední a pravá fotka pro ty co umí cross view).
    (1) Adolf skládá přísahu; (2) zde Adolf hřímá k obecenstvu, zatím co Hermann Göring asi paří něco na mobilu; (3) Joseph Goebbels, Hermann Göring v pozadí; (4) Rudolf Hess

    Veškeré obrazy obsahující symboly a militárie jsou prezentovány výhradně jako historická ukázka/dokument. Neslouží k podpoře a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, náboženských, rasových nebo národnostních skupin.







    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam