• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BROSKEF: proc myslis ze lidi protestujou proti globalizaci, tohle je jenom malej stripek toho co nas jeste ceka
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    KACIR: svině já jsem koudelníkův sy a nakopal bych je do:
    doufám že v Březně, v krušovcích vřej ty pasterizovaný rychlokvašky
    KACIR
    KACIR --- ---
    BROSKEF: Zavřeli Kutnou Horu, pivo Dačický (ale asi jen desítka) se vyrábí dál, teď z hlavy nevím, jestli v Březně nebo Krušhovicích...
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    Dačickýho zavřeli ne?:(((

    VDB: jj tam sem chodil jednu dobu denně jejich polední meníčka nemaj chybu
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: Jistěže ti tam něco málo chybí, viz http://pivni.info/pivovary/ :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TSOH: jo, oranjová budka s lavicema vedle a odtud luxusní výhled přes pole a magickou alej až k Roztokám a Řípu...nádhera. Uvažovala jsem, jestli to pivo je opravdu tak dobrý nebo to dela ten genius loci. ale myslím, že to pivo je fakt dobrý.
    Konečná Kobylisy me moc nezaujala, pac tam vzdycky postávali divny usmudlaný týpci, pestrobarevný kolisti a vsude kolem hafo aut... vlastne velika křižovatka. Nic moc. Proto když jsem objevila Čimice, byla jsem opravdu nadšená a je to tam pro me uplne rituální místo.
    NEGI
    NEGI --- ---
    TSOH: Pivovar Konrad - Vratislavice n. Nisou - točej ho v Klánovicích v hospě u Áji, 10°, 12° a k tomu ještě Regent
    Mimochodem jsem o víkendu obdržel mooc hezkou věcičku - Pivovary České republiky a to jak s textovou přílohou, tak s mapou. Kartografie Praha, 1 : 500 000 - vřele doporučuji jako typ na tour de Bier;-)
    VDB
    VDB --- ---
    TSOH: K ty Baste (Nusle) jen upresnit ze se to menuje u Bansethu ( http://www.ubansethu.cz/ )
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    TSOH: Herold (Březnice)
    TSOH
    TSOH --- ---
    jsem si projel prispevky v diskuzi a zde je nejaký ,výcuc, dobrot :
    ----------------------------------
    Kocour (Varnsdorf)
    Vendelin (Liberec)
    Klášterní pivovar Strahov
    Kácov
    Pivovarský dvůr Chýně
    Pivovarský dům (Pha)
    Pražský most u Valšů
    Klášterní pivovar Želiv ( www.pivovar.zeliv.cz )
    U Richarda (Žebětín)
    Bašta (Nusle)
    Matuška (Broumy)
    Novoměstský pivovar (Pha)
    Rambousek (Hradec Králové)
    Pivovar Kout na Šumavě
    Ferdinand
    Měšťanský pivovar Strakonice (www.pivovar-strakonice.cz) Klostermann (Strakonice)
    Měšťanský pivovar v Poličce
    Pegas (Brno)
    Žebětínského minipivovaru (U Richarda Brno)
    U Medvídků (Pha)
    U Fleků (Pha)
    Zámek Zábřeh Ostrava
    Biovar (Ostrava, klub Hobit)
    Hejkal (Kunětice)
    Primátor (Náchod)
    Zámecký pivovar Oslavany
    U Bezoušků (www.ubezousku.cz) Průhonice
    Černá Hora
    Chodovar
    Pivovar u Bulovky (www.pivovarubulovky.cz)
    Dačický - (Kutnohorský pivovar)
    ----------------
    napada nekoho jeste neco ? ze bych to pak dal treba dle abecedy na nastenku (s typem na hospu kde co točej) ...
    TSOH
    TSOH --- ---
    MOUNTBATTEN: a pěkně odstátejch na sluníčku ! to bude bašta ... (to bych asi fakt nerozdejchal :)
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    LALINA: Tak tomu říkám stěr:)) smažit f pekle se budu, počítám s tim a těšim se.) viz profil.

    Jinak SVIJANY rulezz
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TSOH: no na smazeni v pekle ne, ale na povinnou konzumaci triceti desitek gambrinusu jo!:-))))))))
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: vždyt to , F, tam neni zas tak hrozny ne ? rozhodně ne na smažení v pekle... :)
    LALINA: to je takova ta budka na otočce busu (silnice dal vede na Chabry..) ? jen pro info... obcas jezdim kolem na kole tak ze bych mel dalsi obcerstvovačku... :)
    jak píšeš o te podivane tak sveho casu jsem mel rad v teto lokalite misto na konecne tramvají v Kobylisích... stánek na stojáka u toho kulataku... neni to tam o dobrem pivu ale nejakou atmosferu tam clovek nasaje... (stejne tak Pátá kolona v Bohnicích) ale zpět k piv(f)u > v Řeži na cyklostezce maji vcelku fajn Svijany...
    FINSON
    FINSON --- ---
    LALINA: Toho neznáš ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FINSON: opravdu? ale to je úžasné, tak tedy sem budu chodit :-))
    btw: a kterej to je? :-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    BULHI: Ale to by sis pamatovat měl. Je to nejlepší pivo, jaké jsem zatím pil ;-) Ale tam asi hrály svoji roli i okolnosti, za jakých jsem ho pil...
    LALINA: Ale najde se zde taky minimálně jeden slušňák, co vypije maximálně pět piv za měsíc, fetování zkusil naposled v osmi letech v modelářském kroužku a hulení ani neví, co je ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    WENOUSH: zrovna včera jsem mela mocné nutkání jít na pivo, ale jak už to bejvá, zrovna nikdo bez rodinnejch důvodů se nenašel, kdo by se mnou šel.
    I šla jsem tedy sama. Já vím, že to bude znít hrozně, ale na konečný v Čimicích mají fakt dobrej gambrinus... sice tam jezdím hlavně za podívanou, ale k ní naprosto nerozlučně patří i pivo.. to se to potom rozhlíží mnohem líp :-)) A v té budce na kuří nožce je fakticky uplne pitelnej.
    Nicméně kousek odsud je Chýše a tam mají mnamky, asi už tu Kaciř psal, (jediná moje smůla je, že otvírají az od 17:00)

    nicméně na pivo zajít můžeme, abych to uplne nezakecala, pokud nemas rodinné důvody a nevadej ti umelci a divnobáby:-)))
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    LALINA: ach ti umělci! nezajdeme radši na pivo ? ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    WENOUSH: no já nemyslela zároven...a taky jsem si vedomá, že trestuhodne zevšeobecnuju... to je umelecká nadsázka, víš? ;-)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    LALINA: no promiň, ale dobrý pivo se nubudu kazit nějakým hulením! (i když občas se naskytne pivo, ke kterýmu se hodí nacpat si dýmku dobrým tabáčkem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam