• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    IJACZEK: tocenou desitku jsem jeste nemel budu muset nekdy vyzkouset.

    btw na vs kolejich jizni mesto v klubu blanice maji slusnej vyber piva Rychtář 10, Rychtář 11, Staropramen 12, Nealko Radegast, Kvasnice Klášter, Černé Klášte, Janáček 12 a speciály - Rychtář 15, Comenius 14, Démon 13
    TSOH
    TSOH --- ---
    IJACZEK: mozna by se vyplatilo ,zapatrat, jak to opravdu je...
    vychazel jsem jen z teto odpovedi.... [ KIE @ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ]
    jestli na hru ma clovek pri konzumaci pravo tak bych navrhoval zamluvit 2 stoly a dat tam sachovy turnaj.. :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jo ze svijan je rytir nejlepsi dle meho nazoru
    TSOH
    TSOH --- ---
    co do Svijan tak doporučuju > Restaurace Svijanský Rytíř, Praha Letná, Jirečkova 13...
    nebo taky fajn točej ve Mšeně (Karlova ulice č.p. 43)

    LALINA
    LALINA --- ---
    a Svijany fakt MUZU !
    LALINA
    LALINA --- ---
    FEEX: kde presne? jezdím kolem denne..
    FEEX
    FEEX --- ---
    ja mam rad Svijany ve Sbohem Rozume u miraku
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TSOH: rofl, tak tam bych už nepáchnul :))
    TSOH
    TSOH --- ---
    pred casem jsem zjistil zajimavou vec > kdyz jde clovek na pivko tak majitel hospody mu muze zakazat hrat pri konzumaci šachy... (dokonce pry muze dotycne osobe rict ze ji nenaleje (i ve strizlivem stavu) nesmi to mit ale rasovy podtext...). Zažil jsem tedy scenu s šachama. Jsou místa kde by to člověk chápal ale jednalo se o klasickou pivnici (U Černého vola). Na vznesenou otazku jsem se dozvedel ze pry zde neni zadna herna a to plati pry i o kartach...
    TSOH
    TSOH --- ---
    IJACZEK: neco tam chci urcite udelat... myslel jsem pivovary dle abecedy a k nim mista kde je točej (+ piva)... (pravda tempo mam pomale :) zatim jsem jen sesmolil toto TSOH: a jeste to neni ani doplneno o dalsi co jsem lide vkladali...). jinak ciste nahodou kdyby se nekdo chtel chopit te nastenky...
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    breznaka, a asi za dvacet (nebo jeste min?), maji v dittrichove ulici, coz je jedna bocni z myslikovky.je to hospa po levy strane hned na zacatku...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    TSOH: hele, co třeba udělat nějakej seznam na nástěnku?

    například zaveď nějakej ustálenej vzorec jako

    NÁZEV PIVNICE
    DRUH TOČENEJCH
    LOKACI - v podobě adresy + možnýho odkazu na mapách

    ??
    napsat tudle šablonku do záhlaví a pokud sem někdo napíše příspěvek přesně podle ní, tak ho šoupnout na nástěnku podle abecedy? .))
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Ve vedlejším klubu jsem už doporučoval minimálně jednou, tady doporučuju určtiě Zámecký pivovar Chyše (Plzeňský kraj, vygooglit:)) a Mostecký Kahan. Chýši v pár okolních hospodách i točí, Kahan bohužel jen v Mostě v pivovarské restauraci.
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    SHAMANA: Rohozec mají v Betlémské (U Valšů/Pražský most), taky tam snad dělají vlastní pivo, ale to je pro mě o pár tříd níž.
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Já doporučuju ROHOZCE a BŘEZŇÁKA, kam na tyhle dobroty v Praze nevím, ale když na ně narazíte tak jen doporučuji.
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    Ahoj všichni, pomozte mi prosím přijít na to, jak vrátit dobrou pověst pivovaru Janáček a jak dostat pivo do více hospod, hlavně ve Zlíně a okolí. Pro tyto potřeby bych vás moc prosila vyplnit tento dotazník, na základě kterého si budeme moct udělat nějaký obrázek a pomoct vrátit úctu tradici.

    http://www.surveymonkey.com/s/W2S2Y5H
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    TSOH: Pivovar naší alma mater.o) celkem dobrej ale neni to pivo co by se dalo pít celou noc.o)
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    TSOH: celý den od rána do večera, hodně jídla - prase.)
    ) odejit to nemůžu říct - okno:D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TSOH: hele,obavam se,ze foto neni, ale esli pujdes z Doks po modry,takto bude prvni,na co narazis pred rybnikem:-))))
    No do hospody je tahlo to,ze pred hospodou byla plaz(icka):-))
    Ale nastesti nekdy maji zeny silu, takze hystericke vylevy jako "eee,ja odmitam do sebe lejt gambrihnus,tady tocej dobry pivo" zabraly:-))
    TSOH
    TSOH --- ---
    ANDY_WARHOL: jasně... uplně to vidim... jak rano cloveka slunce vzbudí na louce u ohniste pred maringotkou...luxus..
    MOUNTBATTEN: neni nejaka fotka toho posvatneho místa ? :)
    co ty sabotéry tak táhlo do te hospody s Gambem ? (pivo ? výčepní ? žluté záclony :) ?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam