• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TSOH: cundr killer
    LALINA
    LALINA --- ---
    TSOH: díky, stacilo jednou, šéfe:-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: brano jako jedna navsteva hospy ci zahradky... asi kazdej z nas nekdy skejsnul X hodin nekde u pivka ne ?
    akotrat bych byl zvedavej na info od mr. BROSKEF jak dlouho si u pivka poseděl... a zda byl schopen odejít bez pomoci... :) po tech 20 pivech.. (viz. anketa)
    LALINA: presunout to snad jde... je pak otazka kolik lidi bude hlasovat... na nastenku kazdej neleze... ale jak chcete lidi ? me je to v podstate šumák... (na druhou stranu pristi anketa bude mit tak 3 řádky a tak se trochu bude šetrit ukazovaček na myši co do toho rolování.. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TSOH: jojo,my vyrazili z Doks s velkym planem -podvecer se smocit v Hradcanskem rybniku,pak jit spat nekam,kde to nebude chranena krajina a pak jit pres byvaly vojensky prostor a hrad Ralsko do Mimone. No skoncilo to spanim kouda za rybnikem a druhy den sezeni u maringotky do odpolednich hodin a nasledny sprint do Mimone (aby nam az pak doslo,ze ten bus pres Hradcany JEZDI:-))) )
    Ale doslo ke klasickym hadkam - v marinmgotce i "varili"-bramboracky, langose, hranolky, parek v rohliku...a o kus dal byla hospoda (IMo stejny sortiment) s Gambrinusem. A nekteri chteli se premistit do hospody!
    LALINA
    LALINA --- ---
    a nejde ta anketa dat na nastenku? stve me pořád rolovat..
    LALINA
    LALINA --- ---
    k ankete: jak dlouho takové sezení má bejt? hodinu? pet?
    TSOH
    TSOH --- ---
    MOUNTBATTEN: to je ta obec u toho velkeho letiště (kousek od Mácháče) ? maringotka u rybnika s dobrym pivkem ... to je silnej magnet.. :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    TSOH: to nevím, já v centru do hospod jaksi zásadne nechodím...jedine k čarodejnicím a tam mají taky luxus plzen:-)


    KACIR: hehehe..jojo, tak to sedí .-)))
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: Plznička... co U Hrocha (Thunovská 10) nebo klasika U Zlatého tygra ? to možná Jagušku trumfuje...
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Nezkazil, asi, ale je to prostě obyčejná hořká desítka pro ctitele gambrihnusu. Na rozdíl od něj se dá ještě pít :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Rohozec cepovali v maringotce na brehu Hradcanskeho rybnika ...dobre jsme tam na srpnovem "cundru" zkejsli (a proto uz dal nesli:-)))) )
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: takže se Pardál zkazil? Už jsem ho dlouho nepila..Zjistila jsem, ze vylozene dobře mi dela Plzen a tak pokud to jde , tak k jidlu dávám Plzen . a jsem už tak rozmazlená, ze ani kazdá Plzen mi nevoní. Nastestí tanková Plzen se docela rozmohla a je pár míst, kde je to vyslovene lahudka, například U Jagušky je to asi nejlepsi plzen, co jsem kdy pila. Pokaždý, takže je to stabilní kvalita.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BROSKEF: proc myslis ze lidi protestujou proti globalizaci, tohle je jenom malej stripek toho co nas jeste ceka
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Rohozec jde docela nahoru, zato Pardála piju jen v sebeobraně, když není něco lepšího...
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: Suchdolský Jeník je školní minipivovar, neočekával bych úplně ustálenou kvalitu, ale zatím jsem nekoštoval
    LALINA
    LALINA --- ---
    HLADOLET: takhle jsem jednou sedela na Kleti a mela jsem žízen... říkám si ochutnám neco zdejšího, Pardál?!?! Neznám, v životě neslyšela (to jsem jeste nevedela, ze je to uplne nový pivo) Dala jsem si to a moc mi zachutnal.
    Jedno z mala piv, který jsem si potom kupovávala trochu i domu k jidlu. Potom ho přebila Plzen, domu už nekupuju nic nez Plzen a obcas vyjimecne Náchd weizenbieer, ale na Pardála nedám dopustit. zato Echt jsem mela jen jednou a fujho... fakt dost divny pivo. nebrat.
    TSOH
    TSOH --- ---
    KACIR: aha... dobrej zdroj... :)
    nepil někdo ? ( http://pivni.info/pivovary/praha/ )
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    LALINA: co jsi objevila s pardálem že je hnusnej?
    LALINA
    LALINA --- ---
    jinak: tohle
    http://www.konstantin.cz/pivo/SPP08/imagepages/IMG_0651.html
    je muj favorit roku 2008...jsem ho pro sebe "objevila" v jedné zapadlé vísce a několik málo dní nato jsem se dozvedela, že je to vítěz...já mám teda čuch:-) jako předtím s tím Pardálem.
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    KACIR: svině já jsem koudelníkův sy a nakopal bych je do:
    doufám že v Březně, v krušovcích vřej ty pasterizovaný rychlokvašky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam