• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FINSON: No proč asi kupovali větší varnu... :-)
    VDB
    VDB --- ---
    FINSON: chce to tam zamluvat dopredu no...
    FINSON
    FINSON --- ---
    U těch Bansethů je i v týdnu neuvěřitelně narváno, to je mazec!
    TSOH
    TSOH --- ---
    HLADOLET: to je dobry - vcera sem byl take prvne na Žateckém pivku v te Velrybe...
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    THRAWN: jo jo tam sem si včera právě poprví dával žatecký a celkem dobrý a i to ráno bylo v pohodě.o)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    TSOH: jedenactku tocej taky ve finale http://www.finalclub.cz/ a maj tam i holbu dvanactku
    LALINA
    LALINA --- ---
    TSOH: něco jako nesladkej burčák...nahořklej. plavalo v tom pár zrníček ječmene. Pokud mohu soudit, alkoholu minimalne, vůbec jsem ho nezaznamenala. Ale mela jsem jenom jeden kalíšek.
    Kelímky byly z bio plastu, což je veliký plus - tady týhle firmy http://www.bioplaneta.cz
    TSOH
    TSOH --- ---
    jinak Žatecké pivko maji ve Velrybě (http://www.kavarnavelryba.cz/) 11° a 12°

    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: jak chutnalo ? (akorát vypada že to točili do plastu ...)

    LALINA
    LALINA --- ---
    na oslavu Tibetského nového roku LOSAR uvařil pivovar u Bulovky speciální tibetské pivo....vám teda povím......:-))

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    TSOH: Pil jsem to asi rok nazpět. Příjemný pivo. Ovšem hospoda je to naprosto příšerná. To už není hlasitá hudba, to je randál jak na pouti. Obsluha zmatená, pomalá, blbá a drzá. Navíc zmršili nabídku jídel a i to co uklohní stojí za prd. Ale prý to pivo snad hodlají čepovat ještě v nějaké další hospodě.
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    já jsem začal pít nealko s mámou, když mi bylo sedm a ona byla těhotná, potom přešla na Radegast Klasik (tušim, že to byla asi tak čtyřka) a to jsem si dávall celou sklenici (!)....pak jsem tak několik let jenom upíjel a když mi bylo tak jedenáct, tak do mě babička nalila braníka, což mi vůbec nechutnalo, ale z úcty k babičce jsem to vypil....no a pak už to šlo ráz na ráz v kdejaký knajpě se sourozenci a bratranci -)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já měla první pivo na návštěvě.... děcka jsme mely limosky a brčka a chodily jsme kolem stolu a tema brčkama jsme kradly pivo dospelejm z půllitrů:-)
    doma mi nikdy pivo nenabízeli, alkohol žádnej, naši na to nějak nebyli...

    První pivo (A ne jedno) bylo nejspíš na první vesnický zábavě a čertví, co to bylo, možná Nová Paka...ale my jsme všechny ty grády vybláznili v kotli .-)))
    FINSON
    FINSON --- ---
    TSOH: No mně je 30 a po 3 pivech bývám odvařenej i teď. Svoje první pivo jsem si objednal sám v osmnácti, cucal ho celej večer, a co jsem to pil, to už si fakt nepamatuju... Doma žádnej alkohol nikdy nebyl a být nesměl, protože táta by to okamžitě vdechnul všechno naráz.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HAUSNUMERO,MARGE: tak sem si to splet s necim jinym co tocili u sadu, meli tam proste pivo nymburg a nebylo to postrizinske

    jinak dobrej vyber piv maj v hypermarketu co je na chodove, na to ze je to hypermarket je to az obdivuhodne, asi si tam budu muset zase zajet
    MARGE
    MARGE --- ---
    VDB: Já tam pila černý a jednu 12 a super, o 10 a 11 poreferuje Hausnumero..:-))
    ANDY_WARHOL: My tam byli brzo, někdy po 17h takže byla hospoda ještě prázdná. Večer je problém si sednout skoro všude v Praze..
    A Poutník je z Pelhřimova..

    Jinak dneska jedeme dopnit zásoby lahváčů, jezdíme sem: http://www.sklad-napoju.cz/Nabidka-piva.html (Liblice u Českýho Brodu), ceny velkoobchodní, výběr opravdu široký, jen kultura nakupování neodpovídá standartům naleštěných hypermarketů, ale stojí to za to!
    TSOH
    TSOH --- ---
    nevim zda někdo pamatuje jak v minulosti se del koupit na Matějské pouti u stánku s cukrovinkama takovy malinky plastovy ,pullitřík, s uchem (cca velikost panáku) a v něm bylo žluté želé s bílým kremem nahore = pivo .... tak do toho jsem v dětstvi dostaval pridel pivka k obedu... postupne se to stupnovalo... :) až se clovek naucil chodit na pivo sám... :)
    nemel to nekdo nahpodou take tak doma s tim pullitrikem z pouti ?

    ANDY_WARHOL: první 3 pivka... :) to se muselo dobre spát ...
    TSOH
    TSOH --- ---
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    Vcera bylo v Jamajce kupodivu poloprazdno asi ze bylo pondeli a chutove mi prislo vporadku jak svetly tak tmavy oni ty postriziny maj takovej zvlastni cmuch ale to bych pricital vyrobe nez vycepu. Jinak Poutnik se vari v Pelhrimove.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    za svoje uplne prvni pivo nepocitam ze sem si cucnul od rodicu, to neni pivo, ale prvni pivo, ktery sem tak nejak rad vypil a ne jenom jedno sem mel na chmelovy brigade, to mi bylo asi patnact :)))) mel sem tri, byly to louny (rip louny) a byl sem z nich opilej docela dost, protoze sem nebyl zvyklej pit alkohol vubec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam