• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    MILHAUZ
    MILHAUZ --- ---
    predevcirem jsem v policce chutnal vynikajici kvasnicak z mestskeho pivovaru policka, nevite, kde ho v praze toci?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Včera v brněnské Hluché Zmiji vynikajicní Král Šumavy... Mlask...
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: sleva byla vyprodaná :-))
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Bude-li zájem o soudek Herolda, zajistím, stačí prej zavolat, na sever Prahy doveze pán z pivovaru osobně bez příplatku :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na Strahově ale stojí čtyřka 59 korun, to už je prostě moc, ale při tom, jakej maj šílenej nájem a luxusní turistickou lokalitu, si to prostě můžou (a zároveň i musej) dovolit. Ale mimochodem, lze si tam vyžádat slevovou kartu na 20% slevu, ale dneska ji zrovna neměli...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Právě, náš Mostecký kahan je taky za 33, zámecký pivovar Chýše za 30 a obojí jsou solidní piva.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    v porovnani treba s kacovskym malopivovarem kde maj dvanactku tusim za 14k je to dost.
    TDA
    TDA --- ---
    Osobne mi ceny v Praze na Strahove i v jinych malych pivovarech nepripadaji zas tak prepaleny. Kdybych to srovnal s tim, ze pujdu treba nekam na Plzen, tak si jich musim dat tak o 1/3 vic abych mel alespon trochu srovnatelnej prozitek (Alko a Chmel), ale furt tam mam lehce nesrovnatelnej chutovej pozitek (hlavne telo). Chapu ze tady mozna porovnavam neco nesrovnatelnyho velky vs maly pivovar, ale nic to nemeni na tom, ze nejakych 50-60kc za silnejsi dobre udelany nachmeleny pivo z malyho pivovaru mi neprijde zas tak moc.
    LALINA
    LALINA --- ---
    tak jsem otestovala Herolda pšenici v Heroldově hospodě ve Strašnicích a je to docela dobrý, nicméně na tý Kacířově akci bylo nejaký lepší .
    Možná trubky, přišlo mi maličko nakyslý...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    LALINA: je to tam fajn. byl jsme tam zhruba před měsícem.ale čimice jsou už in the middle of nowhere:-) s přítelkyní která bydlí na malovance radši chodím ke zdroji přímo do strahov. pivovaru..ale je fakt že ty ceny jsou tam napálené.

    ale kdyby někoho zajímalo:
    http://www.klasterni-pivovar.cz/restaurace/
    LALINA
    LALINA --- ---
    Bar Chýše - Čimice
    http://www.barchyse.cz/
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    LALINA: Kde je ta chýše? Na netu jsem našel nějaký zámek s pivovarem...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RURYRY: díky, mám v plánu to tam jít okouknout....ale požadavek byl na Svijany a Budvar, zkusila jsem dve hospody, obě už rezervovany, tak jsme nakonec zrušili požadavek na Budvar a Svijany a centrum mesta a zajeli jsme si do Chýše a nelitovali jsme vůbec, Chýše nezklame, jen nás bohužel nevyhodili včas, tak mě to stálo jestě prachy za tágo .-/
    TDA
    TDA --- ---
    ZATRSATR: RAPTORa jsem take parkrat chutnal a musim rict, ze bezva, hlavne na spani (po sedmicce jsem usl hned a bez brk). A to je presne to co od vecerniho pivka ocekavam.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    LALINA: Můžu doporučit pivnici ve sklepení Malostranské besedy. Plzýnka jako křen se smetanovou pěnou.
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: ne ne... to jen tak pro zajimavost... pred par lety to byvala normalni hospa, ale dnes je to spis pro turisty... (ze sklepa kouka figurina, ktera je ,dobove, odena s rukama skrz mříže do ulice.... asi tam bude neco ve stylu Dětěnic...
    ---
    ale k tomuto domu znam jeden pribeh: pred par lety se tam upravovala zed a byl odkryt vyklenek.... v nem byl chomáč dlouhých vlasů, který svazoval 2 prstýnky... zde uz jen lidská fantazie může nastopit a vymyšlet si pribeh .... vyklenek byl zas zazden i s nálezem... snad pro klid...
    LALINA
    LALINA --- ---
    a ta je nekuřácká a plná pivnich laskomin, jo? ;-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: jinak kousek od Hrocha je hospoda U krále Brabantského... což je prý vůbec první hospoda v Praze...
    LALINA
    LALINA --- ---
    díky moc, Hroch...tam v tom baráku bydlela známá .-)) odhaduju, že ta hospa bude kuřácká...nijak me to tam netáhlo, když jsem šla k ní na navstevu... smrdelo to tam kouřem a kuchynskými výpary..ble...

    jinak na Strahovský a na Matušku chodím radši doi Chýše, je to tam super a levnější .-) nakonec padla volba na Chýši, i když nesplnovala podmínku aby to nebylo na konci Prahy:-)))
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: byla zde řeč o http://www.ferdinanda.cz/ (ne každý však doporučuje... :)
    ale určitě mrkni do pivnice U Hrocha - Thunovská ulice... točej tam tedy jen Plzeň, ale misto je to vyborné... (posledně jsi tušim psala, že chodíš na Plzeň do Jagušky... je pravděpodobné, že po návštěvě Hrocha budeš chodit mlsat tam... :)
    Jinak Strahovský pivovar docela finančně náročný... (tušim 0,4L za 55,-Kč)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam