• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    nochceme tam mít jednu volnou pípu kde by se točili různý pivka z malejch pivovarů, až to bude dám vědět kde to je.o)
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    HLADOLET: jestli mate moznost ziskavat ho za vyhodnej podminek tak proc ne, uplne spatny neni, ale jinak souhlasim s Warholem, ze by se dalo vybrat i lepsi pivo.
    ENPE
    ENPE --- ---
    HLADOLET: Hlavně dej vědět, kde to bude :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HLADOLET: neni to spatny pivko, ale vybrat by se dalo i lepsi
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    Zdar uvažujeme že by sme v našem novém podniku v praze točili Platana 11 co si o tomhle pivku myslíte?
    LALINA
    LALINA --- ---
    náměstí Kubáň: Černá hora: dnes jsem ochutnala medový Kvasar 14 st. Výbornáááá záležitost!!!!
    LALINA
    LALINA --- ---
    první v Nymburku....
    byla jsem ještě na pivních slavnostech v Jilemnici a na pivním festivalu v Letnanech.... a to bylo jiný...hlavně teda piva byla jiná.
    Dneska jsem mela kvasničák, ale marně jsem v tom ten kvasničák hledala...a potom jedno černý a to docela ušlo, ale nic, co by si človek měl nějak zapamatovat...
    a to, že prohládky pivovaru koncily ve 12:30 povazuju za nejvetší podraz . Kýblujeme se tam kvůli tomu až z Prahy a ..no to nas fakt nenapadlo, že o to prijdeme..byli jsme tam v 15:00
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    to byly tve prvni pivovarske slavnosti? ja bych tam snad ani nic jinyho necekal..
    LALINA
    LALINA --- ---
    postřižinské slavnosti - zklamání... prohlídka pivovaru, hlavní důvod výpravy - jen do 12:30 :-/ pivo nic extra, a jinak davy, poutový haraburdí, tuctový fastfoody a na podiu Heidi Janků...

    prostě špatný.
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    tak vcera premiera v kulovym blesku...
    na nekurackou hospodu docela dobry, piva dobry, jidlo uslo
    proste - dobry, ale zly casy u me porad nenasly konkurenta...
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    Mám otázku ke které se mi nepodařilo najít odpověď - název piva/pivovaru:

    a) pivovar byl založen okolo roku 1560
    b) pivo je 11
    c) jmenuje se podle nositele Nobelovy ceny
    MARGE
    MARGE --- ---
    Tuto sobotu 19/6 slavnosti Postrižinského piva v Nymburce:
    http://www.postriziny.cz/fobrazek.php?id=471
    LALINA
    LALINA --- ---
    hlásím, že dnes a přístí čtvrtek budou točit Černou horu na farmářských trzích na Kubánském náměstí. Prý příště přivezou víc, v poledne už byli skoro vypitý.
    Měla jsem tedko borůvkovou jedenáctku a byla to raduna jaksviň! Mají tam i jiné modely, včetně široké řady lahváčů. Opata ochutnám za týden, ale toho už jsem pila a vím, že mi chutnal

    Všem vřele doporučuju. čtvrtek 24.6. 8:00 - 18:00, Kubánské náměstí, stánek s pštrosíma specialitama a gulášem.
    KACIR
    KACIR --- ---
    BURKHAR: Jdi do starobrna...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KACIR: Ať tu továrnu na samoser zavřou konečně!
    MARGE
    MARGE --- ---
    KACIR: Ty jo, já jsem to taky slyšela.. To je sakra škoda jestli to zavřou, dvanáctka je výtečná, tmavý Havran taky luxusní...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo:

    Petice proti zastavení výroby piva ve Vyškovském pivovaru
    http://pivni.info/news/6375-petice-proti-zastaveni-vyroby-piva-ve-vyskovskem-pivovaru.html

    Vyškov patří státu, ten na něj kašle, ale pivo vařej dobrý. Ač mi situace přijde beznadějná, co kdyby...
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Jo, rozumnej postup :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: asi si zaskocím do Zlých časů, mám to při cestě a pokud tam nebude hlava na hlavě, bude to tam asi lepší.... a nemusím blbnout s žádnejma tolarama:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam