• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    LBW
    LBW --- ---
    UGLUGF: narazil jsem na ten regal se Zichovcem a Permonem ofc .)
    Bernarda jsem vylil, blevajz. Rychtare, a to mam cepovanej Rataj rad, jsem dopil max do pulky. Ten Primator usel.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    LBW: V Kauflandu pořídíš i mnohem větší dobroty. Doporučuju šáhnout po čemkoliv od Zichovce. To co je na fotce žádná velká sláva neni. :D
    LBW
    LBW --- ---
    Ja byl dneska v Kauflandu a donesl si 5 piv. Pet piv za 150 Kc. To uz jsem dlouho nezazil :-)

    JND
    JND --- ---
    Bezděkov u Klatov moderní restauračka na vsi desítka hodně chutnala.
    Kyšice desítka nic moc ,dvanáctka super ,ale Bezděkov mě bavil více
    Přeška z Přeštic velmi chutné tu modrou jsem ještě neměl.
    Olivuv byl tak ,že jse jel zrovna kolem ... taky pitelné kousek od Prahy ...

    JND
    JND --- ---
    Nedávno jsem projel pár pivovarů od Šumavy ku Praze.

    Bizon kousek před Plzní . Tady mě nejvíce po chuti byla desítka Karolína. Ostaní také pitelné a chutné ,ale že bych z toho vyloženě seděl na zadku to uplně ne. Příjemá vesnická hospůdka ,ale byl jsem autem tak že jen ty lahváče ssebou.



    N_I
    N_I --- ---
    vol.2
    prijdte na salek nedelniho............stoutu!!!!!!!!
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Crazy clown ma jen ostruzinaka a je dobrej.Takovy lehky smoothie :-D pak Zeleny chmel 11 od Cobolisu mi moc nejel ale Weizen bavorska psenice uz celkem lepsi. Jeste se tesim na Sold out 14 ale od Zichovce ;-)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    nska letajici cestmir ve dnu pytle!
    pohoda velika. ostruzina 10, Die Apokalyptischen Reiter 12, vanilkový milk stout 13 a hura domu ;)
    MASTODONT
    MASTODONT --- ---
    Dnes jsem zkoušel Volf 12°, pivovar Široký důl někde u Dobrušky, bohužel bída, zcela bez pěny a chuťově taky nic moc
    LBW
    LBW --- ---
    ja bych ten Chmel Zarikaval porad...ale jeden po praci staci .)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja vcera loupnul ve Dno Pytle par čobolisu 10° a teda musim rict ze tak dobrou desitku sem dloouho nemel.
    na zaver cerny potoka new england ipa byla fakt tresen na dortu ;)
    N_I
    N_I --- ---
    zhurak asfalt- samospad..a vubec patecni zhurak all night long byla super....skvela vynikajici...{ ochutnal jsem nejakou black ipu 14 pak new england lehkou...trinactku...ale ten asfalt...civoe...

    pak jeste kamos otevrel asfalt rok 2015,,kdy uz opet to pivo melo jiny tony a chute..masakr..)

    zde foton tesne po narazeni...kdy sem dostal jednu z prvnich sklenic...proto ta total pena a vuni citim jeste ted..

    dede lebeda a chris je super sikovnej capek!

    LBW
    LBW --- ---
    Únětice 10.7
    Nevím jestli je to těch 12 km v nohách, ale chutná skvěle
    LBW
    LBW --- ---
    FB mi hlasi "Kampus Fest 2018 - studentský festival pivovarnictví 2.10.2018"
    Jdete nekdo?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SALAMAN: U kelta, zahradka na cyklostezce na Zbraslavi, je to pod mostem zavodu miru
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A kde v Praze se dá ten Lipan ochutnat?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ted me dost bavila ipa od Kunratickyho Muflona, single hop 14 z Amarila, jak na ty ipy nejsem tak tohle je fakt fajne, neni to prevoneny a prechuceny jak ipa bejva, ale krasne horky a jenom lehounkej ipa vocas, jinak ma ted Muflon 6.10 den otevrenejch dveri, naka muzika, jidlo. prohlidka pivovaru, urcite vyrazim jeste neco od nich ochutnat, to ze to mam za barakem je jenom plus
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VERONIKA_N: Lipan je super, jen skoda ze ho cepujou fakt malokde
    KACIR
    KACIR --- ---
    VERONIKA_N: Lipan mě před časem hodně nadchnul...
    JND
    JND --- ---
    VERONIKA_N:

    Lipan a dětičky v pozadí .. ,že by Zbraslav ?? Jo Lipan je cajk a tohle 0.3 sklo mám i doma a celkem často z toho popíjím piva co dotahnu domu))
    VERONIKA_N
    VERONIKA_N --- ---
    Lipan... Nevím, jestli to bylo tím, že po dni na kole bodnul, ale to pivo mi fakt chutnalo... Sladké, hořké, své, všeho akorát...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam