• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    JND
    JND --- ---
    N_I: pokud pamatuješ recept zkus to prodat do nějaké hipsta kafarny))

    Je se chystám na ježitekk ... Dopiju a jdu do Punta))))

    N_I
    N_I --- ---
    Vcera sem varil polevku tom yung kung a moc se nepovedla, byla malo kysela a tak sem tam hodil zbytek limetek i s kurou, to sem nemel delat pac to lehce nahorklo a kyselost to poskodilo.

    Pak jdu na maly - dam si Trilobita Lemensaurus -a hle, civoe nahorkla total total kysela chut uplne stejna jak moje polevka...:)))

    No Znurak Grep Ipa to na doma pak vcelku zachranila....oo ja alkac...ta je mnamozni..a vyvazena
    JND
    JND --- ---
    SALAMAN:

    Jo jo v tom kbelíku na fotce mám myslím jeho zrzku))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JND: Ještě bych dodal, že je zároveň domovarník a jeho piva jsou úplně boží.
    JND
    JND --- ---
    Jo ten chladák je jeho vlastní výroba (teda asi si to nechal udělat dle svých nápadů)

    A rok starý Matuška byl pokus který doufal ,že vyjde a vyšel. taky tam i svoje piva na čepu ...



    https://www.facebook.com/stacirna/?epa=SEARCH_BOX
    JND
    JND --- ---
    Jinak majitel si na pivu ujíždí takovým způsobem ,že si nechal sud Matušky rok po ukončení trvanlivosti ještě uležet :) Zní to asi divně ,ale vice jak rok prošlé pivo bylo bylo velmi chutné a poživatelné :)

    JND
    JND --- ---
    Kdyby se někdo po večerech ometal po Jižáku a měl chuť na dobre pivo ,tak má možnost v ulici Ke Stáčírně 1082/44. Je to teda taková špeluňka ,ale hraje tam hudba a piva dost. Jistou zajímavostí je pivo se čepuje na ulici z chlaďáku co si majitel občas tahá. Na pivní akce.

    LBW
    LBW --- ---
    Cepovana Nadilka uplne nepresvedcila vcera.
    N_I
    N_I --- ---
    drahý jak prase ale lahoda neskutecna

    LBW
    LBW --- ---
    Vysočina víkend:
    Podařilo se mi vynechat Starobrno. Klášter už ne :) Květnice IPA ok. Tišnovské pivo - Jaap ušel + Abatyše a Porter Coelli si vezu domů.
    N_I
    N_I --- ---
    Hangár Little Boty Berliner Weisse 12

    brrr tohle je des....je to jablko..ale jak kdyz smichas desitku a cider....bez peny a vune...to je uplna demence....
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Nejsem stoutový typ. Ale tenhle jsem si užil. Stačilo by mi pravda deci.

    LBW
    LBW --- ---
    priprava na vanoce, nakup c.1

    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    HREBICK: tak to mas pravdu usa konceptem to smrdi protoze ,

    A to se přesouváme do roku 2017, kdy Adam Matuška a Lukáš Svoboda letí na GABF festival do Denveru a společně se baví o tom, že by bylo fajn mít podnik, kde by se k pivu přistupovalo s takovou péčí, jako v Lokálech od Ambiente, ale čepovali by se tam taková piva, jaká vaří Pivovar Matuška :) Adam nadhodí něco v tom smyslu, že by mohl mít k dispozici malý 10 hl pivovar. Lukáš nadhodí něco v tom smylu zavolej Tomášovi Karpíškovi, co si o tom myslí. Tomáš je nadšený a věci se davají do pohybu
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    CHOROBA: haha :-D no me trochu smrdi nakym usa konceptem uz kdyz jsem videl tu fotku ty tabule a prostoru :-D
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    CHOROBA: kdyby k pipe , ale musis nejdriv ke kase tam si reknes kolik chces piv hned to zaplatit dostanes listek a pak teprve k pipe .. coz je tak trochu divny :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    CHOROBA: Tady jde o jedinečnou duši toho starýho baráku samozřejmě :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    DAHY: hipsterina, tezka drina. ;) todle nejni takovata "s dusi" typu potrefena husa, spis takovy kombo bufetu u rozvarilu a hospody na zaverce. kaxdopadne ten koncept je vtipnej, za ty prachy si pro to pivo este musis dojit k pipe :D

    DAHY
    DAHY --- ---
    CHOROBA: Mě už tyhle hospody "s duší", který jsou jedna jako druhá, dost lezou krkem. Na Matušku budu dál chodit do Kovadliny.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    FATBEAR: no meli sme problem odejit, ale nakonec sme se ukecali :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam