• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    CORWEX: jamel s zenou prvni rande u veverku. esli nekdo znate tu strasnou diru se staropramenem vedle kina Aero. :)
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    PROZAC: Tajný tip ze soudku zastrčenějších hospod: U Rumlíka na Jezerce mají na stálo desítku z Albrechta, Platan a Rataj + dvě rotující pípy, přičemž na jedné je zpravidla ležák, na druhé ale nižší až střední voltáže. Jen tam holt nikoho nevezmeš na první rande.
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    CHOROBA:
    LBW:

    výborně, díky za tipy
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    PROZAC: U kacire, tam maj dycky vic lezaku. pak asi vsechny od cernokosteleckyho( u slovansky lipy, u vodoucha, sumava..)
    LBW
    LBW --- ---
    PROZAC: to bude vyzva neco takovyho v dnesni NEIPA dobe najit, vice lezaku jsem videl jen v Kolcavce myslim
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    cest, prosim vas je v praze nejaka hospoda (zly casy nebo kul. blesk znam) kde tocej vice druhy piv - lezaku? Co znam tak spis kladou duraz na IPA,ALE atd...
    diks
    N_I
    N_I --- ---
    úžasná mňamka!



    H2O
    H2O --- ---
    LBW: zatím nemáme žádné promo. Spíš než velké tsunami lidí bychom raději plynulý náběh :-)
    Jsme malý, jsme nový, vše ladíme a děláme to s nadšením :-)) příště dej vědět, ptej se po Milanovi ;-)

    A počkej na léto na zahrádku, cca 100 lidí a venkovní grill, mohlo by to být prima
    LBW
    LBW --- ---
    H2O: zdalo semi, ze tento tyden lidi pribylo oproti minulymu, dobre znameni
    IPU uz jsem mel, vyborna .)
    a taky idealni misto na firemni vecere
    H2O
    H2O --- ---
    LBW: vaříme jak vzteklý, lidí docela chodí. Až včera jsme namontovali ceduli :-)
    IPA teď je, zase došel Kolagen :-))) ten je víc mířený na holky.
    A teď ještě u nás hostuje LemonGrass IPA 11° a příští týden bude perfektní jantarová APA 16,5°, ta teď leží a je dnem ode dne lepší :-)
    Jo a s tou IPou 14 jdeme na pivní pečeť

    LBW
    LBW --- ---
    Dopijim Kolagen v Andělském pivovaru. Nic moc. Jedenáctka citelně lepší. IPA není. Utopenec fajn.
    Teď aby sem chodili lidi. Držím palce a těším se na další piva.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    JAKOUBEK: jo ja

    a jak jsem slibil tak poreferuju i kdyz nemam moc o cem, viz dale v textu.

    19. jsem se konecne dockal pivovaru kus pesky od mista bydliste, akorat shodou okolnosti kamarad den predtim otviral novou hospodu a pak jeste cestou domu jsem po par hospodach zabloudil takze jsem mel dost tezkou kocovinu. Hned jak jsem mohl chodit, tak jsem tam sel (coz bylo kolem 18:00). Samozrejme narvano, vsude plno, jeste ze zena sla driv jinak bych si nesed. prostory uvnitr velke, v podstate jedna velka otevrean hala. Jak bylo narvano tak docela i hlucno a to s kocovinou nejde moc dohromady. Z piv jsem nakonec ochutnal jen 15 siren. Puvodne jsem chtel dopit a jit, nakonec po 5 pivech se mi udelalo uz lip ale to uz se chystala zaviracka. Na posledni objednavku jsem chtel zkusit jeste 14 jepic, ale diky zmatkum jsem nakonec zase dostal ipu. Trochu tam vladnul zmatek, coz se da omluvit vzhledem k navalu. Na pivo se sice cekalo o neco dyl nez ze hned dalsi na stole ale vzhledem k poctu navstevniku mi to prislo jako zazrak ze jeste vubec nejak stihaji. Od obsluhy to byl docela nadlidsky vykon.

    pivo hodnotit si uplne netroufam vzhledem ke svemu stavu, snad jen ze mi prisla trochu tezsi coz je u 15° ipi vceku normalni, budu tam muset brzo zase zajit, nekdy v tydnu by uz meli mit 13 havranu, ktera v sobotu jeste lezela tak tot am snad konecne ochutnam vsechno v trochu pricetnejsim stavu. V lete by meli mit jeste dalsich 100 mist na zahradce.

    jo a je tam lehce zradny vstup, kdyby jste tam zmatene behali jak ja, tak vstup je z prava pres parkoviste, z prava kdyz stojite celem k budove. Napis Restaurace je na leve zdi od budovy ale tam je jeste plot, tam bude zahradka.

    Pokud se tam nekdo budete chystat, doporucuji si udelat rezervacku, tedka tam bude jeste dost plno nez se provoz ustali.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LBW
    LBW --- ---
    H2O:
    Kokám na instagram Pivnici.cz a mají tam fotky z Andělského pivovaru. Se teda stavím .)
    N_I
    N_I --- ---
    HREBICK: mas pravdu, nechutna to tak silene jak nazev, ale vubec mi to nechutnalo a to sem sel na jedno maly...navic za ty prachy...krevetu sem z toho necejtil vubec....ale jak vlastne chutna takova kreveta sama o sobe bez cesneku a oleje? :)

    jinak do me ted v sobotu tlacili kounice 12 lezak..ze prej nejlepsi lezak na trhu...a nebylo to zly..ale nejak sem neuchcal a kamos ze squbru rikal ze tam cejti i maslicko...no nevim....
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    N_I: Acces Denied je bomba hutnej džusík! :) Major Tôm dobře pitelná NEIPA, krevety jsem moc nezaznamenal ani nic moc ostatního, ale je fakt že už to bylo moje asi 4pivko a měl jsem ještě trošku rýmu...každopádně nechutná to tak šíleně jak to zní ;)
    N_I
    N_I --- ---
    Černý Potoka Acces Denied Double IPA 17

    úžasné!

    Crazy Clown Major Tôm Krevetová NEIPA s Limetkou a Mangem - pude to pít?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    19. tento mesic se bude otevirat novy pivovar ve Kbelych ktery konecne dodelali (a na ktery cekam uz rok)
    kdyztak potom poreferuju
    N_I
    N_I --- ---
    tři bráchové z kapely pontiak https://www.youtube.com/watch?v=8Mx6lycb6S8 vařej svoje pifka...dávaj super fotky a možná i tohle je spojuje s českejma krajema...kde k pivu n\šli kladnej vztah?

    Pen Druid Brewing via twitter





    H2O
    H2O --- ---
    LBW: cca půlka ledna.
    Určitě napíšu jak otevřeme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam