• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    FATBEAR: Ty děláš pro Chrousta? :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    České pivo je moc levné, říká sládek Adam Matuška - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...&fbclid=IwAR0wwBBzVCXa-FvNtBYKsLNpKh9ZDw3qMXrV6WVma7xS4cwAzfAZDN3LFfw
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    Ke craftovému pivu se dostanete skoro v každém větším i menším městě. Pivovary, pivotéky a pivní bary k našemu velkému nadšení neustále přibývají.

    Od teď si ale můžete dát pořádně voňavou IPA i v místě, kde zatím byly k dostání piva pouze z velkých pivovarů - ve vlaku. Společnost JLV, která má na starosti jídelní vozy ve vlacích Českých drah, slaví tento rok 60 let a my jsme jim pro tuto příležitost navařili narozeninovou várku Express Ale, který bude ve vlacích ČD Restaurant se servisem JLV k dostání po celý tento rok.

    Hmmm


    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    tak na todle jsem hodne zvedavej :)

    LBW
    LBW --- ---
    Co Andel dneska? Ja jdu hned v 5 :)

    https://www.facebook.com/events/1955991124697729/
    LBW
    LBW --- ---
    CORWEX:
    ZOIDBERG:
    diky moc za tipy .)
    pribuzenstvo melo jen Lidl piva - Argus a nejakou hnusnou IPA
    NOIK
    NOIK --- ---
    na Segala mám hezkou vzpomínku, před lety jsme tam klopili jednu ipu za druhou asi do tří do rána a v tom kalupu mi nějak nedošlo, že dopoledne mám příspěvek na mezinárodní konferenci ..nechybělo moc a poblil jsem řečnický pultík, ale atmosféra u Segala byla dobrá:)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZOIDBERG: A v Porubě ještě Barunka. Všechny jmenované podniky mají funkční webové/fb stránky, takže není problém vybrat ten pravý.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    CORWEX: Segal je stále jistota. Jinak doporučuji U oráče, ale to už je Hrabůvka, kus od centra, u zastávky Benzina. Dále nová Pivotechna v Porubě, kousek od zastávky Rektorát VŠB. Potom ještě obě pobočky Kurník šopa hospody. V centru na Poštovní pak Psí kusy, hospodu Hoppy Dogu. A pak hned u Stodolní dosti nóbl podnik Beers.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    tak jo
    10° normalne to nepiju, ale dloho jsem nemel a nemohl jsem jinak (kocovina)
    prekvapve je dobra i ta desitka, ani jsem netusil ze desitka lezak muze byt dobra, prekvapilo.

    dale bylo ESB ktere docela slo, fajn ochutnat, dalo se pit, ale seznam byl delsi tak jsme sly dal

    tedy weizen bock, ja moc psenicne nemusim, ale tohle docela zaujalo velice neznym nakourenim a celkovou vyrovnanosti mi to docela jelo

    jeste mezi byl cobolisky berliner weisse. pponechan na procisteni,svezi, samotny bzcht to nepil ale poslouzilo dobre.

    dalsi v poradi byla nevada ale, proste Ale svezi dle cobolisu, jen Ale asi netreba dodavat dal pac hlavni chmel citra a tmi muze dalsi popis koncit,

    no a pak mi dosel degustacni denik, fajn byl jeste australian neco, pac to bylo 22, ale na chotoviny sladove v once uppon the beer to zase nemelo, to ne, no a dalsi byla 24 stout, a tim bych to ukoncil protoze, nez jsem se dal na odchod tak jich par padlo.

    ale taky jsem byl i jinde, treba v beznosce na proseku, kde skvele oompa lumpa bylo takove ze kdyby mi to nekdo natocil dal predeme a rekl ze je de Molen tak bych mu to veril.

    na proseku take valentinska 15 nebo kolik, takovy kyselac nekyselac lezak, limca, litry bych toho vstrebal kdyby mi nikdo nerekl ze to je pivo a alkohol, no to pivo bych poznal.

    no taky jsem byl ve kbelskem pivovaru opet, tam melo smysl 13 havranu, na lezak tmave pivo prazene slady, dobre, pripomelo pozdejsi tmave v Nemy medved v Melnice.

    body navic cobolisu, pac tento prispevek pisu jen par stovek metru od nej, v praci, kde za chvilku vstavam abych se tvaril pricetne

    CORWEX
    CORWEX --- ---
    LBW: Klasika je samozřejmě U Segala na Fifejdách, kombinace nejklasičtější sídlištní hospody a velmi kvalitní nabídky. V centru Hobit (patří k pivovaru Biovar/Qásek), piva z Beskydského pivovárku jsou na čepu poměrně běžně, třeba k jídlu v La petite conversation. (Ale nejsem místní a od poslední návštěvy už je to taky docela dlouho.)
    LBW
    LBW --- ---
    Zásadní víkendová otázka - kam na craft beer v Ostravě?
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    Sedim v cobolisu na ladvi a ochutnal jsem uz skoro vsechno, tak az skoncim napisu nejaky reportik
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    wasabi dvanactka v baste u Bansethu v Nuslich, moc prijemny jako
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jan Šuráň / Pavel Borowiec - Kultura piva - Debatní klub
    https://www.youtube.com/watch?v=sPblHU3rVlI
    DAHY
    DAHY --- ---
    PROZAC: Znáš Vesnu ve Strašnicích? Tam jedou převážně, i když ne výhradně, spodně kvašený piva a hodně to točej. Základní pivo tam maj Kácov. Ceny velmi příznivý a fajn prostředí.

    https://cs-cz.facebook.com/BarVesna/
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    CORWEX: jamel s zenou prvni rande u veverku. esli nekdo znate tu strasnou diru se staropramenem vedle kina Aero. :)
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    PROZAC: Tajný tip ze soudku zastrčenějších hospod: U Rumlíka na Jezerce mají na stálo desítku z Albrechta, Platan a Rataj + dvě rotující pípy, přičemž na jedné je zpravidla ležák, na druhé ale nižší až střední voltáže. Jen tam holt nikoho nevezmeš na první rande.
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    CHOROBA:
    LBW:

    výborně, díky za tipy
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    PROZAC: U kacire, tam maj dycky vic lezaku. pak asi vsechny od cernokosteleckyho( u slovansky lipy, u vodoucha, sumava..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam