• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    LBW: Koukni na ALE!Bar.. nemá přímo okénko, ale zase to rozváží na kole. Jen "Nejsem Rasista Ale" už asi rozvezl...

    https://www.facebook.com/pg/alebar.smichov/posts/
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LBW: Aha, jo to je napsaný až po rozkliknutí. Tak to srr. Hmm tak tam asi nic no...holt budeš muset někam vyrazit no
    LBW
    LBW --- ---
    HREBICK: jasne, ze jsem na Hangar koukal, ale "Podmínkou je minimální odběr jedné basy (12 lahví)" neni pro me
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    LBW: https://zachranpivo.cz/ si přehlédl? Výborný webovky, bych nechal i po stavu nouze...

    Hangár
    Holečkova 9, 150 00 Praha 5-Petřín

    Pivovar neprovozuje výdejní okénko. Osobní odběr možný po dohodě na adrese Drtinova 19/100 (roh s Holečkova 9), Praha 5 - Smíchov
    LBW
    LBW --- ---
    Jsem ve farmar shopu U Santosky obejvil Mouchu, lezak v plastu neurazi

    Jinak porad hledam, kde bych na Smichove nasel vydejni okenko s rukodelnym pivem
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    H2O: to je ovsem bohuliby zamer!
    H2O
    H2O --- ---
    CHOROBA: mrknu, díky... Ale zatím se asi stejně kloním k tomu, že rozvezu sudy po okolních hasičárnách, stanovištích sanitek atd...zatím jsem volal na 3 a všude měli vlastní mobilní výčep :-)
    H2O
    H2O --- ---
    DOCENT: IPA2 se na Andělu nikdy nevařila, je to naše receptura, náma uvařená na Frýdlantské varně. Žádný lži, žádný polopravdy, žádná chemie.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    H2O: na gejbuku pisou za naklady ;-)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    H2O: To je jako Bráník ze Smíchova, uvedení plzeňské vody na lahváči z Popovic, případně velebení umu českých sládků na pivu z Polska ... a je to jeden z důvodů, proč jsem začal vařit pivo, tohle pololhaní. Ten mýtus, že pivo musí být pořád naprosto stejné a proto do něj lejeme chemii je děs. To ať si dělají Heinekeni. Prostě když to uvařím jinde, bude to trochu jiný, ale třeba lepší. By se pak třeba vzpomínalo na tu IPA2 z Frýdlantu z ledna 2020 - jó to byla pecka, hořčí než ta várka z .... (něco jinýho), ta byla víc do citrusu .. a nezapomeňte, Kosa Prérií vás všechny vidí!

    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Pro představu - za 0,75 láhev s korunkou + plnění jsem platil s DPH přes 19 Kč. Bez etikety - a ty jsem si vytisknul a všechny ručně opaloval a lepila je přítelkyně lepidlem v tyčce. Je s tím sraní a kvůli lahvování jsem si musel 2x vzít dovolenou, takže jsem nemohl ani započítat naší práci, jinak bych se dostal na cenu Zhůřáka a to bych nerad. Ale pro tu představu, že až Mlaus půjde zase šmejdit do Galerie piva a uvidí v lednici svůj ksicht mi to teda stojí. To bude gól :)
    H2O
    H2O --- ---
    CHOROBA: jj, nabízí každý kdo má linku, on ji nikdo nvytíží na 100%. Ale nikdo zadarmo (logicky)...
    H2O
    H2O --- ---
    DOCENT: Andělský pivovar je pražský, několik várek jsme si odlétali, ale naprosto drtivá většina produkce je vařená doma. Je to taková píčovina? ;-)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    No na pivo z Frýdlantu dát hashtag #prahapivo je docela píčovina ... jako když obří (napůl belgický) moloch si říká rodinný pivovar, neexistující hostinský (co se jezdí do jiných pivovarů sotva vyfotit) prohlašuje že má rukodělný pivovar, fabrika s HGB, CKT a chemickou laborkou píše něco o tradičním postupu ...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    Permon nabizi svoji linku na lahvovani do 0.5l flasek, kdyby asi bylo treba
    H2O
    H2O --- ---
    A do toho už už bude hotový nas velikonoční speciál Perníková 13° a jarní pecka Levandule 12° je už taky za pár
    O tu si píšou lodí celej rok! Celej rok se na ní těším a pak na ni budu smutné koukat v tanku. Snad vydrží v top formě než se otevřou dveře naší hospody.
    H2O
    H2O --- ---
    Jsem strašně rozpolcenej... Nechci být vychcanek, ale zase si devalvovat svůj produkt, který si tak piplame.... Samozřejmě na kanál to nevyleju, ale než prodávat za 15Kc, raději dám těm co si to zaslouží zadarmo. (Už u nás bylo x skalních pivniku a všem jsem dal pivo zdarma)
    H2O
    H2O --- ---
    CERMI_FOX: jenže stočit pořádně láhve něco stojí... Plus sklo, zátka, etiketa, transport.
    V malém je to holt těžký...
    Někdo řeší prasackym stáčením, levnějšíma petkama a nebo to holt teď dotujou (u supa dávají teď snad už pivo za 15Kc)
    Plus nás problém je, že když to teď stocim a prodám a za měsíc se otevřou hospody (jestli), tak nebudu mít co dát lidem.
    H2O
    H2O --- ---
    LBW: navarili jsme s Adamem létající várku v Albrechtu, tak jsme se k nim rovnou trošku přisrali na distribuci. Jsme malý pivovar a co si navarime, to si vypijeme. Takže tu moc zmaklou nemáme.
    Akorát řeším, jestli stočit i naše tanky (a jestli u nás ručně, nebo někam si zavést stočit)
    Je to prekerka :-(
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    LBW: Vařili to v Albrechtovi. A lahvují z tanku, tak si asi vzali rovnou andělský lahváče do vlastního eshopu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam