• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    Chric mam moc rad, Pazdrat je super pivo. Parkrat za rok si ho dam v Roztokach u Jezzu
    DNF
    DNF --- ---
    WHIRGL: jojo, taky jsem si uvedomil svuj omyl jak jsem kouknul nad linkou na tu etiketu .. Vinnetou je jeste lepsi, to ma nekolik rovin vtipu :D a etiketa opet krasna.. skoda ze to mam do tech koncin tak daleko
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    NOIK: Tak u Lobče se mu to hodně povedlo...
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    DNF: Jj, jmenovalo se to Mahatma, India Pale Ale. Tak to vylepšili a teď se jmenuje Vinnetou ;)
    NOIK
    NOIK --- ---
    DOCENT: dělal mimochodem vizuální styl včetně custom písma i Lobečským

    Pivovar Lobeč - František Štorm
    http://frantisekstorm.com/art_sets/62
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    WHIRGL: A jen malá zajímavost - etikety jim kreslí Franta Štorm, zpěvák Masters Hammer
    DNF
    DNF --- ---
    WHIRGL: Dobrej pivovarek, navstivili jsme pred rokem, mozna vic.. jmenuje se PCh, aspon tak to tenkrat podavali... mimo jine se proslavil diplomatickym prusvihem, kdyz dal jednomu pivku jmeno Gandhi, coz ovsem byl striktni abstinent a stale je indicka ikona. Toho lahvace mam doma schovanyho :)
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    STARE_CASY: Není to Chřibský pivovar ale Chříčský...

    Pivovar Chříč – založen 1567, obnoven 2014
    https://www.pivovarchric.cz/

    Funguje jako chráněná dílna.
    Piva mají dobrá a dají se koupit mimo jiné v Kavárně mezi řádky

    Etincelle, o.s. - Kavárna Mezi Řádky
    http://etincelle.cz/index.php/kavarny-bistra/kavarna-mezi-radky
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Pazdrát na Malostranském náměstí je velmi příjemná zkušenost :)

    Chřibský pivovar...
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    dikz vsem za tipy, 1000 IBU ipa je bohuzel uz vzprodana, hned jsem objednal protoze eshop hlasil skladem, no dneska se dozvedel velmi smutnou zpravu, ze prej ne.

    Ratar je docela fajn, na to jak je to levny pivo a vic horke se docela da, tech 50 Ibu vidim jako minimum, spis mi subjektivne prijde ze je to min, tak 40 nez 50.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    DOCENT: souhlasím, taky jsem to včera koupil a na průmyslovou desítku je Ratar opravdu velmi pitelný! Příjemně překvapil, ta vyšší hořkost mi vyhovuje...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    DOCENT: to maj extremne tvrdou vodu nebo hodne mineralni? nebo proc?
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    LBW: Desítka s 4,3 % alkoholu, takže solidně prokvašeno a těch 50 IBU je na řídký ležák solidní nálož. Mezi slepými průmyslovými pivy je jednooký Ratar králem, ovšem pro Budějčáky bude moc drsný.
    LBW
    LBW --- ---
    DOCENT: Ja na Ratar videl reklamy, ale zatim jsem ho v regalu pri nakupech nepotkal.
    Ok pivko, rikas?
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Z průmyslových piv mě teď překvapil Ratar od Radegastu jak je hořký.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja tudle mel osmicku od albrechta a prisla mi uplne luxusne horka a to ma tak 30ibu bych rekl. to samy osmicka od Osseggu
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A třeba u těch double IPA mi připadá, že jsou dost sladký i přes to větší množství chmele.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JVCNC: Hořká je ještě třeba Kamenická desítka, ale tu doporučuju jen z čepu, ne z lahve. Pak ze svrchňáků je dost hořká třeba Intergalactic Pa od Krkonošskýho medvěda. Tím IBU se imho nedá zas tolik řídit, protože i piva s hodně vysokým IBU mohou být hodně vyvážená sladovou složkou chuti a pak ti to tak hořký ani nepřijde. Pokud ti jde o vysoký IBU tak to má třeba Zaříkávač chmele od Permona.
    JVCNC: Albrecht je hořkej dost a je jedno, který pivo od něj si koupíš :)
    LBW
    LBW --- ---
    SCHIFFI: Hopswill velka dobrota, ale neni to nejhorci pivo. To samy takovej Zarikavac, IBU 100 ale extra horky podle me neni. Napada me jeste od Albrechta Enigma imperial IPA.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    JVCNC: já si moc pochutnala na Hop Swill IPA (IBU 86) od http://www.pivovarzhurak.cz/ourbeer.htm mají ještě Double IPU (IBU 90), ale to se mi zatím nepoštěstilo... dá se objednat předem a vyzvednout osobně u Plzně, ale myslím, že po domluvě ti to i pošlou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam