• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---


    Nový pivovar... zatím bez hospůdky, ale aspoň na rohlíku.
    LBW
    LBW --- ---
    West boast IPA v Krkonošský šmakuje :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    TSOH: ja tam parkrat minuly (nebo preminuly) rok byl. kvalita piva dost promenliva. Nektera nekdy vylozene smrdela jako kanal, nektera byla ok a slo to vypit, jen to trochu kazil smrad uvnitr. K opakovanemu navratu me nic nelaka.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja tam obcas zasel, kdyz sem byl v bohnicich.. Vcelku dobre pitelny, rozhodne by se za takovy pivo nemusela stydet vetsina prumyslovejch pivovaru ;-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Byl jste někdo nějak v Šedivákovi? (zmínka je jen zde:YENICK:) a zeptal bych se, co případně říkáte na jejich pivka?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    neco jineho nez lezak piju vyjjimecne, ale musim rici, ze APA 15° od Glocka byla vice nez dobra!
    LBW
    LBW --- ---
    Zichovec Homies je fajn. Ta jejich Fresh Harmony je ok.
    Ovšem Bubenečský 3rmut je super! Mapuche si dám zítra.
    N_I
    N_I --- ---
    podržte naší domovskou palmu a objednávejte pety s dovozem přímo od majitele nebo jeho syna...!!




    Pro jakoukoliv objednávku s sebou, prosím, volejte na číslo 605283520, pivo připravíme do 1l a 1,5l pet lahví k vyzvednutí a rychlému předání. Na místě možnost zvonit na zvonek u dveří.

    Dále bude opět fungovat ROZVOZ
    I když je zákaz okénka a prodeje alkoholu po 20 hodině, můžete využít naší služby dovoz pivka domů.
    Volejte, pište na číslo 732951877. Rozvážet budeme každý den od 18 hodin, ale zavézt můžeme prakticky kdykoliv, stačí zavolat, napsat a domluvit se. Poslední objednávka prosíme ve 21hod, ať se vše do 22hod stihne rozvést.

    Musíme doufat, že bude brzy líp a všechny Vaše oblíbené podniky se udrží.

    Na viděnou a budeme se těšit na každou Vaši návštěvu a objednávku
    LBW
    LBW --- ---
    Koukám, že Hooters ve Vodičkově je teď Sladovna Pivovar Cvikov.
    LORDT
    LORDT --- ---
    WHIRGL: dik, v tomdle ohledu se to tady zda dost marne - i co se lahvovane nabidky tyce. V Albert hypermarketu maji Matusku, na namesti v Beroune je nejaky bioobchod, kde maj aspon Chric.
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    LORDT: Snad jen Blackdog, nic jiného mě teď nenapadá...
    LORDT
    LORDT --- ---
    Ahoj, nemate nekdo tip kam na dobry piva v Beroune? Ne do Berounskeho medveda teda ..
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    DOCENT: zrovna popijim secret enigmu prave od albrechta a je dost fajn
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    DOCENT: P.S. Ještě jsme testli IPA15 v plechu - je to pasterovaná verze, kde je přidáno víc karamelových sladů, pro vyvážení pasterace. Je to znát v chuti i barvě.
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Tak včera jsme se konečně dostali k testu "pivovaru" Reichenberg. Jelikož ten strejc, co si hraje na pivovar v osobním rozhovoru docela mlžil a jeho piva nápadně zavánějí Frýdlantem, nezbylo než nakoupit vzorky a udělat porovnání. 15 IPA a 10 + 11 ležák ... V desítce "R" nějaká vada, zřejmě způsobená skladováním v teple, oba ležáky "R" trpěly stočením do PETky ztrátou řízu. 15 ka ve formě. Ale jinak je to úplně stejné pivo. Mít drtivou většinu portfolia jen s rebrandovaným cizím pivem, tomu říkám podvod. Nechat si naplnit sudy v cizím pivovaru a pak je v garáži stočit do PETek a prodávat to pod svým názvem, to bych se teda styděl. Ani neví, že v té desítce už není ŽPČ, ale jen Sládek ... Takže za mě je to podvodník. No a kdo je fajnšmekr a chce utratit nějakou kačku navíc, koupí si Albrecht 11° v Praze pod názvem Andělská 11° (a to mě taky mrzí, že jsem tu tomu týpkovi H2O dal prostor a on trapně zalhal)

    LBW
    LBW --- ---
    To Bédéčko mi chybí, jak jsem teď na Smíchově. Doháním v Krkonošský :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    Chric mam moc rad, Pazdrat je super pivo. Parkrat za rok si ho dam v Roztokach u Jezzu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam