• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    HAUSNUMERO: mě šlo vo to...že sem zapoměl proč mám pifku na toho permona..:)

    ale jasný...seznamy jsou divno věc....ikdyž,...:)))) v případě permona bych se nezlobit mít na nástěnce proč ho nebrat....:) uložím kdyžtak k sobě ale..jasné...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    N_I: ale proc tvorit nakej seznam? Muzem tu v diskuzi probrat kdo je jakej zmrd, pripadne ho obhajit tak jako se to delo do ted. Kazdej si pak muze udelat svuj nazor a podle nej se zachovat. Seznamem dosahnes toho, ze lidi budou papouskovat to co v nem je napsany a fakta si zjistovat nebudou.
    N_I
    N_I --- ---
    a o čem se bude po dnešních otázkách mluvit?:)

    omluva, že jsem pátráním po článku Permon+ DSSS nahlodal takové téma...inkvizice.

    Ne, není stejné označit nácka za nácka....a k tomu přihodit že je sládek gay....posahaná logika....

    Kdo se umí povznést, ví, že žádné hodnocení není nikdy úplně vyvážené a objektivní....

    Můj oblíbenej label Silver rocket měl na webu inkvizici taky, taky to hodně lidí nedávalo..zvlášt ty, kdož sou husa a sou postřelený....ono to ale nebude tak horký a seznam nebude tučný...asi

    Nástěnku udělat můžete, nemusíte...je fér že tu je ale správce..:) at rozhodne on, je to jeho klubiki...

    Klidne se muzou udelat par bodu dle kterych spadnes do inkvizice ani nevis...

    Jsi hnedej? sup na seznam? smelis pri vyrobe? sup na seznam ? uplne se ti posrala kvalita a slo to cele dolu? sup na seznam...prodavas cizi pivo pod svym nazvem a tvaris se ze je tvoje? sup na pivo..teda na seznam...

    kazdej z nas si pak muze na seznam zanadavat ze jako seznamy a buuu....nebo se tam obcas juknout...a rict si ze sahnu po ravenovi nebo falconovi radej nezli po Permonovi....coz bylo jadro pudla...

    DOCENT
    DOCENT --- ---
    HAUSNUMERO: Chtěli jsme ho podstrčit Permonu jako raw Stout a pak ho nahlásit na blacklist ... ale vypili jsme všechno pod převisem tady za kopcem jako Vikingové :)
    A pár postřehů:
    - profil kvasnic dost specifický, ale chuť jemná. Příště bych přidal bobule jalovce nebo přihodil hrst bylin
    - přeskočit nižší cukrotvornou mělo smysl. Kveik jsou dravci, šlo by to jinak moc do kysela (a to už tihle byli přetažení přes nějakou chmelenou IPA). Na delší skladování to není.
    - pít se dala i verze bez nasycení CO2, Vikngové nejsou poseroutkové žejo
    - v téhle podobě to úplný bestseller v pivotékách nebude. Ale vyšlechtit si svoji verzi kveiků točením přes IPA a NEejly bylo by to pro malý pivovar co nemá ležáckou kapacitu zajímavé. Výroba je rychlejší než na Smíchově "ležák" a dost to vynáší chmelové aroma
    - cesta z tohoto varu mě stála 100 Kč když mě o půlnoci čapla policejní hlídka a já nepřiznal odkud jdu
    V sobotu by se tu měl narazit nějaký ejl s kveik kvasnicemi od Sibeerie, tak jestli použili origoš mix z Norska a ne jen VOSS, tak budu mít porovnání.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    DOCENT: a jak vubec dopadlo tvuj raw kveik odrmutovany na 78? Prehodnotil si uz oznaceni s kterym pujde na trh, abys pak neskoncil v blacklistu za klamani spotrebitelu :)
    H2O
    H2O --- ---
    DOCENT: jasne ty ňoumo, zato ty nebudes pivu rozumet nikdy ;-)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SALAMAN: samozrejme, od toho co je nebo neni v zakone norme tu mame opet soudy a nikoliv lidove vybory.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JVCNC: A některá politická přesvědčení jsou samotná mimo zákon. Ať si na základě dostupných informací udělá názor každý sám.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAUSNUMERO: Fakta jsou záležitostí cca 5 minut na googlu.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    DOCENT: zacinas s tim byt dost trapnej.
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    H2O: Seš vožralej co? Z toho se vyspíš. Ale podvodník a lhář budeš i ráno.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SALAMAN: dnesni diskuze zacala vytvorenim ideologicky nevhodnych pivovaru, k festivalu politickeho piva jsme se jeste nedostali, ale to prijde. Me treba prijde mimo organizovane diskriminovat nekoho na zaklade nabozenskeho, politickeho presvedceni, puvodu, etnicke prislusnosti, veku, pohlavi atd. Je to mimo i podle zakona.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SALAMAN: fakta se tu zatim zadny nebjevily, takze jsou to porad jen pomluvy. A kdyz se podivas hloubeji do diskuze, tak najdes neco jako inkvizicni black list. Tolik k seznamum, ktery tu nikdo nezminil.
    H2O
    H2O --- ---
    SALAMAN: to mě mrzí :-(

    SALAMAN: vždyť tím celá ta diskuze začla, že chtějí dát na nástěnku blacklist
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    H2O: Ono je těch popletů víc.
    H2O: Nevidím tu jediného člověka, co by vytvářel nějaké seznamy. Jen se tu někdo zmínil, že sere na Permona, protože se majitel fotí s Vandasem. Ať se každý fotí, s kým uzná za vhodné. Musí ovšem počítat s tím, že to může některé zákazníky odradit.
    H2O
    H2O --- ---
    SALAMAN: kdopak že je ten popleta?
    H2O
    H2O --- ---
    SALAMAN: ty možná ne, ale jiní tu ty seznamy vytvářet chtěli.
    Jinak jasně že nakupuj podle čehokoliv chceš. Taky nenakupuju od někoho kdo je mi z jakéhokoliv důvodu nesympatický :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAUSNUMERO: Na základě faktů a informací z první ruky. Minipivovarská scéna není zas tak velká, aby se brzy nerozkřiklo, kdo je zmrd a já nevím, třeba zapomíná platit dodavatelům, sládkům nebo zaměstnancům, popleta jeden.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JVCNC: A kdo vytváří jaký seznamy? Prostě někdo napíše, proč odmítá kupovat něčí pivo. Já například přestal brát Malýho Janka, protože jsem zjistil, co je Janeček za zmrda. Kurví podnikání nám všem ostatním, tak proč ho ještě finančně podporovat? A že se Sás fotí s Vandasem? Proč ne, ale ať počítá s tím, že to bude mít dopad na část hostů nebo odběratelů. Nějaký hysterčení o komunismu a kádrování je minimálně úsměvný. Je mi to fuk. Klidně ať si kdokoliv stojí v mikině Thor Steinar a žere u toho lovečák od Babiše, ale hlavně ať nebulí, když se to někomu nelíbí. Srovnávat chování spotřebitele/odběratele s praktikami totalitního státu je totálně mimo.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SALAMAN: tady ale prece nejde o to kdo co kupuje nebo chce podporit, tady jde o vytvareni jakychsi seznamu ideologicky nevhodnych pivovaru a jejich hromadnou sikanu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam