• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    VOJTA01: Podle popisu je to něco strašlivého. Ale je zajímavé, jak si ho na Untappd pletou s nějakým Hubertusem z Belgie. https://untappd.com/b/hubertus-ipa/1416263
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    Názory na Hubertus IPA?
    LBW
    LBW --- ---
    Vidim dneska vsude fotky lidi s pivem ve skle. Taky odpoledne vyrazim :)
    DNF
    DNF --- ---
    No, je sice uz docela po akcio, ale zajimalo by me, jestli nekdo zkousel zeleny pivo na velikonoce :) Pripomnela mi to ta salvej....
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Takže zpět k pivu - dnes vezu bylinný witbier do Prahy (Galerie Piva, Once upon a Beer a Dno pytle) - pro ty, co mají rádi šalvěj. Experimentální kousek.
    N_I
    N_I --- ---
    škoda že nemá nácek atelier v blízkosti něco kde by mu mohli do toho piva nachcat nebo mozna jeste lip nasrat....
    DNF
    DNF --- ---
    ATELIER: Spis bleda zavist, Falkenstein je dobry pivo... no, kdyby meli u nas v krame aspon jednu takovou lednicku, tak si nestezuju, i kdyby to byl ten Permon (mmch mel jsem ho naposled z cepu, degustace na 6ti pipach loni v lete, a zadnej velkej dojem ... spis prumer - pivnice na ochutnavky pripravena a proverena, takze zadny mistni vlivy)

    Misto toho tu obcas maji jenom nachmelenou opici, a to je pro me uz chutove pod carou, z lahvace mozna i dost hluboko...

    No tak snad zase ty knajpy otevrou, a pujde chodit ochutnavat, i kdyz se ted vsichni snazi a maji 15l soudky, takze toceny se da doma provozovat bez potizi. Neni to degustace ale spis pitka, i ve ctyrech :)
    LBW
    LBW --- ---
    STARE_CASY: Souhlas, ze Zarikavac super. Napadaji me z posledni doby Secret Enigma od Albrechta a Zkrat od Voltu.
    Jinak Jackhammer od Brewdog je horkej jaxvin, nejen papirove.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Tak jsem se trochu propil přes piva z Permonu a docela mi udělali radost (tedy aspoň do doby, než vytáhnete nějaké drby, že napájejí nácky, vlastní je Kellenr ze záhrobí a že jsou vlastně na neveřejném seznamu nejhorších pivovarníků)...

    Každopádně velmi mne zaujal jejich Zaříkávač chmele, který je velmi příjemný hořčák údajně s IBU 100.


    Co je vlastně teď v aktuální nabídce za hořčáky s podobným IBU? S čím máte zkušenosti? A je nějaký klasický ležák s takhle vysokým IBU? I když tedy u spodně kvašených ležáků mám vždy pocit, že jim na stejnou pocitovou hořkost stačí mnohem méně - je to jen můj dojem? Nebo čím to je?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Me bavi Jarosovska 10, k dostani ve vybranych Albertech. Za 50 litrovka.
    N_I
    N_I --- ---
    miluju piva od falconu...

    ale kurde co to ted bylo ten 17 kyselac angrest rybiz....civoe....vonim jalovcem nebo volejem z smrku nebo levanduli jak prase?....myslel sem ze to je zkazeny...ma to vadu...olej zda se prehnal....jako nemalej palec dolu a dve kila hozeny do kanalu..:( smutekk...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    LBW: Blbě se to pamatuje, dobře pije. ;)

    LBW
    LBW --- ---
    Kvejka preskocim, ale jinak klobouk dolu - Sibeeria vstupuje do letoska s naslapnutym arzenalem. IPA Tone paradni a ja ted dopijim Evolution 003 a moc dobra.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Tak Kveik IPA (vpravo) je venku.

    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    tyve vam solidne mrda
    H2O
    H2O --- ---
    Tak na zdraví kamarádi
    Dal jsem si na vás Ale 9° rovnou z degusťáku (samozřejmě čekám řeči o tom kde jsme navarili tohle pivo, kterou politickou stranu tim podporuju a které náboženství tím zase urážím ;-) )
    Dej bůh štěstí

    KULA
    KULA --- ---
    Moment, probírá se tu, že Permon sympatizuje s debílkama co pod rouškou národní hrdosti nosí německé kříže a veřejně projevují svůj mesiášský syndrom?
    To aby si těch 50 lidí z marketingu dalo facku, protože tohle je první asociace, která přijde, když se řekne Permon.
    NOIK
    NOIK --- ---
    tak kdy se začne s tim blacklistem?:))

    H2O
    H2O --- ---
    DNF: všechno je to pravda ;-)
    H2O
    H2O --- ---
    JENDAVB: jaká společnost nácků panebože?!? Jednou, jednou se tady zastavil jako host někdo z Permonu, neohlášený, nezvaný, ale dorazil a já hned žiju ve společnosti nácků? Objíždět jiné pivovary je docela hezký a normální. Pivovarníků jsem tu měl už opravdu hodně.
    Prima! Jen mě pranýřuj... Už vážně můžu asi za všechno. Nemůžu i na první a za druhou světovou?
    Pánové.
    A jasně, jedna 11 je z Frýdlantu a rázem jsou všechny naše piva pivobal a my nevaříme nic a ještě jsme nackove a Anoferd.
    PRko, jasně. Vyřídím to v našem PR oddělení v 50. patře. Celý PR tým bude mít radost.

    Vím, že nezamezim abys o nás šířil lži... Ale ozvat jsem se musel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam