• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LBW
    LBW --- ---
    CERMI_FOX: vsak to ma bejt uvnitr, ne?
    Ted na me FB vyplivnul Sibeeria tap takeover v Pivni nejistote ve ctvrtek...chjo :)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Hradec Kralove , Batalion ,u naměsti, lahudkovy piva typu Ipa , Ale s vtipnymi nazvy , otevreno do cca trech rana. .doporucuju. .zna nekdo?
    N_I
    N_I --- ---
    CHOROBA: asi vic lidi nebylo cilovkou zda se..:)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    N_I: nejses cilovka no, ja taky ne ;) jenom sem to sem hodil pro info
    ale popravde planuju tam na jedno nska zajit, na rozlucku ;D
    N_I
    N_I --- ---
    CHOROBA: to že dávaj do piva zbytečný přepíčenosti jim řikalo hodně lidí, pak že to je víceméně neprodejný, že nemaj otevírat hospodu na blbym místě jim říkalo hodně lidí, marně, chtěli vše nejdražší, nejlesklejší, nejvíc přepíčený....všechno beru i to že to nefungovalo...ale proč se skládat na něčí provar fakt netušim...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    N_I: jo, ja ti rozumim, na druhou stranu, esli to zafunkuje, tak proc ne.
    ja je bral dycky jako takove edge toho, co se da este nazvat pivem, tgze sem to dycky ochutnal, zakroutil hlavou a vetsinou si dal neco jinyho
    N_I
    N_I --- ---
    CHOROBA: hele to mi lehce hlava nebere....proseru podnikani a pak udelam sbirku na ten pruser....ja ti nevim...nikdy sem uplne nebyl fanous jejich pivek ani toho zameru.....a tahle tecka je tak trochu symbolicka...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LBW: zvazuju, ale ma byt hnusne - zima, dest a vyhrozujou i snezenim.
    LBW
    LBW --- ---
    PBFest - Pražský Festival Piva, jdete nekdo?
    LBW
    LBW --- ---
    Zitny lezak z Bubence je moooc dobry
    H2O
    H2O --- ---
    CHOROBA: to snad ne. To přece není jen o plysnich ze vzduchu...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    kompresor :D by me zajimalo esli nejaka hospoda s x narazenejma sudama, to tlaci kompresorem.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    N_I: Hele nehodní to tam kompresorem ? já jednou řešil že kompresor nasával hnusnej vzduch a kurvilo to pivo ... taky to bylo takhle ve sklepě Obecně teda ta plysen tam je jediná vada na kráse sice tam zajdu jednou za rok ale tohle si prostě pamatuju ...
    LBW
    LBW --- ---
    Dlažba IPA z pivovaru Valeč, moc dobrý.
    TSOH
    TSOH --- ---
    Zdibský Pivovar – Zdibské pivo
    https://zdibskypivovar.cz/
    RAV
    RAV --- ---
    vždy som Na Palmě bol spokojný a rád tam zájdem...
    N_I
    N_I --- ---
    a sorry, nechci adorovat nějaký fleky, pro majitele, víc než blízký kámoše sem rád když je na palm plno..ale sám mám radši když jsme tam sami a nikdo tam nejdete a sedíme nahoře na vzduchu sledujíce typuse kerý dou za bábou kupovat jejo.....:)
    jistě se stane při té náloži piv že se tam něco posere...
    jen sem chtěl napsat, že obsluha a majitelé dělají vše pro spokojenost nás i vás...jakože žádný ala šmelo, nebo na něco serem páč je to levnější nebo jsme zewlové tam nehrozí...
    N_I
    N_I --- ---
    HREBICK: sanitaci vážně nešiděj..právě ten Dan by to nepřenesl přes srdce ani majitelé kdyby se tohle sralo...dumám esli to není tím, že pár těch piv je divných už samo o sobě..:) občas mi to nechutná páč je to už moc převoněný apod...ale že by jim tam někdo vrátil unětice že sou divný se mi tam eště nestalo..
    já sem tam teda doma...úplně... a tu plíseň už ani necejtim, už je ve mě..:) ale taky koupili vysoušeče, pořád to oklepávali, natírali, jako fakt makaj na tom to mít v tý knajpě fajn..nejvíc tam beztak dávaj ty naložený tvarůžky, včera se žral hermelín dva dny starej a prošlej v pokojový teplotě a pak prdy nás všech..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam