• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    DOCENT: a poradis tedy pitelne nealko za cenu do 50kc za plechovku nebo flasku bezne koupitelne v obchode?

    Jestli je to byznys projekt nebo neziskovka na podporu svetoveho miru, je mi jedno, me vsivy byznys a vykoristovani rozvojoveho sveta zivi, takze moje duse uz je stejne v pekle. Na tom, ze to vari Polaci, nevidim nic spatneho, loni jsem tam na dovoleny mel dobry pivka. Ruzny merch a vybaveni za odber dava hodne pivovaru, to je bezna praxe. Moc nechapu ten hate :-)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Švabín je odpad, o tom se snad ani nebudeme bavit. Není to pivovar, ale nějaký všivý byznys projekt. Za basičku lahváčů můžeš vyhrát kurvu, za odběr do hospody slibují iPhone, chlubí se historií z dob krále Klacka a přitom je to pivobal.
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    CERMI_FOX: Se Švabínem jsem tak trochu na vážkách.. bydlím kousek od Švabina... velká čest a credit, že se do toho někdo pustil.. ale, pivovar, ten tam (zatím) není... možná někdy.. zatím co vím.. Nealko (plechovky) jsou polský Nepomucen a alko (sudy, lahve 0,7) jsou Cobolis

    Nechci soudit, a je na každém řešit co je to za kapitál a jak dokážou prodávat piva takové kvality za tak nízké ceny.. Nicméně, jestli mají v globusu nealko za 40czk tak to je dost červemej hadr konkurenci a v rámci nealka neskutečný.. vzhledem ke kvalitěrý.. p ár týdnů jsem tam viděl 0,7 sklo neipa, dipa kolem 110-120czk
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Dneska jsem mel nealko Orange ipu od Svabina a vsechna cest - prijemne horke, skvele pitelne. Je na pozadi citit slabsi telo, ale diky silnymu aromatu chmele bych si toho nevsiml, kdybych se na to nesoustredil.
    Konecne nealko, ktery mi chutna, k praci na slunicku na zahrade uplne idealni.
    Kupovano v globusu, 40kc za plechovku.
    Musim zkusit jejich dalsi piva, meli jeste stout a pastry sour, ale bohuzel jsem si koupil jen jedno na test.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UZEL: a tu pisnicku sprovodte ze sveta taky, prosim
    H2O
    H2O --- ---
    N_I: mas pravdu, nenapsal. sere to jen me
    N_I
    N_I --- ---
    H2O: to píšu kde? zajímavý je i to, jak to vysvětlujete, solidní debilotina, gratulki!
    H2O
    H2O --- ---
    N_I: jasne, ja si tam pozval ANO... dobry nesmysl
    N_I
    N_I --- ---
    H2O: za celý tohle divadlo ať to bylo jak to bylo jedno velký fuck off posílám...

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    U sv. Tomáše: Nejstarší pivnici zasadilo ránu až rušení klášterů - Pražský deník
    https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/u-sv-tomase-nejstarsi-pivnici-zasadilo-ranu-az-ruseni-klasteru-20220626.html
    Škoda ho
    H2O
    H2O --- ---
    Oslava narozenin Andělského pivovaru
    https://facebook.com/events/s/oslava-narozenin-andelskeho-pi/1517885712302917/
    15.1.2024 slavíme narozky
    - komentované prohlídky (zdarma)
    - ochutnávku sladiny aneb pravé sládkovi limonády, pro fajnšmekry s rumem (zdarma)
    - Andělský ležák 11 za narozeninových 45Kč
    - narozeninové uzené menu

    Každý kdo chce pokecat o pivu, rád vás uvidím
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    nska byla slava u Kohoutu, pet let. vcelku fajn kyselac z visni
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: zase jsem tam nedošel a píšu z Matušky, chjo :)
    H2O
    H2O --- ---
    😉 zase bude shitstorm?
    Ano, je to náš Ležák 11°
    Ne, není to přebalené pivo jiného pivovaru
    Ne, není to naše stáčečka na plech, jen si ji pronajímáme.
    Ne, nevím jak to Degentovi dokážu, nestavil se u nás ani tehdy, nestaví se u nás ani teď.

    TENZO
    TENZO --- ---
    Už tento čtvrtek proběhne v Olomoucké pivotéce Muž přes Palubu vernisáž výstavy pivních obalů s tématem smrti. V tomu Vám načepujeme pivo Rainbow Of Death z jehož prodeje půjdou peníze na podporu dobré věci. Bude i hudební doprovod. Doporučená Dresscore all black. Těšíme se na vás

    PIVO MUŽ A SMRT
    https://www.facebook.com/events/1024001228937853
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: Tento post obsahuje zvýšené množství pravdy. Jen prostě je to z tramvaje dál :D
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    mate chodit na nadrazku ;)
    LBW
    LBW --- ---
    Andělka vedle Tatranu má nový management a zavírají v deset = musíme po večerním florbale jinam = skoro vždy Matuška na Hradčanský mezi jedenáctou a půlnocí. Já se snažím a chci si to místo oblíbit, ale...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Pivovar Krušnohor Kraslice – Tisová - na prodej
    Prodej - komerční objekt, výroba, 1 m²
    Tisová, Sokolov
    Cena na vyžádání : Prodej, komerční/výroba, 400 m2, Tisová , Kraslice, Sokolov [ID 45661]
    Nabízíme Vám k prodeji rodinný pivovar „Krušnohor“, který se nachází v horské oblasti Kraslice, obec Tisová. Vařením piva se firma zabývá již od roku 2014. Za celou dobu existence již uvařili více jak 90 druhů různých piv. Průměrná roční výroba je 250 - 270 tisíc litrů piva.
    V současné době mají více jak 250 stálých zákazníků, 3 obchodní řetězce Albert, Kaufland, Globus.
    V průběhu let se zúčastnili spousty soutěží s jejich pivem a získali mnoho ocenění, jako např. Regionální potravina 4x do 3 místa a 1x vítěz, dále Dobrota Karlovarského kraje 5x do 3 místa, Pivo České republiky 2x stříbro, mistrovství Evropy 1x stříbro a spoustu degustačních soutěží. Zúčastnili se také pořadu Kluci v akci, který byl vysílán televizi 19. 11. 2022.
    Prodej rodinného pivovaru | Reality.iDNES.cz
    https://reality.idnes.cz/detail/prodej/komercni-nemovitost/kraslice/64898ee613d7142ca00dc1b0/?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam