• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    FAITH
    FAITH --- ---
    GIO: nehadam sa..... ale tento je krasny
    GIO
    GIO --- ---
    mno, podle me to neni peterbald, peterbald je bezsrsta kocka..
    GIO
    GIO --- ---
    FAITH: ale čumák ma jak levhart uz.) maxinos:)
    GIO
    GIO --- ---
    no,nevim.)))
    sice kotata peterbalda mohou byt lehce osrstena, ale jinak by to mela byt bezsrsta kocka.
    toto je kote peterbald
    to co vidim niz vypada opet na mix se sia. kor ta kresba a k tomu modry oci..
    FAITH
    FAITH --- ---
    som netušila, čo je peterbald, tak som si dala vyhladat nejake obrazky....no tento je priam rozkošný

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: to si umím představit :-) Byla bych na tom asi uplně stejně :))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: To mi povídej )) Jsem už napnutá jak struna, nehty okousaný, neustále kontroluju mail, jestli nedorazí aspoň fotečka. Kdyby mi teď napsala, ať si pro ni přijedu, sedím v autě do 5 minut ))
    GIO
    GIO --- ---
    sia a ori se smi, ale vyjimky jsou i mez temito pribuznymi plemeny..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: no prave ze ne.. ale tohle oko je fakt divny.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dva týdny už nejsou moc, ale ani málo, co? :) bych se už nemohla dočkat.
    míchat se to asi nesmí, i když sia se s ori může, peterbald patří do stejné skupiny koček. Selský rozum mi říká, že asi ne, ale kdo ví, jak to mají ve fife
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: taky už se těšim, až jí ho řádně pomuchlám )) A ještě musim vydržet cca 2 týdny.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: To můžou, jen tak si přimixnout jiný plemeno kočky? Oficiálně asi ne, nebo?
    GIO
    GIO --- ---
    podle me do toho mixli ten peterbald, aby mela sirsi lice.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: jaký oběšenec :)) to holé bříško je ňuňu
    GIO
    GIO --- ---
    aha! oni ti filutove to nevydavaj za siamku, ale za oriental shorthair.)(ani tam nejsou rozdilne barvy oci zatim povoleny..)

    oficialne dle fife je bila kocka teto telesne konstituce vzdy siamska, nikdy ne orientalni..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: nebyla jsem si tím jistá, tak jsem raději nepsala :) Kdo by se netěšil na hromádku ufonků :) Pak hlavně musíš fotit, fotit a fotit :)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Ví bůh, já se v tom nevyznám.... koukni na stránky http://www.russianpeterbald.com/cattery/index.php?page=girls, mají tam odkazy na rodokmeny, ale nejde to rozkliknout, škoda
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: ono je to dospivanim, nase c. byla dlouho vizazikoteci, ale dle poslednich fotek mi ji chovatelka konecne uznala za dospelou.)


    tyjo cim ji prikrizili? to neni cista sia, neverim(ani sia/ori, to nelze ta barva oci geneticky takhle.. )
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    *rysy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam