• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    mi prijde rovna, ale hrubsi jak koteci srst, ale dle fotky vime prd, zejo.) ale takovou srst bude mit ta černota od dominiky.) uplne si vzpominam na ten kartac co byla Kordula kdyz byla mrně.))(a vydrzelo ji to asi do roka skoro.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    přijde mi, že ji má takovou zvlněnou. Takovou má orientálče? Je to zvláštní zvíře :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: to prave nema ani srst jak devon, ale jako mlady orientalec - kote...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    FAITH: tyjo, to je zvláštní zvířátko. Srst má jak devon rex a přitom vypadá jak ori a oči má jak sia. Fakt zvláštní. Až bych skoro pochybovala, jestli je to ve fife přípustné.
    GIO: to vypadá skoro jak render už. Někdy si musím naháčka na výstavě "ošahat" :) škoda, že se nedostanu teď v sobotu.
    GIO
    GIO --- ---
    doporucuju si nekde dovolit na to sahnout, je to strasne zvlastni "povrch".)
    GIO
    GIO --- ---
    jedine co nevim, jak je to z odsrstovanim kotat, treba kecam a i tenhle fakt do dospelosti vylina uplne.)(ale je to spis mene pravdepodobny...) v praze byvaji vystavy specialni pro bezrsta zvirata, treba v pyramide, loni jsem tam byla a byli tam peterbald kotata(pul roku a nemeli temer nic na tele..
    GIO
    GIO --- ---
    FAITH: mi se ten extrem v nose uz nelibi, ale je to hodne zajimavy zviratko, to jo.)
    GIO
    GIO --- ---
    oni samozrejme mohou mit zbytky srsti, nebo tkaove chomacky, u kotat i na velkem procente tela, ale tohle je zcela klasicky (orientalne) osrstene zvire...
    FAITH
    FAITH --- ---
    GIO: nehadam sa..... ale tento je krasny
    GIO
    GIO --- ---
    mno, podle me to neni peterbald, peterbald je bezsrsta kocka..
    GIO
    GIO --- ---
    FAITH: ale čumák ma jak levhart uz.) maxinos:)
    GIO
    GIO --- ---
    no,nevim.)))
    sice kotata peterbalda mohou byt lehce osrstena, ale jinak by to mela byt bezsrsta kocka.
    toto je kote peterbald
    to co vidim niz vypada opet na mix se sia. kor ta kresba a k tomu modry oci..
    FAITH
    FAITH --- ---
    som netušila, čo je peterbald, tak som si dala vyhladat nejake obrazky....no tento je priam rozkošný

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: to si umím představit :-) Byla bych na tom asi uplně stejně :))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: To mi povídej )) Jsem už napnutá jak struna, nehty okousaný, neustále kontroluju mail, jestli nedorazí aspoň fotečka. Kdyby mi teď napsala, ať si pro ni přijedu, sedím v autě do 5 minut ))
    GIO
    GIO --- ---
    sia a ori se smi, ale vyjimky jsou i mez temito pribuznymi plemeny..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: no prave ze ne.. ale tohle oko je fakt divny.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dva týdny už nejsou moc, ale ani málo, co? :) bych se už nemohla dočkat.
    míchat se to asi nesmí, i když sia se s ori může, peterbald patří do stejné skupiny koček. Selský rozum mi říká, že asi ne, ale kdo ví, jak to mají ve fife
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: taky už se těšim, až jí ho řádně pomuchlám )) A ještě musim vydržet cca 2 týdny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam