• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: zvířecí komando hihi, no já mám asi opatrné kočky, takže tuším, že vydrží aspoň sto let :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: diky:))

    hehe ta decka je od babicky, a uz myslim sla do vecnych lovist, ono nase zvireci komando ma velkou spotrebu podobneho vybaveni.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    JANOS: juuj, to je škoda, postni aspoň foto :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    GIO: Bile zlo! :) Ja jsem tu moji potvoru nevidel uz pul roku :( Kvuli stehovani za praci je moje Siamecka u rodicu, ktere uspesne terorizuje az tak ze ji miluji :) Ale sousedovic deti jsou v panice.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: btw. máme doma stejnou dečku :) jsme ji podědili jako příslušenství k domu :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tamtadadá, vstoupily královna s princeznou :) vždycky se u tvojich fotek rozplývám. Nejen CO / kdo je na fotce, ale taky JAK je vyfocená.
    GIO
    GIO --- ---


    GIO
    GIO --- ---
    moje holky tu jeste nebyly,)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to je trefné a pravdivé :) Je to tak. Kdo si myslí, že vychová siamku, je na omylu :)
    GIO
    GIO --- ---
    XDAISYX: siamka prevychova tebe.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    XDAISYX: ona se i mazlí a dokonce ducá hlavičkou a někdy je až téměř otravná. Ale to musí ONA chtít. Ne když příjdu já, že se chci pomazlit. to se na mě ohradí, jakože co si to dovoluju. mazlit. brr. :D
    XDAISYX
    XDAISYX --- ---
    MAIKOR: ale ta teda je nadherna... uah. to bych ji dala na prevychovu k mamce, ta dokazala ukecat i divokou kocku k tomu, ze kdyz ma svuj den, tak vydrzi i dve, tri minuty v naruci a odchazi bez drapani :-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a tady je to kočka lovecká :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ona je pořád hrozně sladká až k uňuchňání, ale je hrozná netykavka, takže to je asi jediné, co ji zachrání :-)
    XDAISYX
    XDAISYX --- ---
    MAIKOR: jeee, a pro porovnani nejakou dospelou nemas? Ja bych toho pucka umuckala :) Specialne na teto fotce je tak akorat zraly na tutu mutu putu :)
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    FAITH: teda tohle je podivný. krásnej kožich a oči, ale ta tlama mi přijde teda hodně divná, jak kdyby mel ty spodní pysky nejaky ochablý, a i ty ocni vicka mi prijdou takový "visící" lehce...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Byla trošku vykulená, to je pravda. Tohle jsou její první minuty v novém domově :)
    GIO
    GIO --- ---
    ty oči jak míčky.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jaká byla malá, takové miminko. Už tomu ani nemůžu uvěřit :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Elza byla jako kotě taková rozčepýřená, ale měla to jen chvíli.
    Já chci taky malou černotu :)

    moc to není vidět, ale lepší fotku nemám
    GIO
    GIO --- ---
    mi prijde rovna, ale hrubsi jak koteci srst, ale dle fotky vime prd, zejo.) ale takovou srst bude mit ta černota od dominiky.) uplne si vzpominam na ten kartac co byla Kordula kdyz byla mrně.))(a vydrzelo ji to asi do roka skoro.)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam