• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLIE: jak zastaralá? V nejlepších letech! Jak hlídací? To trochu rozveď :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Cash je zamilovana do meho tatinka, nehne se od nej ani na 2 metry. Mama nema sanci.
    GIO
    GIO --- ---
    ELLIE: podle me je akromelanicka ukazkove, na seala.) krasna je.) a typove taky gut.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to mám fotky sesbírané za několik let, takže už nevím, ale ten vpravo je z Von Imporio. Tak by podle fotky možná šlo najít jak se jmenuje. Ten vlevo se přiznám, že netuším :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nojo, tady jeste nejaky detsky leta, a s milujicim panem domu.))(narozdil od Soph, Kordula ho miluje od prvniho dne, Soph nesnasela chlapy a s KUbou se par let szivali - teda spis ona, on ji ma rad odjakziva.)






    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jaký měla dětský nosík, vyzáblinka :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    JANOSova siamka. Poněkud zastaralá už :) Bude jí pět. "Na mazlíka", protože je prej "málo akromelanická". Pch! Zato je hlídací.

    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: oni se na tom u nas valeji psi no, a ti maji podstatne vyssi spotrebu decek, protoze jsou obcas jako cunata.)
    GIO
    GIO --- ---
    tady jedna tematicka k te "detske" srsti.)
    nase kocici zombie.))




    mimochodem ten cerny ori kocour v zahlavi, kdo to je?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: zvířecí komando hihi, no já mám asi opatrné kočky, takže tuším, že vydrží aspoň sto let :)
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: jo, osobne.)
    nahod fotku.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: diky:))

    hehe ta decka je od babicky, a uz myslim sla do vecnych lovist, ono nase zvireci komando ma velkou spotrebu podobneho vybaveni.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    JANOS: juuj, to je škoda, postni aspoň foto :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    GIO: Bile zlo! :) Ja jsem tu moji potvoru nevidel uz pul roku :( Kvuli stehovani za praci je moje Siamecka u rodicu, ktere uspesne terorizuje az tak ze ji miluji :) Ale sousedovic deti jsou v panice.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: btw. máme doma stejnou dečku :) jsme ji podědili jako příslušenství k domu :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tamtadadá, vstoupily královna s princeznou :) vždycky se u tvojich fotek rozplývám. Nejen CO / kdo je na fotce, ale taky JAK je vyfocená.
    GIO
    GIO --- ---


    GIO
    GIO --- ---
    moje holky tu jeste nebyly,)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to je trefné a pravdivé :) Je to tak. Kdo si myslí, že vychová siamku, je na omylu :)
    GIO
    GIO --- ---
    XDAISYX: siamka prevychova tebe.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam