• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ja mam sophi porad za zadkem, kam s ehnu tam je, a jak si sendu, uzje u mne.. ted teda obe, ale Kordul casto spi i s klukama nekde po dome.. jo soph jeste trosku uprdenostnuje kamna, ted v zime. tam je furt.))
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: to chapu ale kor kdyz je sama, tak se holt na cloveka upina jeste vic. poridte rodicum druhou, a ta bude milovat mamku:))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: já právě tuším, že se u chovatelů neměla příliš růžově. Nelíp jí je, když jí dají všichni pokoj a to se pak ráda přijde potulit :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jojo, ono nekdy se takhle introvertne siamky vyvrbej i z dobrych podminek, ale eni to proste tak obvykly no..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jj, pak mi to došlo, někdy si asi potřebuju trošku poposednout :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jeee, miminkooo. No Sophie je složitá, protože to neměla lehké no. s Elzou mají lecos společného, řekla bych.
    JANOS
    JANOS --- ---
    GIO: S tatou je to uplny mazel. Jakmile prijde z prace (otevrou se vrata garaze), Cashi ukonci celodenni spanek, postavi se ke dverim a zacne zpivat. Pak se mu cely den mota kolem nohou, a vecer mu usina na brise u televize. Je to roztomile sledovat -- tata spi u televize, kocka na nem. Rano v 6 ho ceka u dveri loznice nez se vzbudi.
    Je vtipne ze kdyz je doma jenom mama tak se Cashi venuje ji, ale jakmile se objevi tata, konec, mama prestava existovat a kocka je jen u nej :) Ja mam jeste sanci, pac jsem chlap, ale tatinek to vyhrava vzdycky.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: asi ymslela typove zastarala. holt to neni totally ufon.)
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: ony byvaj takovy, ze si nekoho vyberou a ostatni lidi je nezajimaji. to je vpodstate nase Soph.. ale par lidi uz si oblibila(miluje sousedku, kdyz prijde ve vecech od koni.)) a u panicka se boženskovsky vyvaluje na hrudi, vetsinou po ranu.)) rikame ji boženka v tu chvili, rotoze se tak tvari, ze se ma božsky.)))(jinak ja jsem samozrejme u Soph no.1..ale nekdy ji taky stvu))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ELLIE: jak zastaralá? V nejlepších letech! Jak hlídací? To trochu rozveď :)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Cash je zamilovana do meho tatinka, nehne se od nej ani na 2 metry. Mama nema sanci.
    GIO
    GIO --- ---
    ELLIE: podle me je akromelanicka ukazkove, na seala.) krasna je.) a typove taky gut.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to mám fotky sesbírané za několik let, takže už nevím, ale ten vpravo je z Von Imporio. Tak by podle fotky možná šlo najít jak se jmenuje. Ten vlevo se přiznám, že netuším :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nojo, tady jeste nejaky detsky leta, a s milujicim panem domu.))(narozdil od Soph, Kordula ho miluje od prvniho dne, Soph nesnasela chlapy a s KUbou se par let szivali - teda spis ona, on ji ma rad odjakziva.)






    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: jaký měla dětský nosík, vyzáblinka :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    JANOSova siamka. Poněkud zastaralá už :) Bude jí pět. "Na mazlíka", protože je prej "málo akromelanická". Pch! Zato je hlídací.

    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: oni se na tom u nas valeji psi no, a ti maji podstatne vyssi spotrebu decek, protoze jsou obcas jako cunata.)
    GIO
    GIO --- ---
    tady jedna tematicka k te "detske" srsti.)
    nase kocici zombie.))




    mimochodem ten cerny ori kocour v zahlavi, kdo to je?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: zvířecí komando hihi, no já mám asi opatrné kočky, takže tuším, že vydrží aspoň sto let :)
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: jo, osobne.)
    nahod fotku.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam