• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    jo jasne, ma to nestandardne zbarveny ty nohy, to je fakt..
    jinak ok
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    GIO: No její paní chovatelka smýšlela jinak... Taky nechápu. Když byla úplně malá, byla hodně světlá, ale to jsou snad všechny... Tady jedna její fotka z pozdní puberty, je vidět, jak má bledý přední pacičky (kotěcí fotky jsem zatím nenašla :))

    MAIKOR: Vyrostla sama, takže je trochu praštěná. A nebere si servítky. Sousedovic děti ji zkusily tahat a mačičkovat přesně jednou. Je to ten typ kočky, která když se snažíš zpod ní vstát, tě kousne do ruky, aby ses laskavě uklidnila :) A zastaralá přesně, jak říká GIO - ještě málo netopejr. Ale když si ji JANOS tenkrát pořídil, připadala mi příšerně přehnaně ušatá :))

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: joo, to je on! Jsi šikulka! Já jsem se s tím včera trápila a nenašla. Jak se ti to povedlo?
    GIO
    GIO --- ---
    super.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jojo kulky ma pekny.)))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    VAMPIREGIRL: jasné, proto jsem to založila :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: je to evidentni, hlavně u kocoura .)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    Jééé, to je bezva auditko, budu sem chodit šišlat a slintat :-))
    GIO
    GIO --- ---
    dobry, staci mi, ze vlevo je kocour a vpravo kocka, evidentne.) jsem klidnaa, nehledej.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nepodařilo se mi to dohledat. Obrázek mám uložený jako Ilpomo, to je jediné vodítko.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    hihi, jedna entita, kdo to asi může být? :-))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: Tojfl to není stoprocentně. Zkusím to vypátrat, ať máš klidné spaní :))
    GIO
    GIO --- ---
    JANOS: Kordulka kšírky radši než obojek.)
    JANOS
    JANOS --- ---
    GIO: Jedna entita :D Ta nase si strasne navykla na kazdodenni venceni -- takze tata po paci Casi uvaze ksiry a ta pak lita po zahrade. Par krat uz i zdrhla a chytali ji po sousedech... A kdyz ji nahodou nekdo nechce vypustit tak je to KONCERT bez prestavky...
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: To teda... )
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: ja jsem prave desne zvedava co je to za chov ten vlevo no:))deformace.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: hmmm... no tak já to shrnu tak, že jsou krásní, i když nevíme o koho jde )
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: to vpravo je kocka.. il divo to vlevo prave neni si myslim..tojfla znam jak sve boty.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam