• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: to jo, ja myslim, ze i s kocourama..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak to si bude rozumnět s tvojí bandičkou siamek :)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: je to vyslechteno krizenim
    siamek, takze je to taky zivy, ale takovy sofistikovany(ale palicaty a divoky taky..)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Dominique: tak co? Už je černotí mrně doma? :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    vy jste jeden jak druhý :-))) ale ocicat je nádherný, to je fakt - taková šelmička :) jaký je povahově?
    GIO
    GIO --- ---
    takze strop asi posunem brzy na sedm.)
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: co já! ja mam v planu nechat si jen dceru po Kordule na chov.) ale KUba! KUba chce ocicat.-))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: Arakaní mrňata prosím nezmiňovat nebo se neuhlídám :))

    GIO: neříkalas že pět koček je strop? :)) Jaké plemeno máš v merku? Prozráááď :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: ta mramorová je nádherná! Ale není nad černoty hihi :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MRNOUS: a to koťátko je tak nádherný.... ježiš, neexistuje nic krásnějšího než koťátka fakt..... dívám se na něj furt dokola....
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    CORIM: mně se právě bílý kočky líběj, nemusej to bejt ani siamky, prostě komplexně bílý kočky jsou nejlepší :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: ty furt jeste nemas dost??!! jakou?)))
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Mi se treba strasne libi ten cernej co je na fotkach v zahlavi. Nebo ten mour co je na fotkach od Dominique01.
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: nevis co je dobry,)))))) ja zas tuze nerada celomodry zvirata .. ale je fajn ze je to tak ruznorody, kazdy si vybere.



    a my budem asi rozsirovat smecku o jinou rasu jeste
    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Teda vlastne i jinou barvu treba - ale ty svetly se mi moc nelibi ...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    CORIM: takze orientalka :) ja vzhledem k tomu, ze uz doma jedno modre mam, a jedno cernobile, bych chtel bile s modrym, at to ladi :))
    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Mne se ty bily nebo bezovy siamky nelibi ... ani ty s odznaky - ja radsi tmavsi kocky - by se mi libila siamka v modre barve jako sou britske modre :P
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    u Arakanu maji novy kotata, i jednoho SIA c - a jmenuje se Matrix, uaaaaaa, ja chciiii :)))

    http://www.arakan.unas.cz/foto-m-sia-c.htm
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Něco z netu...




    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Tak já jsem si jako nemyslela, že se jim říká oficiálně sejšeláci ;))
    No ťuťu, ňuňu, krásný jsou. Ale mně se teda líběj speciálně ty s pravidelným vzorem, tmavýma očičkama a bílým nosem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam