• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    havanak?
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Opět neodolám a podělím se, Roriin tatínek
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: basement cat se nezapře :-))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Když budeš zlobit, odnesu tě do pekla ( extrakrutopřísný výraz :)))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    :)) To mi připomnělo.... Když byla Rori v nejlepším, tak rvala i během pití, pak z ní lezly zvuky něco na způsob úň úň úň úň, to bylo vtipný. Ale měla jsem trochu strach, že se v tý misce utopí.
    GIO
    GIO --- ---
    ja sla predevcirem s Kordulou otevrit sousedum z vesnice co sli na navstevu a kordulu jsem mela na rukach aby mi neplachla na ulici, a zpusobila hotove pozdvizeni i u kolemjdoucich:-)) pry co to je.))) a rvala protoze chtela samozrejme dolu:-)) no prdel.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: u nás to bylo slyšet ze třetiho patra do přízemí. Možná si sousedi mysleli, ze trápíme malé dítě :)

    GIO: hašišmarjaah :))
    GIO
    GIO --- ---
    ted cekame az zacne mlaa dama opet rvat,a le u ni to je otazka dnu, ne-li hodin.))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Tak pak dej vědět, jak to spolu zvládli. A budou malinký Kordulky, jupí :) (radši klepu, abych to tímhle nezakřikla)

    MAIKOR: Je to síla, už se mě ptali sousedi, co to jde od nás za divný zvuky, byla slyšet až do ulice. Ode dneška je zas klid.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: jeeej, no ja jsem rada, ze je Elza kastrovana, protoze pri vzpomince na jeji hulakani se mi jezi chlupy po celem tele...
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: nojoo to ma nekdo smulu.)) my uz konecne nemame streptokoka tak jen cekam, az se mi ozve choatelka kdy ma jeji kanec volno,)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Tak Rori už zase mrouská... Po třech týdnech! :((( Já si v duchu slibovala pauzu aspoň dva měsíce, fňuk.
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    IVUSHA: nám kocour taky trochu mečí,když je ptáček za oknem,ale takhle teda ne:-)
    MAIKOR: ta je taky sladká,ksichtíky umí:-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    IVUSHA: heheee, ta je dobrá :-DD Moje oblíbená je Alaska, hlavně jak klopí ty uši: http://www.youtube.com/watch?v=DHsb__t14iE&feature=related
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    IVUSHA: Přesně takhle mi mečí Rori, když vidí za oknem ptáčka ;)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=JLw3Z1rXvCo
    tak ta je úžasná...kozokočka:-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AMOPRA: me Enkatt rikala (mam maly dvoumesicni kotata, co predtim periny asi nezazily), ze periny tez svadi kocky k curani (ze je to mekky a das e v tom hrabat) a ze kdyz se mi tam poura, mam kote capnout a odnest na zachod ..
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Potřebovala bych radu..
    Mám doma už cca 15 týdenní kotě thajky, kteřráchodí kadit normálně na záchod a včera jsem zjistila, že na malou chodí do peřin.
    Víte někdo, jak se to odnaučí?
    díky moc
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Aha, tak to jo, to mi nedošlo :)
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: hehe, no bud rad, none.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam