• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: No na to jakej je její tatínek habán, tak moc nevyrostla. Je dost drobná, ale je taková "natahovací", samá ruka, samá noha.
    trochu mi postavou připomíná ty červy z Men in black :))


    Začátkem září mám dovču, tak se objednáme :) (a já zas budu na prášky, asi to snášim hůř než kočky. Hysterka)
    GIO
    GIO --- ---
    rozhodne bych sla do te kastrace, at se ti nepremrouska pokud jede rovnou tkahle natvrdo..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: jak ma nad dve kila je to dobry... ona je takova mrnavoucka jak ta nase opica?
    CORIM
    CORIM --- ---
    DOMINIQUE01: Aha. Tak to je spatny, no.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    CORIM: Jenže ona mi mrouská pravidelně v rozmezí 3 až 5 tejdnů a to nepovažuju za zrovna zdravý. Ani pro ni, ani pro nás ostatní doma.
    CORIM
    CORIM --- ---
    DOMINIQUE01: Uplne s klidem bych pockal do 12 mesicu
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    A poraďte, prosím...
    V nejbližší době čeká Rori kastrace, ale má jen 2,2 kila, můžeme už, není to málo? Ale mě přijde, že snad víc mít nebude, ona se cpe jak nedovřená, ale váha je pořád stejná. Je jí už přes 9 měsíců.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: Zkusím doma něco vylovit, já je sem moc nedávám, štve mě kvalita fotek, chtělo by to lepší přístroj a nějakou znalost, většina fotek stojí za prd. Je to tmavý a pokud Rori zrovna nespí, tak i rozmazaný, nemám z toho žádnou radost.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: nemáš nové fotky Rorýska? :-)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: jo jo
    GIO
    GIO --- ---
    havanak?
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Opět neodolám a podělím se, Roriin tatínek
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: basement cat se nezapře :-))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Když budeš zlobit, odnesu tě do pekla ( extrakrutopřísný výraz :)))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    :)) To mi připomnělo.... Když byla Rori v nejlepším, tak rvala i během pití, pak z ní lezly zvuky něco na způsob úň úň úň úň, to bylo vtipný. Ale měla jsem trochu strach, že se v tý misce utopí.
    GIO
    GIO --- ---
    ja sla predevcirem s Kordulou otevrit sousedum z vesnice co sli na navstevu a kordulu jsem mela na rukach aby mi neplachla na ulici, a zpusobila hotove pozdvizeni i u kolemjdoucich:-)) pry co to je.))) a rvala protoze chtela samozrejme dolu:-)) no prdel.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: u nás to bylo slyšet ze třetiho patra do přízemí. Možná si sousedi mysleli, ze trápíme malé dítě :)

    GIO: hašišmarjaah :))
    GIO
    GIO --- ---
    ted cekame az zacne mlaa dama opet rvat,a le u ni to je otazka dnu, ne-li hodin.))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Tak pak dej vědět, jak to spolu zvládli. A budou malinký Kordulky, jupí :) (radši klepu, abych to tímhle nezakřikla)

    MAIKOR: Je to síla, už se mě ptali sousedi, co to jde od nás za divný zvuky, byla slyšet až do ulice. Ode dneška je zas klid.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: jeeej, no ja jsem rada, ze je Elza kastrovana, protoze pri vzpomince na jeji hulakani se mi jezi chlupy po celem tele...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam