• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ad osobnost, no... je to SIAMKA tele i dusi tohleto stvorenicko, navic chlap... je to nekdy tezsi, ale o to je ma clovek radsi ..
    proste je to kocka s nazorem a clovek si k ni musi umet najit cestu, neni to zadny velky problem, staci podridit sve ego jeho.)

    narozdil ale treba od Agatky, co ma april, to je hrozne pohodovy zvire, nevim po kom je, neni ani moc mama(ta je dost jako hroch, ale jemnejsi) ani moc tata(ten je vic introvert a trosku odtazitej k cizim), ale je proste desne vyrovnana a nic moc neresi, takze tam zas super volba k tem detem myslim.. co myslis nova panicko?.)
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: a neprejmenujes ho na neco od J?.)
    Ono to Hroch je takove mozna pro nekoho pejorativni, ale kdyz on je fakt hroznej kusanec a jak jsme mu tak rikali, tak na Hrošíno a Hrošátko a Hroší slyší no:)
    GIO
    GIO --- ---
    KASUMI: on mazlivej bude hodne - hlavne az dospeje, ale i ted uz kdyz se rano probudis, tak zacne jecet a chce chovat, ale potrebuje na to asi cas, aby se osmelil, precijen je takovej sebestrednej a byl na me dost fixovanej no:-/ kazdopadne on se rychle preorientuje.) doufam, ze mrnouse moc nezmasil, ale on tak komunikuje no, siamak.. je to divočák.)

    kluci se s tim srovnaj, precijen tam byl par hodin.. chjooo kde je mrnous, chci slyset jak se zkamaradili.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: zatim resim uplne jiny veci :) nejdriv si musim na Hrosika zvyknout (je to rozhodne osobnost) a taky si Hrpsik musi zacit hrat s Joeym, nebo bude zle :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: Hrošík je překrásný! Ještě sis to s tím chovem nerozmyslel? .)
    GIO
    GIO --- ---
    bobišek malinkatej..ale u tebe vypada vic siamskovsky ne u nas, zvlastni.)

    jezis mi se styska..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak hroch je fakt frajer
    prisla jsem a hned se ke mne hnal a nechal se pohladit
    to snad zadnej z mrnousovych kocouru jeste napoprve nikdy neudelal :)
    kvika, lita, vylozene mazlivej neni, ale na hlazeni drzi a obcas se otre.. i se chvili nechat vzit do naruce

    je to elegantni pan :)
    ale kluci na sebe syci a mruci, tak snad bude dobre
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: u vás to vypadá fakt v pohodě, naše barmy jsou nasraný ještě teď po měsíci :D teda jedna hučí jen pro formu, ale ta druhá je fakt zpruzena emzáky :D
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MRNOUS: jéééé :)) tak ať se vám pospolu krásně žije ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ADITU: volam na nej Hrošííí :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    MRNOUS: a volas na nej vazne "Hrochu"? :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RADUZA: Zofka byl nejdriv zavrenej (pro jistotu), ale pak se prisel jen na chvili podivat a zase odesel nekam pryc spat :)

    a hrosik slysi na svoje jmeno a pred chvili si me vlez do naruce na zavolani :) ale uz zase zmizel, vyhrivat se na slunicko za zavesem :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MRNOUS: tyjo, von Hroch (pozor, čti fon Hroch) je fakt velikej, budí respekt - takže se nemlátěj, snad. Mě je to úplně líto, šel z domova z láskyplné náruče maminky a tety Soph, já vím, že se u tebe bude mít skvěle, ale beru to z toho maminkovského pohledu - "Děti jdou do světa"....A Žofka se neúčastnil přivítání?
    SARRI
    SARRI --- ---
    mrnousi&gio.. prvotridni ufon!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RADUZA: tak tady mas par fotek - pomerovani oponentu zpoza zavesu:)

    hrosik nam nejak vyrost ..


    trochu se boji, ale z oci mu cisi odhodlanost :)


    Jake zase tak trochu neveri vlastnim ocim, co jsem to domu zase pritah, chudacek nikdy nebude mit klid :)


    no reknete, neni to ztelesnena elegance? :)


    i Joey si zatim drzi odstup a neduverive si prohlizi sveho noveho partaka ve hre i zlocinu :)


    ale kdo by odolal takovemu charisma, urcite si brzo vsichni budou lezet v naruci :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    GIO: a report z Hrošíkovo stěhování, fňuk, achjo žejo
    MRNOUS: a Hrošíkovo začlenění se do tvého pánského kolektivu, hned jak bude čas
    GIO
    GIO --- ---
    az se skonsoliduju, a srovnam s prazdnym domem:) tak vam tu udelam nejaky uceleny soubor naseho odchovu.)

    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: uz to bude, musim rychle, abych moc nebulela.)) pred chvili na mne roch skocil z linky a udelal mi pekny pamatecni drapanec, on se chce proste porad nosit,)


    APRILMOUSE: netykavka? to vis ona je akcnak, prilis mazleni ji zdrzuje od lumparen, ale jakmile se unavi, zaparkuje a vrni jak traktor, doufam, ze ji to zustalo.))
    jinak pribuzenstvi myslim nezaprou.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    a já se toho teda chytám a dám jednu Rori, ještě skoromiminkovskou
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: no tak šup šup :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam