• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    uz mi chybely holky.)) tuhle krysu maji i asi, a je oblibena.))

    cernota jak je v lufte.-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak i sem :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    klasicka poza cihajiciho ufouna
    (omluvte kvalitu, mobilovka)

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    sympatak je predevsim strasna hysterka(( boji se i poletujicich zrnek prachu a vidi duchy. a muj netopejt mu to neulehcuje
    doufam, ze se brzy zklidni
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GENEVIEVE: jj, to je klasika :-)
    ENKATT: je to sympaťák, jen by se potřeboval dát do gala.
    MRNOUS: pokud je to to, co si myslím, tak to nikdy nenechávám na později. Pak to jde o to hůř.
    MRNOUS: jste dobrá dvojka, to se musí nechat :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MRNOUS: moc vám to spolu sluší, vypadáte tak stejně mladí a stejně velcí, z tohoto pohledu :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    vecerni siesta s notasem a Hrosikem v posteli :)

    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    mno, radsi vam ani nebudu vypravet, jak je na tom Hrosik s mytim zadku :) prave jsme si docela uzili, ale vytirat podlahu budu az zitra :))
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    GENEVIEVE: prej poor, innocent angels :D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Předpokládám, že znáte, ale pro jistotu :-)
    YouTube - ‪We are siamese if you please‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=KdDla0QW844
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    a je to doma a rve to a mazli se to a chce to vsechno videt

    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: no dobře, dobře, už mlčim ))


    MAIKOR: já ti nevim... ostatnim zadek čuchá, ale sobě ho ani neumeje. Ale už se trochu lepší, dřív jsem jí po každým bobku honila s ubrouskem na dětský zadky. Samozřejmě pak už vždycky věcěla, co bude následovat, tak utíkala pryč ode mě.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    DOMINIQUE01: reknu dve slova: druhy patro
    (tkaze odnasim jakmile mam cestu ven)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO:
    DOMINIQUE01: teda, co to máte za kočky? Elza je vždycky jako z alabastru. Celá. Včetně nablýskané prdelky :D
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: fuj fuj fuj fuj :D (já radši jakýkoli živočišný zbytky hned odnášim do popelnice, jinak mi rabujou v koši, smradi. Ale věřim, že s hnusopytlíkem by taky nebyl problém)


    GIO: Tak v tom případě má Rori taky zadek po Soph :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    ENKATT:
    GIO: U nas si Ally s Eliasem mejou prdelky navzajem - coz je sranda anzto je to oba rozciluje takze nechtej drzet a pak se zacnou zakusovat :D
    GIO
    GIO --- ---
    ja ztratila iuze uz se soph,to je jedina kocka, ktera se sice obsesivne myje, stejne jako vsechno kolem, ale rit, rit ma vzdycky spinavou, to se ji asi ekluje.
    kordula si zadek myje, ale zas dela jine prasarny.) a malej, malej ma zadek po soph a jinak je dost po mamce.)
    GIO
    GIO --- ---
    :))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    vzdycky jsem kocky povazovala za ciste tvory. neco jinyho nez psi, co zerou hovinka, odpadky a olizujou si smradlave genitalie (kocky maji pod ocaskem neco smaetoveho cisteho)

    ale netopejr me ted dokonale znechutil!! uz nikdy mu nedam pusu na cumak.
    pote co jsem vycistila kocici zachody a pyltik s odpadem umistila do predsine, doslo mi, ze skelet kurete, ktere mely kocky vcera, mi v beznem kosi brzy straslvie zasmradne a tak jsme ot prihodila k exkrementum v predsini a zavrela, s tim ze ot za chvilku dojdu vyhodit. netopejr se do toho vloupal a bly prisitzen, jak vytahuje skelet obaleny v stelivu a kdovicem...bly zavlecen do umyvadla a vypalchnuta mu tlamka, aby si pamatoval, ze tohle ne. ale iluze si nedelam
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam