• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    APRILMOUSE: :D nerikej ze agatka si taky nedala .)
    GIO
    GIO --- ---
    nesouhlasim, muze to byt jinak, na alergii pravidla neexistuji a s lety se jeji úriznaky i úrubeh dost meni, takze vazne ted nic nemusis poznat hned, navic vzdy je to o konkretnim zvireti, ne o plemen, takze zkusit si u nekoho siamku a rict super, nemam alergii nutne neznamena, ze si pak poridis svoji a nebudes ji mit ani na ni. ale jak rikam,a lergie se da preprat v tomto pripade rozhodne, n a alergen sve kocky si driv nebo pozdeji zvyknes.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GIO: jo, veskrze to vidim jako stejne, ze je mi vlastne nakonec jedno, jestli jsem nebo nejsem alergickej, pokud by to nebylo fatalni... nicmene porad to chci zkusit, kdyby to slo. s Uskom jsem spaval v jedne posteli i nekolik dni treba a nic. proto myslim, ze by to mohlo byt dobry ;]
    jak rikam, pokud mam bejt alergickej, je to hned, kdyz vezmu zvire do naruce nebo si mu lehnu do kozichu uz vim...

    dva mimozemstani lepsi jak jeden, to je jasny, mam velky stesti, pro nekoho nestesti, ze je nas v byte docela dost a porad je nekdo doma, takze dlouhodoba samota nehrozi a dve najednou mi popravde vuuubec necinej problemy, po souziti s boxerem a chrtem v jedne domacnosti uz nejaky ty rozbity a sezrany veci a trocha punku nemuzou vubec zkazit naladu, ba naopak ;] viz obrazek nad Tvojim prispevkem hnedka ;]

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Piškota přistižena při činu
    GIO
    GIO --- ---
    OVERDRIVE: no, protoze alergie neni na srst samotnou , ale na kocici enzymy ve slinach.

    a nepozna se to, nekdy ti muze zvire alergizovat za mnohem delsi dobu, bud to nebudes resit a poridis si zvire i s touto hrozbou apak to podle me stejne prezijes, nebo to budes resit a tim spis se nejaka alergicka reakce podle mych zkusenosti objevi.
    ale tak jako tak, siamku musis porizovat minialne ve dvou, tak se na to priprav psychicky.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem toho Uska nekdo nemate?
    tehdy jsem si jej nemoh vzit, byl jsem hodne mimo domov a nikde jsem moc nezil, kamaradka se jej zbavovala z rodinych duvodu, no a ted by me zajimalo, kde je jim obema konec.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GIO: nejsem alergickej na vsechny srsti prave, mam obcas dojem, ze uz vlastne ani na nic, za posledni tak 3 roky zadny projev alergie. ale byvalo to tak, ze treba na siamku u kamosky nic, na kocku domaci ano, u psu treba na barzoje nic a na huskyho jo...
    tezko rict, proto to chci zkusit, a idealne mit doma vlastniho mimozemce ;]
    pozna se to asi tak do 40 vterin, takze test nezabere zadny cas a prijdu s ruzema a vinem, kdyz mi to nekdo dovoli... ;]
    GIO
    GIO --- ---
    siamka ci orientalka nejsou nealergizujici plemena.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam prosbu velikanskou:
    mam alergii na srst, tedy mival jsem. pak jsem sam mival psy, i dlouhosrty [barzoj]... no a ted jsem v situaci kdy bych moh mit siamku nebo orientalku a chtel bych. otazka je, zda jsem na ni alergickej nebo ne. potreboval bych to zkusit. tedy kdyby mel nekdo v Praze kocicaka, co by se nechal potulkat a ocichat, tak bych to potreboval zkusit.
    kamoska mela kocourka z utulku a problem jsem nemel, ale precejen bych to radej zkusil znova, nez shanet kocicaka a pak zjistit, ze to je chyba [btw. mozna kocourka nekdo mate, jmenuje se Usko, majitelka si rika/la Skera, pokud jo, pozdravujte ho odeme. etreme plachej a nespolecenskej. siamak. divna hlava divna povaha. byl to jediny kocour ktereho jsem kdy mel rad, mj. pac jsem na nej nebyl alergickej]....
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: my tam byli od cca 10 do 3 odpoledne a taky mel zrejme spavou :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: jooo, to Hrosik pri me navsteve taky byl desne klidnej .. byli jsme tam dopoledne a zrovna mel spavou :) takze nejaka navsteva jeste o nicem nevypovida :)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MAIKOR: díííky no prej je divočák ale když jsme tam za nim byli tak byl v klidu a chrnel tam skoro porad a divoci byl jini :-D uz se na neho tesime
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Případně nevíte někdo o dobré veterině v Brně?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: ok, chápu...
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nemam, nemam naladu se priznam, a uz ani silu teda.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nebyla. Proč by měla být?
    CORIM
    CORIM --- ---
    Nebyla by siamka s povahou britky?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    P4INTER: ježííš, ten je nádherný, připrav se na extra porci divočení :-))
    Já chci taky siamský přírůstek :) Kdo si počká, ten se snad dočká :)
    Jéé a ve snape mají Obíka :-) Nemáš gio nějaké aktuální fotky?
    GIO
    GIO --- ---
    :)
    nesejčkuj, to bude dobry
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: no doufam, ze je to jen protest (nerad bych, aby byl Joey nemocnej nebo tak) .. i kdyz protestni misto (aspon pro jakea a joeyho) je moje postel, ne gauc .. asi fakt budu muset nasadit kamery :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam