• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak asi 1 rijna to vypada ze bude ta druha kocicka ;) ale nechci to este zakriknout ;)
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    APRILMOUSE: já věděla, že se obracím na správná místa, kde to rozlousknou :) díky!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    HANNACH: to je nepodstatný, jsou různý kresby :D i puntíkatý... siamka a orientálka mají v podstatě stejný tvar těla, rozdíl je v očích a barvě srsti - siamky mají "odznaky" na koncích těla, orientálky jsou plně vybarvené (v podstatě jakkoliv). Takže podle popisu bych řekla že to je puntíkatá stříbřitá siamka neboli orientálka s kresbou :)
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    APRILMOUSE: prý měla fakt tu kresbu spíš do puntíků než takhle
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---

    a nebylo to něco takovýho?? to je stříbřitě orientálka s kresbou
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    a tohle je udajne krizena siamka s bengalkou http://c1903.r3.cf3.rackcdn.com/YI128O5G7_1.jpg
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    P4INTER: ha :) super, moc diky! ...to by me zajimalo, jestli holka nevi, co doma ma, nebo proste jen tak kecala
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    MRNOUS: no pry vypadala fakt jako bengalka, jen v jinym odstinu, takze takova kresba to urcite nebyla... jezis ten Hrosik je tak krasnej :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    HANNACH: kresba .. ale za bengalskou bych ji asi neoznacil :)

    HANNACH
    HANNACH --- ---
    APRILMOUSE: no prý slečna říkala vysloveně siamk

    P4INTER: no možná, já zatím asi neviděla žádnou siamku s kresbo - nebyl by nějaký odkaz na fotky?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HANNACH: spis to mohla bejt normalne siamka s kresbou ne?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    HANNACH: orientálka?
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    odbornice, poradíte? :) kamarád viděl prý údajně siamku, která ale zbarvením připomínala bengálku, jen ve stříbrném provedení. Je fakt takové zbarvení? Neměl u sebe foťák a já si to nějak neumím představit.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: chovatelka nam rikala ze v typu má nedostatky a ze navic tam byvaj moc hezky kotatka ze zahranici tak ze asi moc sanci nema. Jako pry to zkusit muzem ze jo :-D tak uvidime
    GIO
    GIO --- ---
    kdorikal? ma vejs usi, pravda, ale tak.. zas na druhou stranu rovnou ti rikam, neni o co stat.))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    P4INTER: tak prej ne prej moc sanci nema tak nic ;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Tak to vypada ze v prosinci asi testnem nejakou vystavu s dobikem precejen by byla skoda kdyby se krasavec neprezentoval tak uvidime :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    EVILMIND: uz mi to zase dela! i si me pridrzuje tou packou jako ten tygr na obrazku :))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: zatim nebudu zverejnovat je to tak trochu v jednani este a nerad bych to nejak zakrikl az bude, tak to budete vedet prvni ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam