• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: nestíhám číst všechno, takže mi to uniklo...

    GIO: super, to se mi ulevilo, už jsem se bála že to nevyjde :-) držím palec ať si plašánek brzo zvykne :-)
    GIO
    GIO --- ---
    jj,) bude to orisek, ale tesime se
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Jupijajou, takže to klaplo :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: spatne ctes mezi radky, nize mas vsechny dulezite informace :)
    [ GIO @ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ]
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    gio, zvědavost mi nedá se nezeptat jestli budete mít bílý přírůstek. Ale je tu ticho po pěšině, tak tuším že bude zamítavá odpověď. Nenapínej a prozraď :)
    GIO
    GIO --- ---
    nee nikdy.) bys jinak nebyl zvolen jako jeho tatinek, ehm, sluha.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: preci si o me nepochybovala :)))
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: me uklidnujes.)
    GIO
    GIO --- ---
    joaha to bylo na mrnouse, pardon.))
    GIO
    GIO --- ---
    P4INTER: ne ja mam lilac point a foreign white
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: jj lila je super ;) akorat obcas ten nas trouba si treba hraje s propiskou nebo necim a clovek na nem najde modrej flek nebo dokonce oranzovej je to takovy nase maly trdlo. ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: seal tabby .. proste cernoch :)


    GIO: ja vim :) me to neva, i kdyz jsem chtel lilu :)) je uplne jedno jak vypada, dulezite je, co provadi (ale slibuju, ze ho nepretrhnu jak hada, mam ho rad takovyho, jakej je :))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: nj ty mas vubec jakou varietu? to neni blue tabby ne? to je nase babu ale ta bude taky tmavsi nez je ted este je taky male kocicatko
    GIO
    GIO --- ---
    hehe:)) ale nee on bude tmavnout cely zivot... proste bude tmavej,a le to jsi vedel, ne abys ho hazel do sava, mas nejtmavsi avrietu siamky, ktera existuje, co na tom,ze rozredenou kressbou.)

    vetsi teplo, no.. nepotrebujou, se zahrejou jinak,a le to vis ze to maji radsi.. sophto vyresila po svem a normalne ma v zime desne hustej kozich, to v praze nemivala. kordula to moc neproziva.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: to vim, ale on zcernal, jeste kdyz jsme meli doma 27 stupnu :)))

    ale nepotrebujou siamky teda vetsi teplo, kdyz maj houby hustej kozich?
    GIO
    GIO --- ---
    no ono nejde o to, ze by mu byla pocitove zima, ale je to jede z dlasich duvodu, proc je tak tmavej.. proste cim chladnejsi prostredi, tim jsou nejen chladna mista tela tmavsi, nase soph je taky prez zimu tmavsi po tele a to se furt vali u kamen..
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: pres zimu max 21 (min 18), aspon pokud se da verit teplotnimu cidlu ... mam malymu hrosikovi pritopit? :) ja jsem taky docela teplomilnej, zimu nemam rad ..
    GIO
    GIO --- ---
    hele jeste jsem se chtela zeptat, jakou mas doma teplotu?
    GIO
    GIO --- ---
    :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: skoda ze nejedete zitra :) ja do plzne jedu zitra ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam