• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: držím palec s ochočováním stydlínka, referuj jak se to bude vyvíjet. A jak probíhala návštěva v Plzni? Byli aj koně? :-)
    GIO
    GIO --- ---
    kocour je zatim oddeleny a velice vystraseny, takze zatim bohuzel nic.. zitra zacneme s nejakym postupnym seznamovanim.. ale pujde to pomalu, je opravdu hodne stydlivej, tak musme opatrne
    RADUZA
    RADUZA --- ---

    jéé, tak jakej je a co ostatní kočičáci? a foto?
    GIO
    GIO --- ---
    uz.. ,)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    GIO, už?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: jj modrá, taková byla Elunka :) akorát že ta ještě do toho měla želvu a tak mi ji na prvních 4 výstavách pravidelně přesouvali z barvy do barvy :D
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: spis modra tabby
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    vítejte :-) Lea je sympatická holčinka, má zajímavé zbarvení, lila tabby?
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    naše nejmladší Lea

    IMG_2257.JPG (1832765 B)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: nestíhám číst všechno, takže mi to uniklo...

    GIO: super, to se mi ulevilo, už jsem se bála že to nevyjde :-) držím palec ať si plašánek brzo zvykne :-)
    GIO
    GIO --- ---
    jj,) bude to orisek, ale tesime se
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Jupijajou, takže to klaplo :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: spatne ctes mezi radky, nize mas vsechny dulezite informace :)
    [ GIO @ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ]
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    gio, zvědavost mi nedá se nezeptat jestli budete mít bílý přírůstek. Ale je tu ticho po pěšině, tak tuším že bude zamítavá odpověď. Nenapínej a prozraď :)
    GIO
    GIO --- ---
    nee nikdy.) bys jinak nebyl zvolen jako jeho tatinek, ehm, sluha.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: preci si o me nepochybovala :)))
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: me uklidnujes.)
    GIO
    GIO --- ---
    joaha to bylo na mrnouse, pardon.))
    GIO
    GIO --- ---
    P4INTER: ne ja mam lilac point a foreign white
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: jj lila je super ;) akorat obcas ten nas trouba si treba hraje s propiskou nebo necim a clovek na nem najde modrej flek nebo dokonce oranzovej je to takovy nase maly trdlo. ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: seal tabby .. proste cernoch :)


    GIO: ja vim :) me to neva, i kdyz jsem chtel lilu :)) je uplne jedno jak vypada, dulezite je, co provadi (ale slibuju, ze ho nepretrhnu jak hada, mam ho rad takovyho, jakej je :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam