• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    To pako malé si vytahuje stehy.. už nevím co s ním aby si to nerozkousal celé... :(( nějaký tip?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    na pár dní jim to odloučení nemůže nijak uškodit.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    M9c je má na ignorlistu :D když se kolem žene ježatý tornádo, tak se uklidí pod postel, jinak předstírá, že nejsou.

    No já Aguš dala ke klukům do děcáku (asi jediný, kde se tu daj aspon zčásti ohlídat zavřený dveře a je to dost daleko od obýváku) takže teď tam probíhaj uspávací orgie - má tam záchodek a jídlo... stejně se mnou jako už standartně nemluví, jen s klukama :) a Piškota je víceméně furt u mě. NO na noc tam radši pro jistotu teda zavřu. Já mám zase strach, aby se neodcizily úplně :(
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Agi se nejspíš necítí ve své kůži, tak je nevrlá. Raději bych jí dopřála klid, než aby ji Piškota popichovala. Takže já bych je určitě oddělila, neměla bych nervy na to, jestli si něco udělají nebo ne. Konfliktům je lepší předcházet i kvůli ostatním zvířatům. Jak na ty ufoní rvačky reaguje Mic? Nebo je má obě na ignorlistu? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak odhaleno, že Piškota je úplně v pohodě, dokonce s nekámoškou Micem jí z jedný misky :D Prudí jen Agátoš. Tak nevím ,jestli je nechat spolu, at si to vyřídej a roztrhaj si občanky, nebo je radši oddělit
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: :)) drzim palec, ony se srovnaji, pippky
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Je normální, že je úplně studený? Nalepil se na topení a pořád se nějak nemůže zahřát.. :((
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: posypala jsem je šantou :D děj se vůle boží
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PHOE3E: strašně záleží na typu narkozy. Elzu jsem poprvé měla na nitrožilní a z té se mi chudinka probírala snad dva dny a podruhé jsem si raději připlatila na inhalační a po té jakoby ani v narkoze nebyla. Lítala už dvě hodiny po převezení domů. Grancle dávám normální a když potřebujem trochu zhubnout (zrovna jako teď) tak dáváme light nebo menší porce normálních.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Mě se taky nechce moc měnit stravu kvůli Babunce.. mno tak ale nebude dostávat granule culines pro mlsouny, ale nějaké normálnější :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Nedavam tady special, smiril jsrm se s tim , ze hroch zustane oplacany:-) krome vaku zacina mit i dvojity krk (nejen brada, ale celej limecek:-)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Jaký granulky dáváte kastrovaným siamákům? Aby nepřibraly, i tak je Dobča trošku oplácaný s klokaním vakem :-D .. Máte nějaké osvědčené co jim i chutnají?
    GIO
    GIO --- ---
    nebo je otri zinkou trochu... to u nas zabralo..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tak u nás po operaci děs.
    Teda - Agáta i Piškota dělaj, jako že nic - krom oholených tlapek a bříšek se jim očividně nic nestalo... jenomže jak si jinak smrděj, tak Agáta příšerně vyvádí :( Prska, syčí, PIškota to bere jako dobrou gamesku, takže ji chodí provokovat a dopadlo to už několikrát tak, že se servaly - operační rána neoperační rána. V pět ráno naposled u nás pod postelí.. takže je odděluju a jak se mi ted vzbuděj, zkusím je posypat obě kočičí šantou.
    Jako že se s tím sešitým břichem klidně rvou, ale ony se i vztekle honí a skáčou z patrový postele, blbky!!!!!! naštěstí to je fakt pidi dírečka, doktor to udělal krásně
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Dobča se motá jak malý pako.. je dost vtipnej.. Jak říkáš mrňousy do večera nemá žrát jen za 2 hodiny dát vodu a nechat ho ty 2 hoďky v přepravce... Kuličky máme zelené :-D ale píchnout mu narkózu bylo dost vtipné. Dělali jsme to na 3x.. hrozně sebou škubal a byl neudržitelný...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Nj, Hroch byl jak ciperka hned jak jsme prisli domu a do dvou hodin znasilnoval kocku:-) jen po jidle zvracel, takze kdyz vet rekne, ze do vecera nesmi nic jist a pak jen trosicku, tak priste uz to dodrzim


    U ostatnich nesiamek jsem postavil prevpravku do pokoje, vedle dal zachod, a dal jim cas se zmatorit. A jludal at nelezou do vysek. do vecera byli fit
    GIO
    GIO --- ---
    PHOE3E: no, nevim,vim minimalne o trech, tkere ji nesou jakoby ani nebyla.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Pry siamky tu narkozu tezce nesou, ze se snazi hejbat a ono to moc nejde, takze sebou kazdou chvilou prasti o zem.. Prave vymyslim tu dobu, kdy se bude probirat.. Zrovna je kuchan :)) jeste sem ho nevidela.. Za chvili si ho jdu vyzvednout, tak zjistuji info :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Jak to myslíš - aby si neublížil? Pokud je z narkozy probraný, tak není problém. U kocourů je to hračka a ani se jim to nešije.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Tak i Dobca sel pod kudlu.. Jak dlouho ho mam nechat zavreneho aby si neublizil??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam