• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    a tak sem taky jednoho démona :) no není ona k zulíbání? :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak me prijdou vsechny stejny, se mi libila jen ze mela takovou neobvyklou barvu
    jako kravicka... ;-)
    CORIM
    CORIM --- ---
    EVILMIND: Vidis - mas tu orentalku natocenaou na video - tu bicolor hnedo-bilou. Ta se mi strasne libila a vyhrala BIS.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EVILMIND: tyjo chudak cerne teckovana zelva, jak s ni tma hazej a prelamujou. tu sem potkala a jinak byla normalen v klidu. a uuuzasnaa dlouhaaa
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: protoze je maj vyzably.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Krasny, a bez toho klokaniho vaku co ma Hroch na brise:-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    abych nespamoval jen kockoimages, neco z vystavy

    Vystava Diplomat 2012 - týrání ufonů... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6WgikoKnxV8


    Vystava Diplomat 2012 - týrání ufonů #2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OiiN8d9aN2U
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ok. dík za informace:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    RBIKER: to je jasné přezubování, za pár dní jí ty mléčné vypadnou. Možná už dnes je nemá.
    EVILMIND: ty jsi démon :-DDD
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    EVILMIND: :))) to by bylo blbý, máme malou vanu :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    :]]]
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RBIKER: zacal bych se obavat teprve az ji zacne rust treti rada, a zacne se dozadovat trvaleho pobytu ve vode
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    FLOE: je jí půl roku. naše prvorozená "normální" kočka to tak ale neměla... ale jestli přezubuje,tak ok. jak dlouho to tak trvá? abychom jí nemuseli pořizovat rovnátka? :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    RBIKER: jestli je to kote, tak prezubuje :]
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ahoj, mám na vás dotaz. siamku mám první a nemám jí s čím s rovnávat. Dneska jsem jí koukal do tlamy a myslím si, že jí máme trochu zmutovanou. místo jedněch horních špičáků má dva vedle sebe. vnitřní delší, vnější kratší. Je to správně je je to jakási vada?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    prisla mi tahle prosba, fotky kocek mam v mailu, kdyby nekdo mohl pomoct, predam info

    PROSÍME POMOZTE !!!NALÉHAVÉ!!! V sobotu večer mi volala zoufalá paní Hochová z Telče.Sama pečuje o několik pejsků.Večer u ní zazvonil nějaký pán s tím,že pro ní něco má a strčil ji do ruky krabici a ihned odešel.Když paní krabici otevřela našla tam čtyři zubožené kočičky plemane sphynx.Jsou v otřesném stavu,špinaví,nemocní,hrozně zanedbaní.Paní není na kočičky přispůsobená,v bytě má jen pejsky.Přesto je ochotna u sebe kočičky nechat než se najde nový majitel,ale spěchá to.Kočičky má v koupelně v teple,ale psiska je tam cítí a tak má doma pořádně veselo. :-( Prosíme pomozte.Najde se někdo kdo by si některé nebožátko vzal a postaral se o něj? Pouze pro vážné zájemce.Jedná se o dva kocourky a dvě kočičky.

    Moc děkujeme.
    Funková Ludmila
    Opuštěné kočky Polička
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: se mi děsně líbí :D

    no kdybys věděla, co jsem provedla :D :D já ti písnu na icq
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: si delas srandu nebo to myslis vazne? :))(jestli treba nemluvis ze zoufalstvi, pote co dcerka vyvedla neco nepristojneho.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: úúúúúžasná :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam