• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Tak Elias je taky cca rocni - on taky jeste zmohutni a osvali se.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Hroch ma 4,5 kila a ma bricho :) ale je mu teprve rok, asi jeste zmohutni :)
    GIO
    GIO --- ---
    no, jak ktere, Hroch ma urcite taky pet kilo a moje siamka ma tri a pul. to neni zas tak velky rozdil, naopak mam i sedmikiloveho kocoura,a le ten mi max spi na hlave.


    btw mas nejake male ty britky.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    Jo - ale vase kocky vazej 2kg i s pelechem. Muj kocour ma 5.5kg a kocka ma 4.1 kg.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    tak to zname :D hlavne kdyz se nase letiste promeni v bojiste
    CORIM
    CORIM --- ---
    COVERDALE: Ja sice nemam siamky - ale bezne provadi prubehy pres mne kdyz spim - a jediny co mne probudilo bylo kdyz mi jeden ze zbojniku slapl do ksichtu.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    :D tak to ti zavidim, me vzbudi kazda blbost
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    COVERDALE: já teda u mrouskání dokážu zcela prasácky spát :D po dvou v noci špatně spících dětech mě nějaký kvílení jen tak nerozhodí, nasadím režim "Nevstávám, to není moje" a že mě to vzbudí 4x do noci je fakt pohoda :D
    Spíš lituju sousedy, kteří si ty kočky nevybrali.. takže u nás to bylo ted po prvním mrouku okamžitý výjezd (A že nám tu ještě ty dvě holky řvaly duet..)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: vypada to ze ne e :( jaksi se nedari. kdyz chce babu suba se flaka a kdyz ona nechce tak zas na ni lozi no :-D ale prubezne se krejou tak uvidime no. Jeste nejakou chvili u nas bude suba tak snad to zvladne treba bude ted znovu mrouskat
    GIO
    GIO --- ---
    a uz je kocka nakryta?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak dobik ma zanet v pacce zrejme od toho jak se se subou perou :( takze antibiotika a vyplachovat. Chudak malej
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    hmm tak to doufam ze to bude jako minule ze po tydnu prestane, a pofrci k panu dokotorovi
    GIO
    GIO --- ---
    :)) no,... moc ne.)) tale co mame taky mrouska docela dlouhodobe v kuse, a moc se nevyspime,a le ja ji vetsinou uondam a dve tri hodinky spinka..
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    *budi
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    pul roku? to jste jako pul roku nespali? U nas to je fakt peklo nas budu po pul hodine
    GIO
    GIO --- ---
    no ale siamka jaksi nekdy zadnych ctract dni mezi nedava, my takhle cekali pres pul roku az uz kocka byla zneustaleho mrouskani uplne spatna. doporucuji hned jak prestane vyrazit..
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    ja ji prave chci nechat vykastrovat, nam pred 3mi tydny prvne mrouskala a rikali jsme ze 14 dni po mrouskani pujde pod kudlu, ale ona zacala znova grrrrrr
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    COVERDALE: jasne, vyhod ji na mraz, to bude asi nejlepsi neprijemne prostredi... moc ti nepomuze nic, leda kastrace
    GIO
    GIO --- ---
    u siamky se to postupne navic prodluzuje.
    GIO
    GIO --- ---
    no, nechci plasit, u nas bezne dyl..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak to nevím, ale mrouskání u nás běžně týden...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam