• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    dámička

    IMG_2738.JPG (1967660 B)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    PSYCHOPATICK: Ot to neni ;) hele google, a jinak mas smirenost s cenou a taky tim ze uz je to fakt kockovita selma? (chovani, pach atd) kdyztak posta
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Pardon za OT, ale nevíte o někom kdo by měl kotátka bengálké kočičky? Kdyžtak pošta děkuji :))
    GIO
    GIO --- ---
    btw ucho bileho zla uz je skoro zahojene a vypada to,ze kdyz bude trhanec, tka jen maly. uf.
    GIO
    GIO --- ---
    Agata je imho zivejsi nez hroch.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: byla to ona, byla to Piskota :) a neco tam litalo a zlobilo, ale to bylo svetly pruhovany - tak to byl asi Hroch, Agatka je hodna, ne? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: tak to nebyla ona. POkud tam nelítalo dostatečný množství plyšáků a nikdo tě celou noc nepoškraboval, ať vstáváš... :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: potrebuju doplnit stav - lidsky :) pocet kocek na jednu osobu prevysuju o 100%, potrebuju dalsi ruce/telo na mazleni a rozmazlovani kocek :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Mrnousi, nepotreboval bys nahodou doplnit stav? :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Dneska v noci se mi zdalo, ze jsem dostal domu na hlidani Piskotu, a byla mooc hodna, uplny zlaticko:-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak hlavně ťuk ťuk ťuk, ať se to nezakřikne :)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Tak to vypadá, že jsme konečně v očekávání.. Babunka se nám pěkně zakulatila a cpe se, jak kdyby byla bezedná... škvíra pod gaučem jí už začíná být malá :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: vyklizeni pozic je ta nejlepší varianta. No uvidíme jak to bude u nás, až to bude aktuální.
    APRILMOUSE: Agátka má hrozně hezký kukuč. Takový uvědomělý :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    ne, je vážně překrásná :-)
    GIO
    GIO --- ---
    ty cistoucke drapky.)

    jinak je moc krasna, ja vim, ze to rikam vzdycky, ale holt mi tak prijde:)) ma vsechno tak akorat, nikde nic neprebyva, ani nechybi:))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    a ještě jednu a zase zalezu :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    včera u mě fotila kámoška, tak tady máte nějakou Agátčí serii :)






    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: Soph je podobna a dite zatim spis ignoruje, zla na deti neni, resi to vyklizenim pozic..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a návštěvami z vysoka opovrhuje. Aspoň že Čiko je společenský a mazlivý :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: trauma z kotěctví právěže asi má. Ona je na jednu stranu hrozná šéfka, ale jakmile jde do tuhého, tak je hrozná posera. A taky je zároveň extrovertní i introvertní. Jakmile se jí něco nelíbí, tak hned vytahuje drápy. Trochu se bojím, že až jednou budou děti, tak to bude trochu problém.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam