• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    TRUCE: ja bych se rad zeptal, proc chces kocicku? jak si spolecne souziti predstavujes? :)

    ptam se na to proto, ze si psala, ze
    libi se mi ze bych ji mohla brat ven na voditku, tj. ruzne ssebou nekam, ne?

    lidi co chtej tohle si vetsinou porizujou psy :) lidi co chtej neco do naruce na mazleni, tak kocky :)

    kocka na voditku je spis vyjimka a rozhodne za tebi nebude behat jako pejsek a ruzne ji sebou nejak nosit na kratko ci par hodin ci dyl .. no to imho neni dobry napad (kocka neposloucha, zdrhne .. nelibi se ji to, boji se a je stresovana .. proste to fakt neni pes, cimz nerikam, ze neexistujou vyjimky, ale jsou to vyjimky, ne pravidlo ..)

    jinak k siamce koteti - no neni to pro zacatecniky :) teda s kazdyym kotetem je to ze zacatku trochu drsny (zvlast pokud clovek neni zvyklej) - kote dovadi, porad neco chce apod. .. kdz jsou dve, je to mnohem lepsi - pro cloveka i pro kote .. vetsina kocek se s dospelosti zklidni, siamka moc ne :) muj siamak je mi porad za zadkem, nic se neobejde bez jeho asistence, musim ho casto chovat, a je strasne upovidanej a porad me komanduje ..

    ad siamka a jine, zvlaste dospele, kocky - no neni to nemozny, u nas ale trvalo desne dlouho, nez mistni dospele osazenstvo prijalo Hrocha - byl na ne moc strelenej a dodnes jeste castecne je ..

    kdyby sis poridila dve siamky najednou :) nebo siamku kote a jine male stejne stare potrhle kote, tak to by asi bylo reseni ..

    ale pocitej s tim, ze to bude narocny, zadny ze si kocicka nekde v klidu odpociva a jednou za cas si na tebe vzpomene a prijde ze se chce pomazlit :)
    GIO
    GIO --- ---
    TRUCE: ad voditko - za me spis ne...kocka neni pes, kor pokud to bude tva prvni kocka. za druhe, siamka je dost strela, a je trosicku nebezpeci, ze si dospela kocka v domacnosti s malou siamkou nesedne. nekdy to znamena nekolik mesicu/let szivani a ne kazdy to vydrzi.

    ale ani jedno neni nejaky pevne dany uzus. pokud se ti libi,porid ji, ALE zvaz poradne pro a proti(treba, ze je to kocka fakt hodne zavisla a nestaci ji ani jen lidska ani jen kocici spolecnost a je treba se ji dost venovat, jinak je nestastna..) v neposledni rade neni to uplne jednoducha kocka, a zacatecnik byva jeji povahou zpravidla dosti zaskocen, nekdy i nezacatecnik.)) vid, mrnousi.)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Nikdy jsem za svuj dospely zivot nemela zvire.
    Libi se mi siamky.
    Ma zachvili spolubydlici ma dospelou kocku. Premyslim nad kotetem.
    Pozde vstavam, z prace chodim po sedme..
    libi se mi ze bych ji mohla brat ven na voditku, tj. ruzne ssebou nekam, ne?
    a chci inteligentni kocku...
    a asi bych ji chtela, kocky obecne miluji..jen jsem takovy samorost..
    poradte mi neco :) cokoli :)
    jak se o ni starat, co me ceka...atd..
    GIO
    GIO --- ---
    Tak máme cac a v1 A jsme spokojené :)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    http://youtu.be/DmOUD_I_jAo náš siamák se nezapře... :))
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Pokud to vyjde tak se pokusim tam zajit podivat.
    GIO
    GIO --- ---
    pupek nema natrhly, pupek proste ma,))
    GIO
    GIO --- ---
    ja? se zeptej ji,) je blba a drza.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    co s ní děláš, že je taková doškubaná? :)
    GIO
    GIO --- ---
    Kordule jde v sobotu na vystavu. natrhly ucho, pupek.. no jsem zvedava, jestli nas nevykopnou.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    mooooc hezká
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    dámička

    IMG_2738.JPG (1967660 B)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    PSYCHOPATICK: Ot to neni ;) hele google, a jinak mas smirenost s cenou a taky tim ze uz je to fakt kockovita selma? (chovani, pach atd) kdyztak posta
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Pardon za OT, ale nevíte o někom kdo by měl kotátka bengálké kočičky? Kdyžtak pošta děkuji :))
    GIO
    GIO --- ---
    btw ucho bileho zla uz je skoro zahojene a vypada to,ze kdyz bude trhanec, tka jen maly. uf.
    GIO
    GIO --- ---
    Agata je imho zivejsi nez hroch.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: byla to ona, byla to Piskota :) a neco tam litalo a zlobilo, ale to bylo svetly pruhovany - tak to byl asi Hroch, Agatka je hodna, ne? :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: tak to nebyla ona. POkud tam nelítalo dostatečný množství plyšáků a nikdo tě celou noc nepoškraboval, ať vstáváš... :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: potrebuju doplnit stav - lidsky :) pocet kocek na jednu osobu prevysuju o 100%, potrebuju dalsi ruce/telo na mazleni a rozmazlovani kocek :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Mrnousi, nepotreboval bys nahodou doplnit stav? :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Dneska v noci se mi zdalo, ze jsem dostal domu na hlidani Piskotu, a byla mooc hodna, uplny zlaticko:-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak hlavně ťuk ťuk ťuk, ať se to nezakřikne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam