• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: ohoo, piskota nejdyl odolava? no teda,))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no ale postupně vyměkává, první den se mnou nemluvila a celý den byla v pokojíčku u kluků, včera a dneska mi už i zase aportuje (asi abych nevyšla ze cviku) :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    to je super! Černota se možná bojí, že ji pronásleduje její černé svědomí :-))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Dnes zdolán level MIC :) už chybí jen finální level Piškota :) ta kočka má zřejmě nějaký osobní kouzlo, jinak si neumím představit, že by si tak rychle dokázala ty naše starousedlice omotat kolem tlapky (dneska už spaly v klubíčku)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ja ti to moc neposoudim, protze sem odsud nevidela tmatoho -ale ber v potaz a jdu zjsitovat
    SARRI
    SARRI --- ---
    Franceska ke me muze udelat exkurzi. mam pomerne velkej byt a hlavne klidnou domacnost, a bude jzrejne jeste klidnejsi neb bohuzel s babickou to zacina byt horsi a je momentalne u rodicu a na kocourech uz je to znat. nemaji celodenni spolecnost a jeden v noci brecel mi prislo, dokonce jednu noc spali primo se mnou coz bezne nedelaji
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: jo! u tebe by to mozna bylo dobry.)) a moh by i sam..
    SARRI
    SARRI --- ---
    ENKATT: rikas neviditelny orientalec? by mozna do moji smecky zapadnul .. muzeme to zkusit .. ci minimalne se o tom vic pobavit .. kazdopadne vic jak jednoho asi nejsem schopna pribrat a taky nevim jak je dobre liche cislo nebo spis dva siamsky partaci co jsou spolu od malicka a k tomu jeden novej ori .. pokud by byl plachej tak stopro zapadne ;)) ty moji magori jsou naprosto stoicky, muzu po nich jezdit traktorem a ani nevystrci drapek jen utect se snazi neustale prede vsim
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: nemuzu dat nikoho pryc prave.))
    ten kocour by to nerozdejchal, uz si docela zvykl, a dalsi presun by ho zas rozlozil...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: to musíš jak my - jednu pryč a tři přibrat :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    vypruzene siamky jsou tez trest bozi.))
    GIO
    GIO --- ---
    no, tak uvidim... my mame docela dost prostoru,t ak ji pak zkusim nejak oddelovat a postupne srocovat, ale ja nikoho dat pryc nechci no... kocour uz by z toho zas mel megatrauma a kordulu fakt nedam..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    u nás kastrace nepomohla :( ani s agresí, ani s chcanděním
    GIO
    GIO --- ---
    my mame furt pochcany gauce... uz me vytaci trosku, ale musim se ovladat, to ji tesi kdyz se rozciluju.))
    GIO
    GIO --- ---
    no Kordula je na dalsi kocky zvykla, obavam se, ze u nas pomuze kastrovat, a vyresi to i jeji agresi vuci Jonášovi..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: u nás to bylo Mimi (vlastní odchov hm...) a pomohlo až to, když jsem ji věnovala kamarádce do domácnosti bez žádné další kočky... prostě ona NESNÁŠÍ jiné kočky. A bylo to šílený, děti jsem neuhlídala moc, takže se pořád pralo a pralo... do toho bylo mimino (jako u vás)... postele jsme přikrývali igelitama... jako děs :( taková vypruzená barma je fakt dárek
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no, pochcany uplne vse mame ted zrovna my, zacinam byt zoufala, protoze na to opravdu vubec nejsem zvykla, doposud jsem to kockamvzdy bez nasili vysvetlil, ted to nejde... naisntalujeme kameru, abychom vedeli, kdo to dela nejvic, i kdyz adept(ka) je skoro jisty(a)...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ENKATT: já taky ne, Pupína mám s podmínoku, že mi nezačne nějaká z koček prasit - po šestli letech pochcanýho úplně všeho jsem na přírůstky opatrná :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    ja vim no, ale mam pochopeni, kazdopadne mozna by bylo fajn drzet orientalce ve dvojce s nejakym ze svych znamych kocek, jestli s nimi ma dobre vztahy, lip to stehovani ponese, pokud je takova trhlina.. u nas je to s videnim kooucra uz lepsi, kdyby ho ovsem vzdycky kordula nezmlatila, kdyz se nekde mihne, pujde pod nuz a bude.. asi.. koza jedna
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    no tebe nemyslim, neboj :-) ty mas v tomhle smeru do zasoby ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam