• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: no právě - aby si neubližovali. Zatím se bijou dost děsivě, na což nemám nervy, tak je odděluju co můžu. Ale je mi jasné, že se musí konfrontovat aby se pak mohli srovnat. Navíc Elza je stresař, tak mám o ni starost.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nepropadej panice, ej to nadlouho, ale urcite tovyjde.. na dokonalosti nikdo nelpi, dulezity je, ay si neublizovali, no..,)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    heeeej, no konečně! Takže sláva mrouskání .)) U nás furt bod nula :(
    GIO
    GIO --- ---
    zlobidlo konecne vymeklo.. doufam, ze co domrouska, nezacne zas terror.)
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela piskomila, krecka a jeste neco, uz nevim, a nejak jsme si neporozumeli vsechno mi chciplo predcasne. pak jsem mela potkanku a ta bya SUPR. ta chybi dodnes i mji mame, ktery ji puvodne chtela vyhodit z baraku(ale to jen tak kecala, druhy den uz ji mela na rameni, ocas neocas.)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EVILMIND: ja mela nejakyho angorskyho. nemel me rad az do sve smrti, na kterou jsem cekala dlouhe tri roky
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    naši džungaráci mřížema nelomcovali, protože byli ve skleněném terárku, ale vynahrazovali si to běháním v kolečku. To pak stačilo namazat panty a byl pokoj :) Horší bylo když se v noci začali hádat :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: já jsem na drobný hlodavce fakt úchyl, když na ně někde narazím na návštěvě, tak si nemůžu pomoct a oňufávám jim bříška :D :D no kdyby mě někdo nekrotil, tak mám doma fakt asi zoo :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ENKATT: ze jo, ze lomcujou! me to nikdo nechtel verit, ale dzungaraci proste stojej u mrizi, drzej je packama, a zurive s nima tresou, celou noc...

    kazdopadne obcas na ne kocky koukaj kdyz je nosim hadovi, a je to spis takovej zdvorilej zajem... mozna kdybych ho pustil na zem
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ten jeho frnak zeru
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Ja byl dneska v soku - Elias mi tu ulovil vosu - a to jako ze uspesne a prave ji dodelaval a chtel ji sezrat - a kdyz sem se dival co s ni delal, tak IMO mu bylo jasny ze to je vosa a ze to ma zihadlo - nekolokrat ji primacknul packou k zemi - pokazdy do ni docela flaknul - tak ted nevim jestli sem udelal dobre ze sem mu ji sebral ...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no my tu s kockama bez problemu meli osmaky, potkanky i rybicky a vse umrelo starim... ja mivala dzungaraky jako dite, miluju ty m koralkovy oci a vecnou nacurenost :-) no ale stejne smula no.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: nechci vedet, jakou by mel zivotnost
    ja jsem kdysi krecky mela a jsou to nepratelska zvirata, ktera ve den spi a nejsou videt a v noci lomcujou mrizema. nedaj se ochocit a smrdej. nastesti nezijou dlouho. jo a bacha,docela schopne se mnozi.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    abych vám sem nedala páteční Piškotu, kterážto před pár minutama ze skříně shodila (a rozflákala) přepravku na kočku....


    /manžel mi včera zakázal pořídit si křečka... ani argument "žádný křeček - žádná láska" nezabral :D a přitom by se nám (rozuměj mně a kočkám) nějaký roztomilý junkarášek táák líbil! :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MRNOUS: :-)))) vyhrala bych jednim zlym despairim pohledme, ale neni ori/sia, tak si ji setrim
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ENKATT: to teda cumim :) vyhravas prebijenou v siamkoorientalkach :))

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MRNOUS: stredecni pyyyr!!!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    uterni hroch :)

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    patecni pyyr
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Taky se vaše siamka tak usmívá? vždy, když si jde na mě kočka lehnout, tak nastolí blažený úsměvný výraz...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam